Pomocnik
Sugestia

856 Vera 2020-03-10 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 09.01 - 15.01.20

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Finanse
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Sprawdź rekalacje biznesowe i zawodowe. ..


9 marzec - poniedziałek

Pełnia Księżyca, czyli ścisła opozycja Księżyca do Słońca, w znaku Panny. Zaznaczą się wpływy Merkurego, który rządzi znakiem Panny, dając dobry czas dla intelektualistów, osób decyzyjnych, naukowców, studentów. Dzień wzmagać będzie potrzebę analizy, koncentracji na detalach, zdrowiu, diecie. Trygony Księżyca do Marsa i Jowisza zaktywizują biznesową działalność. Wszystko co było odkładane na później, może być dziś załatwione z sukcesem.

 

10 marzec - wtorek

Przejście Księżyca do znaku Wagi przyniesie dobry nastrój, kontakty, spotkania w interesach. Wzrośnie wrażliwość na piękno, poprawią się relacje z rodziną, bliskimi, przyjaciółmi. Dzień sprzyjać będzie zgodzie i rozsądkowi. Dodatkowo Merkury, będący od ok. miesiąca w ruchu wstecznym, wraca do ruchu postępowego, przyczyniając się do poprawy wszelkich spraw związanych z działalnością intelektualną, biznesową, urzędową, naukową.

 

11 marzec - środa

Bardzo sympatyczna aura dnia. Sekstyl Słońca z Jowiszem przyczyni się do szczęścia i powodzenia. Możliwy udany rozwój kariery i dodatkowe dochody. To dobra pora na prowadzenie rozmów, zawieranie umów, podpisywanie kontraktów, organizowanie uroczystości i warsztatów naukowych. Pomyślnie układają się sprawy związane z nauką – egzaminy, obrony prac, działalność społeczna. Dobry moment na nawiązywanie kontaktów z zagranicą i obcokrajowcami. Udany dzień dla transakcji finansowych, operacji bankowych i giełdowych, związanych z papierami wartościowymi, lokatą kapitału czy uzyskaniem kredytu.

 

12 marzec - czwartek

Przejście Księżyca do znaku Skorpiona wraz z kwadraturą Księżyca do Plutona oraz opozycją Księżyca do Urana ograniczą nasz potencjał, spowolnią i wybiją z rytmu nawykowych zajęć. Pojawią się nieprzewidziane sprawy, wypadki, ograniczenia. Lepiej zrezygnować ze spraw wymagających wytężonej uwagi, gdyż wzrośnie liczba pomyłek, a nasze reakcje mogą być opóźnione.

 

13 marzec - piątek

Mimo piątku i trzynastego bardzo miła aura dnia. Ten przyjemny stan spowodowany będzie dziennymi, pozytywnymi tranzytami Księżyca do Marsa, Jowisza i Neptuna. To dzień przypływu sił i energii. Ludzie będą aktywni, pełni inicjatywy, chętni do działania. Można zrobić więcej niż w inne dni i wykonywać swoje zadania z radością. W pracy wzrośnie przedsiębiorczość, wypowiedzi będą zdecydowane, wyraziste i nasycone emocjonalnie. Ogólnie, zapowiada się dobry, optymistyczny weekend.

 

14 marzec - sobota

Przejście Księżyca w znak Strzelca rozbudzi w nas sportową rywalizację, uwolni optymizm, nastroi na sukces. Poprawi się samopoczucie, wzmocni forma fizyczna, wzrośnie potrzeba ruchu, chęć do prac w ogrodzie. Wiele osób odwiedzi baseny, siłownie, wyjedzie na wycieczki, odszuka w parkach przejawów odradzającej się przyrody.

 

15 marzec – niedziela

Kontynuacja miłego weekendu z pozytywnymi aspektami kosmicznymi.

Kwadratura Księżyca do Neptuna nieco odmieni nam nastrój i osłabi chęć do intensywnego działania, niosąc niestałość uczuciową i szybko zmieniające się nastroje. Mogą pojawić się przygnębiające myśli, chęć ucieczki w alkohol, groźba zatruć. Weekend zakończymy analizą własnej duchowości i potrzeb serca.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 856
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.