74d6c10a60d658710f3eda1c2fc98f41
Pomocnik
Sugestia

4856 Jur Popiel 2020-03-13 0

Epidemia koronawirusa w kartach Tarota czyli ogólna ocena sytuacji w kraju i na świecie

Nowy-artykul
Sennik Tarot Wróżba dla biznesmenów
Dziedziny: Uczucia Biznes Rozwój duchowy
0048223 285 121 POLSKA I ZAGRANICA 4.00 zł brutto
708 788 066 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz niedostępny

Głównym problemem, z którym musi wzmagać się świat, jest szalejąca epidemia koronawirusa COVID-19. Nie tylko leki działają znacznie wolniej niźli choroby, a czasem nawet potrafią być od niej gorsze, jednak patrząc w karty położone na ów problem, zaczynam coraz mocniej podejrzewać, że są na tym świecie osoby, które znają sposób na skuteczne zahamowanie rozwoju wirusa. Na ogół podchodzę bardzo sceptycznie do wszelkiej maści teorii spiskowych.


Realna wiedza na temat tej choroby jest znacznie większa, niż podają w środkach społecznego przekazu. Nie oznacza to, że wszystko jest pod kontrolą, jednak są na tym świecie lekarze mający antidotum, które byłoby w stanie znacząco zahamować rozwój epidemii. Ta cała sytuacja związana ze społeczną paniką znacząco wspiera interesy bardzo wpływowych i eminentnych jednostek, w których interesie jest by ten stan, jeszcze trochę potrwał. Głównym czynnikiem wspierającym rozwój epidemii jest problem z nieprzestrzeganiem higieny i to właśnie tam, gdzie jest ona najbardziej zaniedbywana, rozwijać się będzie choroba. Efektem tego wszystkiego będzie pojawienie się kolejnej choroby, kóra pozostanie w świecie bez więszego rozgłosu. Najlepszym rozwiązaniem dla ludzi z całego świata jest po prostu dbanie o siebie i innych, rzecz jasna bez popadania w nadmierną Panikę, albowiem ta choroba, choć jest zagrożeniem poważnym, to jednak nie ma szans zebrać żniw tak strasznych, jak epidemia tzw. Hiszpanki w latach 1918-1919 czy też legendarna dżuma określana u schyłku średniowiecza mianem „czarnej śmieci". Należy zatem pamiętać, że w tym przypadku sytuacja wróci do relatywnie szybko do normy. Gdyby już szukać historycznych porównań to obecne zagrożenie plasuje się na poziomie świńskiej grypy, czyli A/H1N1, która wybuchła w 2009 roku w Meksyku i bardzo szybko rozprzestrzeniła się na cały świat.
W kraju sytuacja nie wygląda źle, mimo że nastroje społeczne mówią coś zupełnie innego, o czym świadczą nie tylko pustki na sklepowych półkach. Obecnie podjęte działania są prowadzone dobrze i wystarczy stosować się do powszechnie zalecanych porad, a sytuacja wcale nie nie musi wymknąć się spod kontroli. Co prawda można się spodziewać dalszych ingerencji w nasze życie i działań ze strony państwa w najbliższych dniach, zatem wprowadzenie kolejnych restrykcji, a nawet stanu wyjątkowego jest dalece prawdopodobne. Najlepszym rozwiązaniem dla mieszkańców polski byłoby poza tym wszystkim sięgnąć po stare sprawdzone metody wspierania odporności znane ze zmierzłych czasów przy jednoczesnym poszanowaniu współczesnej medycyny. Tego rodzaju synergiczne działanie jest kluczem do zachowania zdrowia każdej jednostki, a więc doprowadzenia do znacznego spowolnienia rozwoju epidemii


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Jur Popiel
Jur Popiel
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...066 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Jur Popiel, odwiedzin: 4856
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.