Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

4577 Kumczo 2020-03-04 0

Wibracje numerologiczne na marzec 2020

Kumczo
POLSKI 
Tarot Wahadełko Numerologia
Uczucia Samopoczucie Finanse
0048224 452 456 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz dostępny

Sprawdź swoją wibrację na marzec 2020...


Dla wibracji 1

 

Energia miesiąca: Jedynki w marcu zajmą się sprawami utrzymania tego co posiadają, sprawami dziedziczenia i przekazywania tego następnemu pokoleniu. Energia dobrobytu, stabilizacji materialnej i zmian które chcecie wprowadzić. Te zmiany mogą dotyczyć waszej rodziny, możliwe przeprowadzki, zakup lub remont mieszkania, spadek, pomnażanie majątku.


Praca/finanse: Tak w pracy, jak i w finansach zachowacie roztropność, rozwagę, umiejętnie dysponując tym co posiadacie. Miesiąc dostosowania się do sytuacji, dążenia do równowagi i zachowania powściągliwości we wszelkiego rodzaju pochopnych działaniach.


Uczucia/związki: Uczucia jedynki skierują na kogoś o bogatym życiu wewnętrznym, introwertyk, może to być wasz partner, który w tym miesiącu będzie starał się być miły, przyjazny, uczuciowy.
Jeżeli interesujecie się ezoteryką więc to dobry czas na rozwój na szukanie przewodnika, nauczyciela duchowego, terapeuty, w celu pomagania innym i samemu sobie.


Dom/rodzina: W rodzinie może być osoba, kobieta, którą cechuje nadwrażliwość, łatwo ją zranić, ale jest pomocna, czuła. Uważajcie też na swoją zbytnią nadwrażliwość, na branie wszystkiego do siebie i takie użalanie się nad sobą. Zadbajcie o swoją psychikę, wiarę i ufność w człowieka.


Otoczenie: Z otoczenia ktoś może przeżywać kryzys, ograniczenia. Sytuacja w jakiej się znalazł jest beznadziejna z jego punktu widzenia, nie widzi ta osoba wyjścia z sytuacji, a jego myśli są negatywne i pesymistyczne. Może właśnie waszą rolą będzie pomoc duchowa, wsparcie w tej trudnej sytuacji.


Samopoczucie/zdrowie: W zdrowiu mogą pojawić się choroby dolnej części przewodu pokarmowego, dysfunkcja jelit. Wasze samopoczucie to tęsknota duszy za zmianami, oczywiście dla każdego to będą inne zmiany dotyczące czy to pracy, miejsca zamieszkania, partnera.


Co uda się osiągnąć?
Wasza aktywność i zdolności pobudzające do działań, w marcu będą na wysokim poziomie. Będziecie sobie dobrze radzili z wszelkimi problemami, będziecie aktywni, dynamiczni, przebojowi. Wasze decyzje będą szybko podejmowane pod wpływem impulsu.


Co się nie uda ?
Mogą się nie udać jakieś spotkania, zaproszenia, ktoś może nie dotrzymać obietnicy. Jakieś zdarzenia losowe, przeszkody, które mogą pokrzyżować plany.


Niespodzianki: Mogą was zaskoczyć decyzje, które podejmiecie nagle, zdecydowanie, nie zważając na innych. Te decyzje mogą dotyczyć wyjazdu, przeprowadzki, zmian. Uważajcie tez na konflikty, kłótnie i ranienie słowami.


Ostrzeżenia: Możecie mieć chwilę zwątpienia, słabości, braku aktywności. Przeciążenie pracą, zmęczenie.
 

Dla wibracji 2


Energia miesiąca: Energia kręcenia się w kółko wokół tych samych spraw, chaos wewnętrzny.
Dwójki czekają jakieś kłopoty, załatwianie spraw w afekcie. Jeżeli dwójkom coś się posypało, rozpadło czy to w zdrowi czy w innej dziedzinie życia, powinniście zmienić swoje myślenie, nawyki, poskromić swoje ego. Nie będzie łatwo posklejać coś co się posypało, ale jeżeli zaczniecie rozsądnie myśleć, aktywnie działać i budować od nowa, to są szanse na osiągnięcie równowagi.


