Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

7540 Wróżbita Gabriel 2020-02-13 0

Horoskop walentynkowy 14 luty

Runy Tarot Karty Cygańskie
Uczucia Praca Wsparcie duchowe
0048223 285 120 POLSKA I ZAGRANICA 3.80 zł brutto
708 688 056 POLSKA 4.26 zł brutto
teraz niedostępny

Sprawdź jakie wiadomości walentynkowe przesyłają Aniołowie...


Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Miłość spaja udane życie rodzinne. Nic nie ma piękniejszego niż mama i tata, a przy nich mały niewinny człowieczek. Aniołowie chcą zwrócić Waszą uwagę na aspekt rodziny i na to, że to właśnie rodzina jest budulcem Waszej miłości, zaufania i tego co łączy, a nie dzieli. Jeżeli w Waszej rodzinie nastąpiły trudne chwile, nie martwcie się. Aniołowie już do Was dotarli, są przy Was i pracują nad naprawieniem sytuacji. Zwróćcie uwagę ile ostatnio wydarzyło się spraw, które można uznać za dziwne lub niewytłumaczalne. To jest właśnie przejaw anielskiej interwencji.

Wiadomość dla Niej: Aniołowie mają Ci do przekazania ważną wiadomość. Ufaj, że wszystko dzieje się dla Twojego dobra. Nie zbudujesz tej miłości na braku zaufania do drugiej osoby i do siebie zarazem. Brakuje Ci wiary? Poproś anielskie energie o pomoc, o wsparcie, a później poczuj jak to działa.

Wiadomość dla Niego: spójrz wokół siebie, tyle dobra spada na Ciebie niemal za jednym razem. Wystarczy, że powiesz do siebie, w duszy: dziękuję. To wszystko dobre, co spada na Ciebie w ostatnim czasie, to jest właśnie działanie energii anielskich. Korzystaj z tego i dziękuj.

Wiadomość dla Nich: na wszystko jest czas i miejsce, gdy próbujecie na siłę coś przyspieszać, wtedy odczuwacie opór. Może pozwólcie biec sprawom zgodnie z ich tempem i rytmem życia, a zobaczycie jak łatwo jest wtedy wspólnie pokonywać trudności i trudy życia codziennego. Jeżeli jeszcze nie podjęliście decyzji, czy chce razem spędzić resztę życia, bez obaw, wszystko idzie w dobrym kierunku tylko dajcie jeszcze czas czasowi.

 

Byk (20 kwietnia - 22 maja)

Dla Was Drogie Byki może się teraz stać ważniejsza rodzina niż przelotne romanse. Ta chęć wejścia w stan małżeński będzie się potęgował. Nic dziwnego, może to właśnie czas na poukładanie spraw rodzinnych. Nie zawsze da się żyć z kwiatka na kwiatek, w końcu przychodzi moment, w którym uświadamiacie się nieuchronność upływającego czasu. Jeżeli już założyliście rodzinę i odczuwacie pewien niedosyt, to z pewnością ustąpią wszelkie nieporozumienia. Nie martwcie się też o innych członków rodziny. Otoczcie ich nawet w myślach jasnym światłem i w ten sposób będziecie mogli wesprzeć ich w trudnych sytuacjach.

Wiadomość dla Niej: zadbaj o siebie, pamiętaj, że Twoje zdrowie i kondycja, to także radość dla twojej drugiej połówki. Może kuracje oczyszczające lub zmiana trybu życia i diety będą dobrym rozwiązaniem. Skup się bardziej na sobie, ale też postaraj się wkręcić swojego partnera w dobrą i zdrową kuchnię.

Wiadomość dla Niego: dziwisz się czasem, że Ona nie zauważa Twoich potrzeb? A jak często słuchasz co do Ciebie mówi? Czy zawsze stawiasz na swoim albo mówisz, że wiesz lepiej czy starasz się zrozumieć co mówi do Ciebie druga połowa. Odpowiedz sobie na te pytania, a potem zacznij Jej słuchać. Może oboje chcecie tego samego, tylko kompletnie nie słuchacie co do siebie mówicie.

