Pomocnik
Sugestia

2308 Urszula 2020-02-07 0

Prognoza miłosna na weekend 08.02. - 09.02.20

Urszula
POLSKI 
Tarot Horoskop Numerologia
Dziedziny: Uczucia Partnerstwo Praca
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny

Wasza  relacja może okazać się pełna namiętności, ognia. Możecie spędzić ze sobą fantastyczne chwile, jeśli tylko wyjaśnicie sobie wszystkie wątpliwości, niedomówienia. Niepokój zniknie, a w jego miejsce pojawi się  gorące uczucie. Dbajcie o tę relację, wyjaśniajcie wszystko na bieżąco.  I już możecie planować kolejny, wspaniały weekend., pełen czułości i miłych niespodzianek.Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Urszula
Urszula
autor: Urszula, odwiedzin: 2308
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.