Praca/finanse: Narodzą się nowe pomysły, plany, motywacja do działania. Zechcecie wykorzystać swoje talenty i pod wpływem impulsu rozpoczniecie nowe przedsięwzięcia. To coś nowego, początek planów, które powoli będziecie wdrażać w swoje życie. To mogą być pomysły na coś nowego w pracy lub pomysł na nową pracę.


Uczucia/związki: Niektóre dwójki zechcą urzeczywistnić, zrealizować coś o czym od dawna myślicie. To może być kupno lub sprzedasz mieszkania. Budowa domu lub czegoś innego co od dawna chodzi wam po głowie i co dałoby stabilizację w waszym życiu i byłoby trwałe. Zapowiada się miesiąc stabilizacji, dobrych perspektyw na przyszłość, przypływ gotówki.


Dom/rodzina: W stosunku do rodziny zachowacie asertywność, nie będziecie wylewni w uczuciach, będziecie kierowali się rozsądkiem, logiką, a nawet możecie być surowi i oschli.


Otoczenie: Z otoczeniem będziecie aktywnie działać. Niektóre dwójeczki zechcą zadbać o swoją kondycje fizyczną po przez uprawianie jakiegoś sportu, biegania, spacerów, kontaktu z naturą. Będzie wam dopisywała siła wewnętrzna, odwaga i naturalne czerpanie przyjemności.


Samopoczucie/zdrowie: W zdrowiu wszelkiego rodzaju infekcje, anginy, oskrzela, przeziębienia, grypa mogą się przytrafić. Uważać też na układ oddechowy, nerwowy, kręgosłup.


Co uda się osiągnąć?
Na pewno intuicję, bogactwo uczuć, wrażliwość i zdolności artystyczne, które mogą być wytworem waszej fantazji twórczej. Możecie mieć natchnienie, wenę twórczą, inspirację do stworzenia lub napisania czegoś.


Co się nie uda?
Mogą się nie udać jakieś transakcje finansowe, starania się o pieniądze, kredyty, podwyżki.


Niespodzianki: Może ogarnąć szóstki w marcu nostalgia i tęsknota za dzieciństwem, młodością, a nawet za partnerami, miłością, która przeminęła. Możecie tez otrzymać informację, wiadomości o kimś z przeszłości, kogo znaliście lub spotkać się z osobą dawno nie widzianą.


Ostrzeżenia: Uważajcie na nieostrożne i zbyt szybkie prowadzenie pojazdów i nie wchodźcie w konflikty z otoczeniem udowadniając, swoją siłę i to, że jesteście lepsi od innych.


 

Dla wibracji 3


Energia miesiąca: Dla trójek marzec będzie miesiącem skupienia się wokół domu, rodziny, budowania stabilizacji i dobrobytu, szczęścia z najbliższymi. Niektóre trójeczki zechcą powiększyć swoją rodzinę i uwić sobie przytulne gniazdko, które da wam coś swojego do czego będziecie z przyjemnością wracać.


Praca/finanse: W pracy postęp i rozwój. Jakieś twórcze plany, projekty, wykażecie się swoimi talentami co będzie miało podstawy pod przyszłość. Zostaniecie zauważeni, docenieni ze strony zwierzchników i nagrodzeni za swój wysiłek i pracę. Udadzą się wszelkie kontrakty i umowy.


Uczucia/związki: W uczuciach trójki możecie dźwigać całą odpowiedzialność za związek, przeciążeni obowiązkami, możecie mieć czasami dosyć tego wszystkiego. Nie da się robić za dwoje, gdy partner zrzuca cały ciężar spraw.


