Heart_2
Wyszukaj Eksperta
Programy na żywo
Wieczor_hd Fragula8

Fragula8

Zapraszamy 2021-01-24
na żywo godz. 20:00

1919 Wróżka Hanna 2020-02-13 0

A może by tak jasnowidz?

Promocja
Tarot Jasnowidzenie Biała Magia
Uczucia, Partnerstwo, Praca
0048224 452 475 POLSKA I ZAGRANICA 3.89 zł brutto
708 788 054 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz dostępny

Często wydaje się, że jesteśmy w sytuacji bez wyjścia, które nie mają szans na to, aby były pozytywnie rozwiązane. Wtedy idziemy na Policję, czy też korzystamy z innych, własnych metod.

Bardzo rzadko jednak zdarza się, że korzystamy z usług wróżki, czy też jasnowidza, a przecież to właśnie taka osoba często jest tą "ostatnią deska ratunku", nawet jeśli raczej ostatnią szansą, próbą, że może prawie się uda...


Wiadomo, że trudno jest zawierzyć wróżce. Ta praca nie jest w Polsce pracą, która jest pospolita. Nie jest codziennością chodzenie do wróżbity tak jak np. do osteopaty, chociaż podobno do tego ostatniego częściej.

Nawet nie wiecie jak trudną oraz często niewdzięczną rolę spełniamy w społeczeństwie. Jak trudno jest o niej mówić, ale też wykonywać.

Bywamy sprawdzani, bywamy nielubieni np. przez katolików. Wyklinani, odpychani, spychani na margines zawodowy.

Inaczej jest za granicą, ale tutaj nie mam zbyt wiele do powiedzenia, bo nie jestem osobą, która za nią mieszka, tylko słuchała wielu opinii, zdań, które były moim zdaniem na prawdę wiarygodne.

Nawet praca, która jest podobna do owej jest często przez inne osoby przeklinana, nieszanowana, niechciana.

Często czytam artykuł o tym jaki to jest biznes, jakie duże pieniądze biorą wróżki za swoją pracę... Piszę o wróżkach, ale dotyczy to też np. jasnowidzów. Drodzy Państwo z tym jest różnie. Rozumiem, że w dużych miastach jest inaczej, bo koszta wręcz wszystkiego są wyższe, zatem prawie na jedno wychodzi. Są różne zmienne w tej kwestii, ale prawdą jest, że są - jak dla mnie - osoby, które za parę złotych potrafią przewidzieć przyszłość. Mają talent.

Temat sprawdzania pozostawię w milczeniu, bo stykam się z nim wręcz notorycznie, tak samo zaprzeczanie faktom, kłamanie, aby otrzymać coś w ramach rekompensaty. Takie sytuacje również mają miejsce.

Powracając do głównego wątku: proszę pomyśleć nad taką formy porady, jeśli wszystkie inne zawiodły. Spróbować, np. dzwoniąc na chwilę, co wiele nie kosztuje.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Wróżka Hanna
Wróżka Hanna
708 788 054 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Wróżka Hanna, odwiedzin: 1919
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.