74d6c10a60d658710f3eda1c2fc98f41
Pomocnik
Sugestia

979 Urszula 2020-03-13 0

Prognoza miłosna na weekend 14.03. - 15.03.20

Nowy-artykul
Urszula
POLSKI 
Tarot Horoskop Numerologia
Dziedziny: Uczucia Partnerstwo Praca
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
zajęty: prowadzi rozmowę

Zauważ starania swojego partnera/partnerki, robi co może aby cię zadowolić. Uśmiechnij się, przytul, pochwal. Pamiętaj, szczęście buduje się we dwoje, włącz się, porozmawiaj, wszystko można jeszcze naprawić, nie rezygnuj. Pokaż, że też ci zależy na związku. 

Samotni muszą wziąć sprawy w swoje ręce, zawalczyć, pokazać się z jak najlepszej strony. Nie czekajcie na królewicza czy królewnę z bajki. Szczęście i miłość są tuż tuż.Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

zajęty: prowadzi rozmowę
Urszula
Urszula
autor: Urszula, odwiedzin: 979
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.