Dom/rodzina: W domu nowe przedsięwzięcia, nowe podejmowanie działań, początek tworzenia czegoś co będziecie wdrażać w swoje życie, co będzie stabilizacją i bezpieczeństwem.


Otoczenie: Z otoczenia ktoś z autorytetem będzie miał wpływ na trójeczki, to ktoś władczy i wymagający podporządkowania. Możecie mieć do czynienia z urzędami, sądami, sprawami administracyjnymi.


Samopoczucie/zdrowie: Będziecie aktywni do działania, ale może wam brakować wytrwałości.
Trójkom mogą się przytrafić wszelkiego rodzaju stany zapalne, dolegliwości wątroby i trzustki.


Co się uda osiągnąć?
Coś w sobie przetransformujecie, nastąpią zmiany, które czasami bywają bolesne, ale uwolnią was od czegoś co dawno umarło, przestało istnieć, jednak będzie wam towarzyszył strach przed przyszłością.


Co się nie uda?
Nie uda się od razu stworzyć, zbudować coś co dałoby wam poczucie bezpieczeństwa. Mogą w tym przeszkodzić trudności finansowe.


Niespodzianki: Marzenia, kto ich nie ma, jednak trójeczki możecie mieć trudności w realizacji swoich pragnień i marzeń i żyć w oderwaniu od rzeczywistości, we własnym wyidealizowanym świecie.


Ostrzeżenia: Nie zamykajcie się w świecie swoich marzeń, a otwórzcie na kontakty ze światem, otoczeniem, dostosowując do istniejących warunków. Może się przydarzyć bezruch, stagnacja dla niektórych trójek.


 

Dla wibracji 4


Energia miesiąca: Dla czwórek marzec będzie miesiącem dynamicznym, ruchliwym, sporo spraw do załatwienia. Nie liczcie na odpoczynek, gdyż zapowiada się sporo wyjazdów służbowych, prywatnych dążenia do osiągnięcia sukcesu. Jednak bądźcie ostrożni czy to podczas jazdy czy w pochopnym podejmowaniu decyzji, gdyż możecie napotkać na opór.


Praca/finanse: Praca umysłowa, trzeba będzie być kreatywnym, twórczym, rozsądnym. Umysł na wysokich obrotach w tworzeniu, pisaniu, kreowaniu, jasności poglądów. Zainteresowanie wiedzą, nauką i opieranie swoich poglądów na wiedzy. Jednak do waszego umysłu zakradnie się jakiś niepokój, coś będzie zaprzątało wasze myśli, możliwe, że w przeszłości zostaliście zranieni i nie możecie wyrzucić tego z serca.


Uczucia/związki: Uczuciowo zachowacie spokój, opanowanie, cierpliwość. W związkach może być dynamicznie, nie będzie czasu na nudę. To mogą być gwałtowne wybuchy uczuć, jak też wybuchy zazdrości, czy gniewu. Wszystko namiętnie przeżywane.


Dom/rodzina: W domu i rodzinie zapowiada się miłość, zgoda, szczęście rodzinne. Miesiąc dobrobytu i sprzyjającego szczęścia. Niektóre czwórki mogą otrzymać zaproszenie na ślub, wesele, rodzinne spotkanie.


Otoczenie: Z otoczenia możecie otrzymać wsparcie od kobiety, która lubi zadbać o dom i rodzinę, ale też jest szczodra i pomocna dla innych. Wsparcie nie tylko duchowe, ale i finansowe.


Samopoczucie/zdrowie: Czwórki będą się starali stwarzać miłą, przyjazna atmosferę w kontaktach z ludźmi. Pomoc skrzywdzonym przez los, możecie też pełnić rolę przewodnika duchowego, terapeuty.
Zdrowotnie powracające choroby niedoleczone, stany zapalne, układ pokarmowy i nerwowy.


Co uda się zrobić?
Uda się wam doprowadzić wasz stan emocjonalny do stabilizacji. Pomimo rozczarowania z przeszłości wasze emocje będą bardziej spokojne, zrównoważone i opanowane.


