Pomocnik
Sugestia

1467 Wróżka Eliza 2020-02-06 0

Prawo przyczyny i skutku

Nowy-artykul
Karty Klasyczne Przyjaźń i uczucia w zodiaku Odcienie męskości
Dziedziny: Uczucia Praca Biznes
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...469 5.00 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...057 4.92 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny

Żyjemy w świecie przyczyny i skutku. Każda myśl, każde uczucie i każde słowo bazują na czymś minionym. Wszystko co robimy, ale również wszystko, czego nie robimy, ma efekt energetyczny. Oznacza to,  że każda pojedyncza myśl, słowo, lub uczynek za każdym razem wywołują skutek,  który jest przyczyną nowych działań będących kolejnych skutkiem.


Poprzez regresje stajemy się świadkami gigantycznej sieci przyczyn i skutków. Prawo przyczynowe utrzymuje we wszechświecie energetyczną równowagę. Na poziomie gęstej materii powoduje przekształcenie się substancji,  a na poziomie duchowym gwarantuję nam proces nauczania.  Jednym słowem zbieramy to co zasiane zostało.  Choroby cywilizacyjne,  katastrofy ekologiczne,  rosnąca przemoc to przypadki? Nie,  jest to rezultat tego  co ludzie,  zarówno jako jednostki,  jak i zbiorowości  robią i  czego nie robią.  Prawo przyczyny i skutku przywiązuje człowieka do działania,  a prawo duchowe umożliwia przewidywanie wydarzeń.  Zasada przyczyny i skutku działa naturalnie i bez uprzedzeń. 

Stale siejemy i stale też zbieramy, czy to zauważamy czy nie, czy nam się to podoba czy nie. Między zasiewem a zbiorem często leży dłuższy odcinek czasu. Zbieramy dzisiaj to co wcześniej zasialiśmy i przeważnie już o tym zapomnieliśmy.


A więc zmniejszamy lub zwiększamy nasze problemy, w zależności od tego, co wypowiadamy, robimy i jak działamy.  Żyjemy więc albo po stronie pozytywnej, albo - negatywnej. Jeśli to rozumiemy, powiemy w sposób zdecydowany: "Chcę być człowiekiem siejącym dobry zasiew. Pragnę mowy budującej, pragnę przekazywać pochwałę i akceptację".

Dobrym zasiewem byłoby np. dużo akceptacji, ciepła i miłości w domu rodzinnym, a także pewność, radość i uśmiech, zaufanie, zaangażowanie np. ze strony ojca. Silne, pełne miłości ramiona ojca to zasiew, na którym spoczywa całe nasze późniejsze życie. To buduje w nas obraz nas samych.

Złe zasiewy, prędzej czy później, nieuchronnie zaowocują problemami, czy tego chcemy czy nie, bo ten zasiew znajduje się przecież w naszym sercu. zasiewowi odrzucenia. Jest to główny zasiew, z powodu którego cierpimy w sposób wyjątkowy. A więc jeśli nie doświadczyliśmy w dzieciństwie dostatecznej miłości, akceptacji i poważania, wzrasta w nas lęk, odrzucenie, nieufność, opuszczenie. Wschodzi to nasienie - z takim zasiewem po prostu nie jesteśmy zdolni do właściwych relacji. Nie będziemy dostatecznie przystosowani do małżeństwa, ciągle będą problemy, będziemy odczuwać ten deficyt.

Konieczne jest, byśmy zwrócili szczególną uwagę na dobry zasiew: życzliwość, gościnność, wielkoduszność, dawanie pieniędzy, wdzięczność, darzenie miłością, ciągłe sianie miłości.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Wróżka Eliza
Wróżka Eliza
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...057 4.92 zł brutto POLSKA
autor: Wróżka Eliza, odwiedzin: 1467
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.