74d6c10a60d658710f3eda1c2fc98f41
Pomocnik
Sugestia

2212 Vera 2020-02-17 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 17.02 - 23.02.20

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Finanse
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny

Sprawdź jaki bedziesz miał tydzień w sferze zawodowej i biznesowej...


17 luty – poniedziałek

Trudna aura dnia. Kwadratury Księżyca do Merkurego i Neptuna wygenerują trudności w kontaktach i komunikacji. Wzrośnie groźba spóźnień, samochody będą stać w większych niż dotąd korkach, praca będzie opóźniana, dokumenty mogą się gubić, wszyscy będą rozdrażnieni i wybuchowi. Wzrośnie prawdopodobieństwo błędów. Dodatkowo, rozpoczynająca się dziś Retrogradacja Merkurego nie przyniesie poprawy. Przez 3 tygodnie możemy mieć trudności z załatwieniem spraw urzędowych, problemy w kontaktach międzyludzkich, zamykanie się w sobie, otrzymywać nieprawdziwe czy niesprawdzone informacje.

 

18 luty – wtorek

Przejście Księżyca w znak Koziorożca obniży nasz nastrój emocjonalny. Staniemy się niezbyt skłonni do okazywania uczuć. Wzrośnie poczucie obowiązku, odpowiedzialności i samodyscypliny. Uwaga skieruje się na kwestie materialne. W prowadzonych sprawach mogą pojawić się przeszkody w formie ograniczających przepisów. Dodatkowym stresotwórczym czynnikiem będzie koniunkcja Księżyca z Marsem, wnosząca poczucie presji i zmęczenie.

 

19 luty – środa

Przejście Słońca na miesiąc w znak Ryb. Czas korzystny dla osób urodzonych w znaku Ryb oraz Raka i Skorpiona.

Ryby to znak ludzi trawionych największą tęsknotą doświadczeń duchowych. Nie przywiązują oni wielkiej wagi do dóbr tego świata i w swojej gotowości niesienia pomocy są zdolni do największych ofiar. Często kieruje nimi bezgraniczne współczucie.

Możliwe sukcesy dla ludzi zajmujących się psychologią, sztuką i naukami ezoterycznymi.

W ciągu dnia korzystne tranzyty Księżyca – sekstyl do Merkurego i Neptuna oraz koniunkcja z Jowiszem - przyniosą pozytywny nastrój, optymizm, dobrą komunikację, łatwość nawiązywania znajomości. To korzystny czas na intelektualne zajęcia a także narady zawodowe czy pertraktacje, przyjmowanie gości, wyruszanie w podróż.

 

20 luty – czwartek, Tłusty Czwartek

Koniunkcja Księżyca z Plutonem i Saturnem oraz przejście Księżyca w znak Wodnika spowodują wzrost napięcia emocjonalnego. Zły nastrój, niepokój wewnętrzny, irracjonalne lęki, bezpodstawna agresja to jest to z czym możemy się dziś zetknąć. Sytuację załagodzi popołudniowy sekstyl Jowisza do Neptuna, który przyniesie poczucie szczęścia i ukojenia duszy.

 

21 luty – piątek

Bardzo interesujący koniec tygodnia. Trygon Marsa do Urana przynieść może nieoczekiwany sukces, propozycję zajęcia wyższego stanowiska lub zajęcia się sprawą, o której wcześniej nie pomyśleliśmy. Możliwe jest zastosowanie nowoczesnych technologii i metod. To korzystny dzień dla wynalazców i reorganizatorów. Poddane pod osąd społeczny prace uzyskają pozytywny oddźwięk. Można zmienić pracę a nawet zawód.

 

22 luty – sobota

Jak na ostatni weekend karnawału przystało pozytywne aspekty Słońca i Księżyca z Wenus i Uranem nastawią nas życzliwie, optymistycznie i przyjaźnie wobec wszystkich. Będziemy tolerancyjni, dobroduszni, chętni do pomocy i zabawy. To dobry dzień na reklamę, prezentacje, otwarcie wystawy, działalność społeczną. To czas na wyznanie miłości, oświadczyny, intymne spotkania.

 

23 luty – niedziela

Nów Księżyca w znaku Ryb czyli koniunkcja Księżyca do Słońca., przyniesie chwiejność emocjonalną, nerwowość i uczucie niepokoju. Pogarsza się pamięć, wzrasta prawdopodobieństwo popełnienia błędu. Możliwe niedomagania, zaostrzenia chorób chronicznych, bóle głowy, lęki. Na szczęście sympatyczne aspekty Księżyca do Urana i Marsa znacząco obniżą negatywne zjawiska.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Vera
Vera
ODKRYJ NUMER ↓708 888 ...098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 2212
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.