Co się nie uda?
Może nie udać się rozpoznać waszych ciemnych stron natury i zrozumienia przyczyny stanu w jakim się znajdujecie. Trzeba rozpoznać przez co lub kogo czujecie się zniewoleni i wpadacie w pułapkę iluzji i fałszu.
Może jedyne do czego pożądacie to sprawy materialne.


Niespodzianki: Czwóreczki, idą do was pieniążki. Z czego by to nie było, czy ze sprzedaży czegoś czy z wygranej, a może dodatkowa emerytura czy podwyżka w pracy. Niespodzianką będą sprawy materialne, pieniężne.


Ostrzeżenia: Jeżeli nie zaczniecie sami działać i urzeczywistniać swych pragnień, to życie może wam postawić na drodze wymagania, które was pobudzą do działania i wyzwolą z bierności.
Dla niektórych czwórek pojawi się wena twórcza, otworzą się zdolności artystyczne.


 

Dla wibracji 5


Energia miesiąca: To będzie miesiąc aktywnego działania, otwartości, odważnie podejmowanych decyzji.
W sprawach trudnych będziecie poszukiwali rozwiązań. Może was ciągnąć do przeżycia przygody, czegoś szczególnego, więc uważajcie na impulsywne i nieprzemyślane ruchy.


Praca/finanse: W tych dziedzinach będzie stabilnie, ale możecie przeżywać wewnętrzne rozczarowanie związane z uczuciami. Miesiąc pod względem znużenia, znudzenia, apatii. Jakieś przeżycia mocno na was wpłynęły, że wewnętrznie nie będziecie chcieli żadnych zmian i pozostawicie rzeczy ich własnemu biegowi.


Uczucia/związki: To mogą być niezbyt dobre rokowania dla związków. Zapowiada się dominacja jednego z partnerów i więcej będzie wyrachowania i chłodu, niż uczuć. Możecie być zbyt krytyczni, oceniający, a wasze sądy o partnerze mogą być bolesne, ale opowiadające się za prawdą.


Dom/rodzina: Piątki mogą odczuć przeciążenie obowiązkami domowymi i rodzinnymi. Możliwe, że partner ucieka od obowiązków i Wy wszystkim się zajmujecie, co może okazać się przemęczeniem fizycznym i psychicznym.


Otoczenie: Możee pojawić się jakaś oferta wyjazdu, nawet zagraniczna czy to w sprawach pracy lub odpoczynku. Odczujecie taki sukces, zwycięstwo, które spowoduje splot przypadków, uśmiech losu lub ludzie z otoczenia, którzy służą wam pomocą.


Samopoczucie/zdrowie: Praca może stać się dla piątek tym co was uskrzydla i najmocniej pobudza. Jeżeli macie pracę, macie finanse i spełniacie swoje pragnienia. Zdrowotnie dolegliwości układu pokarmowego na skutek złej diety oraz tkanka kostna.


Co się uda zrobić?
Powinien udać się wyjazd, czegokolwiek i kogokolwiek ten wyjazd dotyczy będzie udanym i powinien być zrealizowany. Sukces w dążeniu do celu, energia postępu, taki krok do przodu i wzięcie odpowiedzialności za swoje życie.


Co się nie uda zrobić?
Jeżeli będziecie chcieli być bardziej przebiegli od kogoś, śledzić kogoś i go obserwować bo brak wam zaufania, to może w tym miesiącu to się nie udać. Trzeba być ostrożnym bo wasze podstępy i nieszczere podchody mogą nie wypalić.


Niespodzianki: Rozwiążą się pewne sprawy, odcięcie od przeszłości, możliwa podróż, wyjście na spotkanie nowego. Podejmiecie jakieś decyzje wstępując na nową drogę, nie koniecznie przekonani o jej celowości.


