74d6c10a60d658710f3eda1c2fc98f41
Pomocnik
Sugestia

1249 Vera 2020-03-02 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 02.03 - 08.03.20

Nowy-artykul
Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Finanse
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny

Marzec przyniesie nam przedsmak wiosny, zmienną aurę oraz wielość złożonych układów kosmicznych, oddziałujących na nasze nastroje i działania.

Do 19 marca pozostaniemy w znaku Ryb, a 20 marca o godz. 4,49 Słońce przejdzie w znak Barana, zrównując jednocześnie dzień z nocą i dając tzw. przesilenie wiosenne. Oznaczać to będzie wejście Słońca w nowy rok astrologiczny.


2 marzec – poniedziałek

Trudna aura dnia spowodowana kwadraturami Księżyca do Słońca i Merkurego. Dzień z chwiejnością emocjonalną, niepokojem, bezsennością, zmianami nastrojów. Nie będzie to korzystnie oddziaływać na naszą koncentracje w miejscu pracy oraz na relacje międzyludzkie. Ostro mogą przejawiać się sprzeczności między kobietami a mężczyznami. Pojawiać się mogą pretensje czy niecierpliwość. Mogą zaistnieć problemy zdrowotne, szczególnie związane z układem krążenia, czy wypadki komunikacyjne.

 

3 marzec – wtorek

Kolejny trudny dzień a to z przyczyny kwadratur Księżyca do Neptuna oraz Wenus do Saturna. W takim dniu wszystko widzimy w czarnych barwach, tłumimy emocje lub stajemy się kłótliwi i czepiamy wszystkiego. Kontakty są utrudnione, drażni nas otoczenie, nie podobają się współpracownicy, nie wychodzą pertraktacje, nie dogadujemy się z urzędami. Spadają na nas dodatkowe obowiązki, może pojawić się konieczność zwrotu długu lub zguba pieniędzy. Uważajmy dziś szczególnie na wszystko dookoła.

 

4 marzec – środa

Poprawa sytuacji na Niebie przyniesie dziś poprawę naszych nastrojów. Księżyc przechodzi do znaku Raka a Merkury do znaku Wodnika tworząc harmonijne aspekty.

Trygon Księżyca do Merkurego oraz sekstyl do Urana a także sekstyl Merkurego z Wenus wniosą poczucie równowagi i harmonii.

Energetyka dnia wzmocni siłę intelektu, sprawność pamięci, ujawni maksymalną swobodę kontaktów, zbliży przełożonych do pracowników. Myślenie przełamywać będzie schematy, pojawią się nowe idee, pomysły, plany,wynalazki.

 

5 marzec – czwartek

Dziś najważniejszym zjawiskiem astrologicznym będzie przejście Wenus ze znaku Marsa w znak Byka. Wenus w swoim macierzystym znaku przebywać będzie przez miesiąc – do 4 kwietnia. W tym czasie ludzie łagodnieją, szukają komfortu i relaksu, bardziej dbają o swój wygląd i stroje. Również wartości materialne odegrają znaczącą rolę. Inwestować będziemy w rzeczy, które z latami nie stracą na wartości. Dla biznesu i finansów bardzo korzystny czas.

Dodatkowo, w większości harmonijne, aspekty Księżyca do Słońca, Jowisza i Neptuna podniosą energetykę dnia.

 

6 marzec – piątek

Trudna aura dnia. Księżyc w opozycji do Plutona i Saturna, oraz kwadratury do Wenus i Urana nie wróżą nic dobrego. Mogą pojawić się niespokojne sny, czarne, złowrogie przeczucia, podejrzliwość, konflikty. W pracy brak błyskotliwości i energii. Możemy zamykać się w sobie, obwiniać wszystkich za niepowodzenia. Możliwe wypadki, zatrucia, skaleczenia. Zachowajmy rozwagę w postępowaniu.

 

7 marzec – sobota

Weekendowa sobota zneutralizuje i wyciszy wczorajszą złą aurę. Brak aspektów kosmicznych pozwoli na odpoczynek, odprężenie i zajęcie się ulubionymi sprawami.

 

8 marzec – niedziela

Bardzo korzystna aura dnia. Koniunkcja Słońca z Neptunem, Wenus z Uranem oraz Księżyca z Wenus i Uranem spowodują,że dzień będzie w zgodzie z świątecznym nastrojem Dnia Kobiet.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Vera
Vera
ODKRYJ NUMER ↓708 888 ...098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1249
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.