Wiadomość dla Nich: proście siebie nawzajem. Nie tkwijcie na stanowiskach, bo mnie się coś należy. Bo Ona czy On ma już, a ja wciąż czekam. NIE. Jak często jedno z Was mówi do drugiego proszę? Zacznijcie też praktykować proszenie, ale to nie może być proszenie o łaskę, ale takie z miłości np. Kochanie proszę zrobiłem Ci herbatę itp.

 

Bliźnięta (23 maja - 21 czerwca)

Otwórzcie się na miłość, jeśli doskwiera Wam już samotność. To jest dobry czas na wyznawanie miłości. Poczujcie jak przeszywa Was strzała amora. Aniołowie teraz właśnie chcą natchnąć Bliźnięta falą miłości, przyjemności i intymności. Skorzystajcie z tego daru kochania i bycia kochanym. Nie zamykajcie się i nie kroczcie jak ślepcy do przodu. Spontaniczna miłość też bywa przyjemna.

Wiadomość dla Niej: nie czas na spięcia wewnątrz siebie. To pora na to, żeby uwolnić swoje myślenie, popuścić wodze fantazji, uwolnić się od schematów i przyzwyczajeń. Poczuj teraz głęboką więź z partnerem, tak jak zresztą to lubisz. Przecież miłość jest dla Ciebie ważna. Prawda?

Wiadomość dla Niego: życie z drugą osobą to nie tylko przyjemności, ale także obowiązki czy zobowiązania. Skup się teraz na byciu tym ważnym elementem tej układanki. Na swojej odpowiedzialności za drugą osobę. Pomyśl, że to pewnego rodzaju służba. Ona Cię za to nagrodzi, zobaczysz. W dobrym związku potrzebna jest równowaga wielu rzeczy. To teraz poćwicz stosowanie tej równowagi.

Wiadomość dla Nich: może w końcu zaczniecie się traktować jak dwoje ludzi w związku. Nie trochę tak, a trochę tak. Nie lubicie samotności, ale też potrzebujecie skrystalizowania tej relacji. Aniołowie przekazują teraz: zacieśnijcie Wasz związek, a dzięki temu uzdrowicie wszelkie jego mankamenty.

 

Rak (22 czerwca - 22 lipca)

Pamiętajcie drogie Raki, że nic tak nie wpływa pozytywnie na człowieka jak to, że czasem jest nagradzany. I nie chodzi tu bynajmniej o zaspokajanie swojego ego. Po prostu bycie docenionym za swoją pracę, życie, postępowanie to jest coś ważnego. Nie ma się co tego wstydzić. A czymś zupełnie wspaniałym jest, jeśli jesteście doceniani w związku. I tego serdecznie życzą Wam aniołowie.

Wiadomość dla Niej: bądź uważna. Nie pytaj tysiąc razy czy on Cię kocha, czy nie, a staraj się zauważyć zmiany i różnice. Jestem przekonany, że jesteś w stanie szybko to dostrzec. Ale wpierw musisz się nauczyć patrzeć, na Niego, w Jego oczy, w postępowanie i zachowanie. Nie analizuj, a poczuj.

Wiadomość dla Niego: aniołowie przekazują Ci modlitwę o pogodę ducha: Boże, użycz mi pogody ducha, abym godził się z tym, czego nie mogę zmienić, odwagi, abym zmieniał to, co mogę zmienić, i mądrości, abym odróżniał jedno od drugiego.

Wiadomość dla Nich: Aniołowie zsyłają na Was wiązkę miłości. Tak subtelna energia, która otacza Was i powoduje, że Wasza miłość rośnie. Jest tylko jedna prośba. To zadziała pod warunkiem Waszego otwarcia się na miłość. Przez to, że jesteśmy obdarzeni wolną wolą na wszystkie ingerencje anielskie musicie wyrazić zgodę i być na nie otwarci.

 

Lew (23 lipca - 23 sierpnia)

Wiesz doskonale jak to jest być szczęśliwym i radosnym, pod warunkiem, że nie daje o sobie znać Twoja wielka duma. To pozwól sobie na chwile radości. To budulec szczęśliwego i spełnionego życia. Gdy jesteś radosny doskonale wiesz, że wszystko jest możliwe. Radość przyciąga dobre momenty. Rozwiązują się problemy w najlepszy możliwy sposób.

