Pomocnik
Sugestia

1783 Vera 2020-02-24 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 24.02 - 29.02.20

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Finanse
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Co przyniesie ostatni tydzień lutego w biznesie i życiu zawodowym? Sprawdź...


24 luty – poniedziałek

Bardzo dobra energia dnia. Słonce i Księżyc w znaku Ryb oraz przyjazne aspekty Księżyca do Merkurego, Jowisza i Neptuna spowodują, iż może to być jeden z lepszych dni w roku. W pracy pojawią się nowe możliwości. To wyjątkowy dzień dla biznesu, pracy naukowej, kształcenia się, podróży. Sprawy będą toczyć się pomyślnie, współpracownicy będą optymistyczni, życzliwi, energiczni, otwarci na nowe. Odkryjemy nasz potencjał, siłę intuicji, oraz moc wyobraźni.

 

25 luty – wtorek, Ostatki

Kolejny miły dzień. Sekstyl Słońca do Marsa oraz sekstyl Księżyca do Saturna i Plutona spowodują, że nasze zaangażowanie w pracę będzie bardzo wysokie. To znakomity dzień dla ludzi z inicjatywą, odpowiedzialnych i ambitnych. Pojawią się możliwości wykazania się profesjonalizmem i zdolnościami organizatorskimi. Dzień sprzyja wyróżnieniu się i ukazaniu swoich indywidualnych zdolności. Możliwy awans i zajmowanie wyższych stanowisk.

 

26 luty – środa

Kolejna dobra aura dnia. Koniunkcja Słońca z Merkurym oraz sekstyl Merkurego do Marsa spowodują, iż nasili się napływ informacji związanych z pracą i karierą, korzystnie odbywać się będą pertraktacje i wszelkie ustalenia. Możliwa podróż służbowa. Dobry dzień na podpisywanie kontraktów i umów, na prowadzenie rozmów z kierownictwem lub zwracanie się do wyższych instancji. Można również zająć się zamianą mieszkania, podejmować nową pracę czy przyjmować nowe stanowisko.

 

27 luty – czwartek

Zróżnicowana aura dnia. Kwadratury Księżyca z Jowiszem i Plutonem spowodują skrajne zachowania i nieopanowanie. Możemy być przesadnie hojni, ufni, sentymentalni, rozrzutni a także niecierpliwi, zapalczywi czy podejrzliwi. Łatwo uznać swoje pragnienia za realność, przecenić możliwości czy nie docenić konkurencji. W rodzinie możliwe nieporozumienia, konflikty w związkach, zazdrość.

 

28 luty – piątek

Trudny dzień. Wielość negatywnych aspektów Księżyca oraz Wenus spowodują przygnębienie, smutek, rozżalenie, brak chęci do pracy. Nastroje będą się wahać, a samopoczucie pogarszać. Sytuację poprawi trochę przejście Księżyca w znak Byka, dając większe zainteresowanie sztuką oraz miłe plany na weekend

 

29 luty – sobota

Pozytywna aura dnia. Przyjazne aspekty Księżyca ze Słońcem, Marsem, Jowiszem i Neptunem oraz sekstyl Merkurego z Uranem zapewnią nam dużą dawkę energii i emocjonalny spokój. Weekend będzie spokojny, pełen spotkań, miłych rozmów i aktywności fizycznej.

 

Życzę wszystkim dobrego lutego w zgodzie z tranzytami kosmicznymi.

Pozdrawiam serdecznie,


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1783
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.