Ostrzeżenia: Nieporządek wewnętrzny. Stare rany jeszcze się nie zabliźnią, tkwią gdzieś głęboką i dadzą znać o sobie. Nie tkwić w tych emocjach, a znaleźć sobie nowe zainteresowanie i zmienić postawę.


 

Dla wibracji 6


Energia miesiąca: Przed szóstkami otworzą się nowe horyzonty i możliwości pozwalające na realizację pragnień. Uwolnicie się od stagnacji, trosk i niepowodzeń, poczujecie własną siłę i zaczniecie działać.
Świadomie rozpoznajcie tylko swoje cele, a los będzie wam sprzyjał, znajdą się życzliwi ludzie, przyjaciele, na których możecie liczyć.


Praca/finanse: Natłok informacji, wiadomości, spowoduje, że będziecie musieli podjąć decyzję i wykorzystać nadarzające się okazje do wzięcia udziału w jakimś przedsięwzięciu. Te wiadomości spowodują pobudzenie was do życia, ożywienie i wyrwanie was z biernej postawy i niezdecydowania.


Uczucia/związki: Dla niektórych szóstek, to mogą być mało znaczące i powierzchowne związki. Jesteście ze sobą z przyzwyczajenia i nie macie pomysłu i ochoty na zmiany. Może zakraść się do waszego wnętrza pustka, niechęć, zastój.


Dom/rodzina: W rodzinie możecie liczyć na kogoś o czułym, dobrym sercu. Ktoś kto pomoże, doradzi, udzieli wsparcia duchowego.


Otoczenie: Z najbliższego otoczenia skupicie się na małżeństwie, które być może będzie chciało się usamodzielnić, wziąć odpowiedzialność za swoje życie, podejmą ważną decyzję.


Samopoczucie/zdrowie: Możecie mieć uczucie osamotnienia, ale tez i trudności w wprowadzeniu zmian w swoim życiu. To może być spowodowane zranieniem z przeszłości, co spowodowało waszą nieufność i ostrożność do ludzi i otoczenia. Zdrowotnie stany zapalne, dolegliwości w obrębie głowy, układ hormonalny.


Co uda się zrobić?
Może się wam udać uśpienie czyjejś czujności. Będziecie przebiegli i zawili w waszym postępowaniu. Obserwowanie kogoś, podstęp i nieszczerość.


Co się nie uda?
Jeżeli macie jakieś egzaminy, kursy, szkolenia, to lepiej nie poddawajcie się lenistwu, a podejdźcie do tego poważnie, gdyż może się zakończyć niepowodzeniem i otrzymaniem przykrych wiadomości.


Niespodzianki: Zapowiada się dobrobyt, mogą być pieniądze, które otrzymacie z niespodziewanego źródła, prezenty, premie, a nawet wygrana.


Ostrzeżenia: Podchodźcie do wszystkiego odpowiedzialnie i poważnie, gdyż lekkie i niefrasobliwe traktowanie spraw, nie zawsze wychodzi na dobre.

 


Dla wibracji 7


Energia miesiąca: Miesiąc pod wpływem pozytywnej, ciepłej atmosfery. Będziecie zajmowali się domem, rodziną i tym, aby panowała zgoda i szczęście rodzinne. Niektórzy mogą planować małżeństwo, powiększenie rodziny, to czas bezpieczeństwa emocjonalnego, zaufanie do swoich uczuć, współczucie dla innych.


Praca/finanse: W tych dziedzinach również będzie dobrze. Wasza wiara w swoje kompetencje, umiejętności was nie opuści. Silne poczucie własnej wartości, siły wewnętrznej i zewnętrznej, wytrwałość w dążeniu do celu. Miesiąc pod względem bezpieczeństwa i dobrego wyczucia w interesach z możliwością pomnażania majątku.


Uczucia /związki: W uczuciach siódemki mają w tym miesiącu ochronę od wszechświata, więc w związkach wszystko powinno układać się szczęśliwie i dobrze. Dla samotnych prawdziwa romantyczna miłość, taka wymarzona. Możliwość zajścia w ciążę.