Wiadomość dla Niej: Strzała amora właśnie leci w Twoim kierunku. Przyjmij ją z godnością i wiedz, że właśnie to czas na piękną, romantyczną miłość. Zawsze dziękuj za to, co przyniósł Ci los, bo to najczęściej jest interwencja anielska.

Wiadomość dla Niego: nie oczekuj, że zawsze i wszystko będzie dla Ciebie i tylko Tobie podporządkowane. Zachowanie równowagi w dawaniu i braniu jest bardzo istotną cechą harmonijnego życia. Zachowuj tę równowagę i staraj się też coś dać od siebie, w takim samym stopniu co otrzymujesz. Wtedy będziesz żył w poukładanym związku pełnym miłości.

Wiadomość dla Nich: wszystko jest na dobrej drodze do Waszego spełnienia. Pewne sprawy wymagają po prostu swojego odpowiedniego okresu. Czas działa na Waszą korzyść. Pracujcie nad sobą, kochajcie się i pozwólcie działać aniołom. Zobacz jakie postępy uczyniliście w ostatnim czasie. Wasze wysiłki zostaną odpowiednio nagrodzone.

 

Panna (24 sierpnia - 22 września)

Bądźcie otwarci na przyjęcie miłości. Zauważajcie jak pewne sytuacje uzdrawiają się i obfitują w dobre wydarzenia. Deszcz obfitości, miłosnych przeżyć spadnie na Was i otworzy drogę do spełnienia uczuciowego. Pamiętajcie przy tym, że za każde dobro warto podziękować Bogu, Wszechświatowi innym istotom zaangażowanym w tworzenie tego dobra.

Wiadomość dla Niej: kiedy ostatni raz marzyłaś o cudownej, spełniającej się miłości? Chyba bardzo dawno, dlatego dziś aniołowie chcą Ci przekazać za moim pośrednictwem, żebyś nie bała się marzyć. Znajdź chwilkę czasu, usiądź lub połóż się zrób sobie dobrą herbatę, przymknij oczy i zacznij marzyć o wspaniałym uczuciu, o drugiej kochającej osobie. Zobaczysz jak pozytywny efekt to przyniesie w Twoim życiu.

Wiadomość dla Niego: poświęć trochę czasu na zabawę we dwoje. Może zbyt intensywnie pracujecie, a przecież czas swojego życia trzeba równomiernie przeznaczać zarówno na pracę i wysiłek jak i na zabawę i czerpania z niej radości. Dlatego zaplanuj ze swoją drugą połówką dobrą zabawę, która jeszcze bardziej przeniesie Wasze uczucia na wyższy poziom i scementuje relację.

Wiadomość dla Nich: należy Wam się odpoczynek, ale nie w stylu leżenia w łóżku i nic nie robienia. Ten odpoczynek zaplanujcie sobie w SPA, albo na relaksujących masażach. Poświęćcie go też na wspólne przyrządzenie dobrych, zdrowych posiłków, a później delektujcie się ich smakiem. Razem.

 

Waga (23 września - 22 października)

Skupcie się na swoich pragnieniach. Zwizualizujcie je w swoich myślach. Praktyka medytacji może w tym pomóc. Nie brakuje Wam romantyzmu zatem teraz spróbujcie sobie wyobrazić tą idealną sytuację w Waszych związkach i z ukochanymi osobami też w relacjach rodzinnych. To może przynieść pozytywny efekt w świecie materialnym. Aniołowie sugerują: jak najwięcej marzyć i wizualizować swoje marzenia w świecie realnym.

Wiadomość dla Niej: każdy związek wymaga pracy. W związkach jesteś czasem jak szef w firmie, który musi dbać o całokształt, ale czasem możesz być też pracownikiem, który musi coś dać os siebie. Pomyśl jakby to było, gdyby Twoja sfera uczuciowa była taką firmą, o którą musisz dbać codziennie. Bądź dobrym przedsiębiorcą dla siebie i swoich bliskich.

Wiadomość dla Niego: jeśli czujesz, że coś się skończyło – nie brnij w to dalej. To co było dawno odeszło i nie ma sensu tego ciągnąć za sobą. Patrz przed siebie a nie za siebie. Gdy odwracasz głowę w tył, ciągle patrząc byłe momenty możesz nie zauważyć tego, co przed Tobą. Potkniesz się i znowu upadniesz. A po co.

