Pomocnik
Sugestia

1363 Vera 2020-03-02 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 02.03 - 08.03.20

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Finanse
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Marzec przyniesie nam przedsmak wiosny, zmienną aurę oraz wielość złożonych układów kosmicznych, oddziałujących na nasze nastroje i działania.

Do 19 marca pozostaniemy w znaku Ryb, a 20 marca o godz. 4,49 Słońce przejdzie w znak Barana, zrównując jednocześnie dzień z nocą i dając tzw. przesilenie wiosenne. Oznaczać to będzie wejście Słońca w nowy rok astrologiczny.


2 marzec – poniedziałek

Trudna aura dnia spowodowana kwadraturami Księżyca do Słońca i Merkurego. Dzień z chwiejnością emocjonalną, niepokojem, bezsennością, zmianami nastrojów. Nie będzie to korzystnie oddziaływać na naszą koncentracje w miejscu pracy oraz na relacje międzyludzkie. Ostro mogą przejawiać się sprzeczności między kobietami a mężczyznami. Pojawiać się mogą pretensje czy niecierpliwość. Mogą zaistnieć problemy zdrowotne, szczególnie związane z układem krążenia, czy wypadki komunikacyjne.

 

3 marzec – wtorek

Kolejny trudny dzień a to z przyczyny kwadratur Księżyca do Neptuna oraz Wenus do Saturna. W takim dniu wszystko widzimy w czarnych barwach, tłumimy emocje lub stajemy się kłótliwi i czepiamy wszystkiego. Kontakty są utrudnione, drażni nas otoczenie, nie podobają się współpracownicy, nie wychodzą pertraktacje, nie dogadujemy się z urzędami. Spadają na nas dodatkowe obowiązki, może pojawić się konieczność zwrotu długu lub zguba pieniędzy. Uważajmy dziś szczególnie na wszystko dookoła.

 

4 marzec – środa

Poprawa sytuacji na Niebie przyniesie dziś poprawę naszych nastrojów. Księżyc przechodzi do znaku Raka a Merkury do znaku Wodnika tworząc harmonijne aspekty.

Trygon Księżyca do Merkurego oraz sekstyl do Urana a także sekstyl Merkurego z Wenus wniosą poczucie równowagi i harmonii.

Energetyka dnia wzmocni siłę intelektu, sprawność pamięci, ujawni maksymalną swobodę kontaktów, zbliży przełożonych do pracowników. Myślenie przełamywać będzie schematy, pojawią się nowe idee, pomysły, plany,wynalazki.

 

5 marzec – czwartek

Dziś najważniejszym zjawiskiem astrologicznym będzie przejście Wenus ze znaku Marsa w znak Byka. Wenus w swoim macierzystym znaku przebywać będzie przez miesiąc – do 4 kwietnia. W tym czasie ludzie łagodnieją, szukają komfortu i relaksu, bardziej dbają o swój wygląd i stroje. Również wartości materialne odegrają znaczącą rolę. Inwestować będziemy w rzeczy, które z latami nie stracą na wartości. Dla biznesu i finansów bardzo korzystny czas.

Dodatkowo, w większości harmonijne, aspekty Księżyca do Słońca, Jowisza i Neptuna podniosą energetykę dnia.

 

6 marzec – piątek

Trudna aura dnia. Księżyc w opozycji do Plutona i Saturna, oraz kwadratury do Wenus i Urana nie wróżą nic dobrego. Mogą pojawić się niespokojne sny, czarne, złowrogie przeczucia, podejrzliwość, konflikty. W pracy brak błyskotliwości i energii. Możemy zamykać się w sobie, obwiniać wszystkich za niepowodzenia. Możliwe wypadki, zatrucia, skaleczenia. Zachowajmy rozwagę w postępowaniu.

 

7 marzec – sobota

Weekendowa sobota zneutralizuje i wyciszy wczorajszą złą aurę. Brak aspektów kosmicznych pozwoli na odpoczynek, odprężenie i zajęcie się ulubionymi sprawami.

 

8 marzec – niedziela

Bardzo korzystna aura dnia. Koniunkcja Słońca z Neptunem, Wenus z Uranem oraz Księżyca z Wenus i Uranem spowodują,że dzień będzie w zgodzie z świątecznym nastrojem Dnia Kobiet.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1363
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.