Dom/rodzina: W domu po kryzysie pojednanie i rozpoczęcie wszystkiego od nowa. To miesiąc realizacji planów i marzeń, nowy etap życiowy. Możliwe narodziny dziecka lub zajmowanie się dziećmi które są.
Nareszcie otworzą się przed wami nowe horyzonty i możliwości, obecność życzliwych ludzi.


Otoczenie: Otoczenie może być zmienne, ale wy będziecie dobrze radzili sobie z przeciwnościami, działając metodycznie i stwarzając pozory lekkości. Tam gdzie będzie chodziło o wasz interes, okażecie się bystrzy i skuteczni.


Samopoczucie/zdrowie: Siódemki zadbają o kontakt z naturą. Dla poprawy samopoczucia i zrelaksowania się możecie urządzać sobie spacery, przechadzki po terenie, a może jakiś weekendowy wypad poza miejsce zamieszkania. Zdrowotnie bóle krzyżowe, dolegliwości stawu biodrowego.


Co się uda zrobić?
Udadzą się wszelkiego rodzaju działania i przedsięwzięcia. To dobry czas na podjęcie konkretnych i zdecydowanych działań. Będziecie aktywni, dynamiczni, siła przebicia i wiara w siebie.


Co się nie uda?
Możecie mieć problem w dostosowaniu się do sytuacji i działaniach opartych na powściągliwości.
Odsunięcie się od jakiegoś problemu, konfliktu i nie zajmowanie stanowiska, może być dla was korzystniejsze, niż uporczywe trzymanie się swoich poglądów i żądań.


Niespodzianki: Zaufanie do swoich umiejętności i przejęcie odpowiedzialności za swoje działania. Zaakceptujecie siebie ze swoimi pozytywami i negatywami. Dążenie do sukcesu.


Ostrzeżenia: Uważać na zbytnie używanie życia, zatracaniem się w uciechach, taką chęcią wyszumienia się i lekkomyślnością.


 

Dla wibracji 8


Energia miesiąca: Dla ósemek zapowiada się miesiąc postępu i rozwoju. Pojawią się szanse zawodowe, zostaniecie docenieni, wyróżnieni, uznanie dla waszych kwalifikacji. Energia kreatywności, twórczości, handlowe talenty.


Praca/finanse: W sprawach pracy i finansów zaufajcie swojej intuicji, być może trzeba będzie wycofać się, odpocząć bo tak będzie nakazywało wam wasze wnętrze. Odsunięcie się od aktywności. Pomoc potrzebującym.


Uczucia/związki: Uczucie osamotnienia i poszukiwania swojej drogi. W związkach może to być okres samotności we dwoje, dobre porozumienie, właściwe rozpoznanie potrzeb w istniejącym związku. Gotowość wzajemnej pomocy.


Dom/rodzina: W domu ósemki będziecie takimi przywódcami stada i to od was będzie zależało jak potoczą się sprawy domowe i rodzinne. To Wy będziecie nadawali ton relacji, będziecie twórcami pomysłów i wszystko za co byście się nie wzięli powinno się udać.


Otoczenie: Z otoczeniem dobre relacje. Widać waszą aktywność fizyczną i duchową, witalność.
Trudności jakie macie w otoczeniu i z którymi będziecie się mierzyli, powinny pomyślnie się rozwiązać.
Będzie to wymagało troszkę zmagań i waszej silnej woli, ale dacie radę.


Samopoczucie/zdrowie: Może się pojawić u ósemek brak zaufania do ludzi, ostrożność, a to wszystko może wynikać z przeszłości. Zechcecie wprowadzić jakieś zmiany i coś zakończyć.


Co uda się zrobić?
Uda się zachować rozsądek i asertywność w pewnych sprawach. Dla tych co pragną wiedzy uda się jej pogłębienie, nauki, kursy, szkolenia. Wszelkie egzaminy zostaną przez was zaliczone.