Wiadomość dla Nich: dobrze Wam zrobi wspólny wyjazd. Nie jedźcie do przeludnionego miasta tylko na łono natury. Spacerujcie jak najczęściej w spokoju. Czasem nie trzeba wiele do siebie mówić, a wystarczy trzymać się za ręce, spacerować i oddychać świeżym powietrzem.

 

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Ile to razy powtarzaliście sobie, że chcecie mieć wszystko, że Wasza miłość jest największa i najlepsza na świecie A ile było bólu i żalu  z powodu tego, że znowu coś nie wyszło tak jak chcieliście. Aniołowie dzisiaj przekazują Wam bardzo ważną wiadomość. Przede wszystkim musi obserwować siebie, swoje uczucia, swoje myśli, swoje wyobrażenia. Obserwujcie jak zmieniają się Wasze emocje i tam znajdziecie z pewnością wiele odpowiedzi na nurtujące pytania odnośnie sytuacji uczuciowej.

Wiadomość dla Niej: jeśli myślisz o ślubie, to być może to jest to idealny moment, żeby zacząć swoje myśli przekształcać w czyn. Może porozmawiaj z nim, zaproponuj coś,  powiedz że ci na tym zależy. Rozmawiajcie o tym. Aniołowie dzisiaj przekazują wiadomość, że czeka Cię ślub: ) A jeżeli jesteś już w związku małżeńskim to pielęgnuj swoje uczucie każdego dnia.

Wiadomość dla Niego: zdaje się że ostatnio prosiłeś o uzdrowienie swojej relacji uczuciowej. Aniołowie odpowiadają na Twoje prośby i uwierz, że zajmują się już Twoją sytuacją. Wystarczy, że teraz uruchomisz swoje największe pokłady miłości i przelejesz je na osobę, którą kochasz. Aniołom przedstaw swoje prośby,  tak po prostu. I czekaj na uzdrowienie sytuacji.

Wiadomość dla Nich: niech ten czas Walentynek i najbliższy czas będą spędzone wspólnie razem w rodzinnym gronie. To z pewnością ukoi Wasze wszystkie troski i smutki. Warto byście wspólnie usiedli i rozmawiali o miłości do siebie. Niech mężowie to zrobią wobec swoich żon, matki wobec swoich córek i synów i ojcowie również wobec własnych dzieci.

 

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Otwórzcie swoje serca na miłość. Niech to będzie uczucie, które poczujecie całym swoim sercem.  Serce to organ, który nie tylko pompuje krew, ale również jest magazynem miłości, dobrych emocji i uczuć. Tak jak wysiłek fizyczny pozwala prawidłowo pracować Waszemu sercu,  tak samo napełnianie serca  dobrymi pozytywnymi uczuciami powoduje, że działa ono również prawidłowo po stronie energetycznej.

Wiadomość dla Niej: zastanów się czy nie nadszedł czas, aby zmienić kierunek, w którym chcesz zmierzać w swojej sferze uczuciowej. Może obierane dotychczas cele nie były tymi, które przynoszą Ci satysfakcję i spełnienie uczuciowe. Nawet jeśli się zdecydujesz na zmianę tego kierunku pamiętaj, że aniołowie wciąż będą obok Ciebie i będę oświetlać Twoją nowo obraną drogę

Wiadomość dla Niego:  zawsze zachowaj umiar i rozsądek. Dawaj tyle ile sam chcesz uzyskać. Znajduj równowagę we wszystkim co robisz, a szczególnie w relacjach z ukochaną osobą. Jeżeli czegoś od Niej oczekujesz pamiętaj, że tyle samo powinieneś dać od siebie.

Wiadomość dla Nich:  wybierzcie sobie wspólny cel życiowy. On pozwoli Wam podejmować decyzje nawet w trudnych dla Was sytuacjach. Gdy nie ma życiowego celu, także w miłości, trudno jest mówić o tym czego pragniecie, jakie są Wasze bolączki i co nie gra w Waszej relacji. Dziś usiądźcie i obierzcie swój wspólny cel.

 

Koziorożec (22 grudnia - 20 stycznia)

Aniołowie radzą abyście ten najbliższy czas spędzili wspólnie w rodzinie. Już od dawna nie mieliście na to czasu zabiegani codziennymi obowiązkami. Pora nadrobić zaległości. Usiądźcie wspólnie razem Porozmawiajcie o Waszych planach, marzeniach i oczekiwaniach względem siebie.

