Pomocnik
Sugestia

2110 Agra 2020-02-05 0

Prognoza z kart Lenormand na luty 2020

Nowy-artykul
Agra
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Praca
0048224 452 421 3.90 zł brutto CAŁY ŚWIAT
708 788 890 4.92 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny

Sprawdź jakie przesłanie mają dla Ciebie karty Lenormand w lutym...


Baran

Fortuna sypnie groszem i tydzień jest bardzo korzystny jeśli chodzi o sprawy materialne i finansowe. Dużo dobrego w miłości. Warto umawiać się na randki i poszukiwać miłości. Pod koniec miesiąca barany będą w świetnej formie- skupione i zorganizowane. Odpowiednie to dni na wiążące ustalenia, remonty, naprawy i papierkową robotę.

Byk

 Miesiąc niezbyt dobry. Pod koniec miesiąca warto pomyśleć o rodzinie. Zdrowie nie powinno być złe ale można wziąć coś na odporność. Randki mogą się nie udać, a szukanie miłości rozczaruje, bo los nie sprzyja. Aura nie jest korzystna na zawieranie nowych znajomości.

Bliźnięta

W pracy nie powinno być źle, bo to bliźnięta będą siłą napędową zespołu. Będą w wyśmienitej formie intelektualnej, nie cofną się przed śmiałymi rozwiązaniami, nie będą uciekać od ryzyka. Szef to może zauważyć, a wtedy od awansu tylko krok.

Rak

Miesiąc średni tak w pracy jak i w życiu prywatnym. Nie wszystkie raki czeka powodzenie. Niektóre będą w stresie. Warto uważać na zdrowie, bo infekcja gotowa. Możliwe problemy finansowe i prawne, a także niemiłe niespodzianki.

Lew

Lwy bez pary z łatwością zawrócą komuś w głowie. Może i ich serce zabije mocniej. Nie powinny też narzekać na zdrowie, bo ten czas minie bezboleśnie. Jedyną bolączka mogą być sprawy finansowe i urzędowe. Trzeba też będzie uważać w pracy.

Panna

Panny będą w kiepskiej formie psychicznej, rozchwiane, pełne niepokoju. Najlepiej będą się czuły w świecie marzeń co nie bardzo pasuje do ich natury. Pod koniec miesiąca warto znaleźć czas dla siebie - iść do kina, na koncert. Byle nie na zakupy, ponieważ w tym okresie panny dobrego gustu raczej mieć nie będą.

Waga

Część wag przeżyje coś interesującego, poznają nową dziedzinę wiedzy, sztuki lub zakosztują nowych rozrywek i przyjemności. Powinny jednak być otwarte. Koniec miesiąca dobry na organizowanie wycieczek, zajęcia sportowe jak i prace w domu i koło domu. Uwaga na zdrowie.

Skorpion

Nowe związki nie będą tak interesujące na jakie się zapowiadały, a w tych stałych będą temperatury dość letnie. Warto by skorpiony skupiły się na pracy i załatwianiu spraw codziennych. To nie czas na nowe sprawy i snucie ambitnych planów.

Strzelec

Miesiąc niezły. Można myśleć o zakupach także tych większych, inwestycjach i nowych kontraktach. Ludzie wokół będą sprzyjać, uśmiechać się i szukać towarzystwa strzelców. Możliwa nowa miłość i poprawa w relacjach partnerskich. Pod koniec miesiąca strzelce koniecznie powinny się spotkać z osobami bliskimi sercu.

Koziorożec

Miesiąc  taki sobie. Jeśli chodzi o pracę to może być jej sporo i koziorożce poczują się wyczerpane. Pod koniec miesiąca warto odpocząć w domu. Zająć się tym co koziorożce lubią. To nie czas na przyjęcia i zabawy. Nie czas też na uprawianie sportu.

Wodnik

Miesiąc w większości bardzo dobry. Fortuna powinna sprzyjać. To czas na zakupy, podpisywanie umów i zobowiązań. Jedynym problemem będą sprawy prawne. Tu trzeba będzie bardzo uważać i nie przekraczać przepisów także drogowych.

Ryby

Ryby powinny w tym miesiącu uważać. Możliwe jakieś trudne sprawy do załatwienia. Może trzeba będzie wydać więcej pieniędzy. Uwaga na oszustów i piękne słówka. Obietnice mogą być złudne i ktoś ryby oszuka. Uwaga też na nałogi i poziom energii.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Agra
Agra
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...890 4.92 zł brutto POLSKA
autor: Agra, odwiedzin: 2110
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.