Co się nie uda?
Nie uda się pośpiech i nieostrożność w działaniu. Nie obstawajcie przy swoich racjach, ani nie krytykujcie publicznie, gdyż możecie się stać ofiarami niechęci i gniewu. Wszelkie pogróżki zmienią się przeciw wam w groźną broń.


Niespodzianki: Może was zaskoczyć porządek rodzinny czyli podporządkowanie się tradycji i wierze w imię zasad moralnych. Możecie poszukiwać głębszych wartości, wiedzy, przewodnika duchowego.


Ostrzeżenia: Nie upokarzajcie nikogo, nie poniżajcie, nie rańcie słowami, czując się przy tym lepszymi od innych, gdyż możecie potem mieć uczucie niesmaku z odniesionego zwycięstwa.


 

Dla wibracji 9


Energia miesiąca: Dziewiątki w marcu będą odpowiedzialne i rozsądne. Umiejętność właściwej oceny sytuacja, czegokolwiek ta sytuacja będzie dotyczyła, pozwoli wam nie wchodzić w otwarte konflikty opierając się na trzeźwej logicznej kalkulacji. Możecie też mieć do czynienia z kimś na stanowisku, kto na wygląd wyda się chłodny i nieprzystępny, ale to człowiek opierający się na mocy prawa i wymagający szacunku.


Praca /finanse: W sprawach zawodowych zechcecie sprawdzić się na co was stać i zaangażujecie się w realizację swoich celów i zamierzeń pokazując się z jak najlepszej strony. Będziecie gotowi konkurować z innymi i walczyć w obronie swoich poglądów i stanowiska. Przejdziecie taki egzamin, kontrolę swoich umiejętności.


Uczucia/związki: Merytoryczne przygotowanie się do egzaminu, rozmowy, negocjacji. W związkach konieczność rozwiązania istniejącego problemu. Zachować rozwagę kiedy górę biorą emocje.
Może to być burzliwy miesiąc w związku.


Dom/Rodzina: Sprawy domu i rodziny pod względem stabilizacji. U jednych dziewiątek nauka, studia, sukces dzięki sumiennej pracy. Rozsądne wydawanie pieniędzy. Możliwość szkoleń związanych z pracą.


Otoczenie: W otoczeniu obciążenie obowiązkami, odpowiedzialnością, nadmiar pracy. Dlatego powinniście mierzyć siły na zamiary i nie brać za dużo na swoje barki, gdyż odczujecie wyczerpanie fizyczne i psychiczne.


Samopoczucie/zdrowie: Odczujecie spokój wewnętrzny, potrzebę pomocy innym, życzliwości i wyrozumiałości. W zdrowiu zaburzenia w gospodarce wodnej organizmu, opuchlizny, owrzodzenia, układ rozrodczy, zaburzenia równowagi organizmu.


Co się uda zrobić?
Zachować powściągliwość w działaniach. Dopasujecie się do sytuacji dążąc do osiągnięcia równowagi i harmonii. Pójdziecie na ugodę w sprawach konfliktowych rezygnując z upartej postawy.


Co się nie uda?
Możecie nie odblokować własnych napięć z powodu lęku i niechęci do ludzi. Możecie nadal być nieufni, zdystansowani i oporni. Ciężko będzie przełamać strach i zapomnieć o zranieniach z przeszłości.


Niespodzianki: Zaskoczyć was może nowa miłość, partnerstwo, zrozumienie drugiej osoby.
Dobra atmosfera, podpisanie umowy.


Ostrzeżenia: Jeśli byliście nieszczerzy wobec kogoś, to uważajcie bo może to teraz wrócić do was.
Nie doceniliście przeciwnika, który może odpłacić wam w taki sam sposób.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Kumczo
Kumczo
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Kumczo, odwiedzin: 4577
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.