Wiadomość dla Niej: musisz umieć wypośrodkować to, co jest na dany moment ważne a z czego można zrezygnować. Czasem trzeba iść na kompromis, ale zawsze należy pamiętać o tym, by dawać z siebie tyle ile samemu się chce uzyskać. Może zdarza Wam się, że zbyt wiele oczekujecie, a potem dziwicie się, że tak mało dostajecie. Równowaga jest ważna.

Wiadomość dla Niego:  ufaj,  że wszystko idzie w dobrym kierunku. Zdarzają się chwilę zwątpienia, ale one za moment przechodzą. Ufność w to, że wasz związek idzie w dobrą stronę jest bardzo ważne. Aniołowie przypominają Ci o tym i wspierają Cię na każdej drodze, którą musisz pokonać. Jeśli tracisz ufność, poproś ich o pomoc.

Wiadomość dla Nich:  zwykle dostajecie to, czego sami chcecie. Wszechświat tak działa, że spełnia nasze największe zachcianki i te dobre i te złe. Powiecie, że to jakiś Wszechświat idealistyczny. Nie,  to Wasz codzienny świat.  Od dzisiaj życzcie sobie tylko samych dobrych rzeczy.

 

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

W momentach trudnych pamiętajcie, że aniołowie zawsze są przy Was i robią wszystko, żebyście nie doznali żadnej krzywdy. I nawet jeśli czasem zdaje Wam się, że wszystko zmierza w złym kierunku, to po jakimś czasie dojdziecie do wniosku, że ten kierunek był najlepszym jaki mógł się Wam przytrafić.

Wiadomość dla Niej: nie bój się prosić. Rozmawiaj z aniołami, proś ich o pomoc, o wsparcie zawsze tam, gdzie ich potrzebujesz. Nie zawsze mogą spełnić wszystko, bo bez twojej prośby, zgody i akceptacji nigdy nie działają w rzeczywistym świecie.

Wiadomość dla Niego:  spodziewaj się samych dobrych rzeczy i jeszcze lepszych wydarzeń. Nawet jeśli teraz znalazłeś się w trudnym momencie swojego życia albo w takim, w którym nie wiesz co masz dalej robić w sprawach miłosnych skup się na swoich pragnieniach i czekaj na ich realizację.

Wiadomość dla Nich: czerpcie radość z każdej spędzonej razem chwili. Bawcie się jak dzieci w piaskownicy. To cementuje wasz związek i pogłębia Wasze uczucia. Pomyślcie jak to było kiedyś, gdy pierwszy razem byliście razem. Była wielka radość. Odtwórzcie ją teraz na nowo.

 

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Nauczcie się słuchać. To wspaniała metoda na to, by poprawić warunki swojego życia uczuciowego. Kiedy staracie się słuchać i słyszeć co mówi do Was druga osoba unikacie w ten sposób niepotrzebnych nieporozumień. Aniołowie przekazują Wam dzisiaj wiadomość abyście się nawzajem słuchali

Wiadomość dla Niej: zaakceptuj sytuację, która jest w tej chwili. Nawet jeśli do końca nie rozumiesz,  to spróbuj po prostu ją zaakceptować. Wiadomość dla Ciebie jest taka, że wszystko zmierza w dobrym kierunku choć koniecznie w czasie, który sobie założyłaś. Akceptuj szczególnie bezwarunkową miłość

Wiadomość dla Niego:  jeśli Czekasz na tę ukochaną osobę to jest już w drodze do Ciebie. Może już nawet ją poznałeś. Rozejrzyj się wokół siebie. Wygląda na to, że jest gdzieś blisko Ciebie,  ale byś musiał Ją dostrzec to musisz najpierw nauczyć się widzieć nie oczami a sercem.

Wiadomość dla Nich:   porzućcie  smutki.  Sytuacja, która spędza Wam sen z powiek jest w trakcie anielskiego uzdrawiania. Nie macie się czym martwić. Wasze uczuciowe kłopoty zostaną rozwiązane


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Wróżbita Gabriel
Wróżbita Gabriel
708 688 056 POLSKA 4.26 zł brutto
autor: Wróżbita Gabriel, odwiedzin: 7540
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.