Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

4072 Kumczo 2020-02-04 0

Wibracje numerologiczne na luty 2020

Kumczo
POLSKI 
Tarot Wahadełko Numerologia
Uczucia Samopoczucie Finanse
0048224 452 456 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Sprawdź swoją wibrację...


Dla wibracji 1


Praca: W pracy otrzymacie dobre informacje, nowiny co sprawi, że będziecie gotowi do czynu, do działania i realizację spraw.
To mogą być propozycje na które nie powinniście reagować obojętnie, a które zachęcą was do zmian.


Finanse: Finansowo możecie mieć do czynienia z urzędami, sądami, gdzie trzeba będzie coś załatwić, opłacić, zalegalizować prawnie i z takimi sprawami możecie liczyć się w lutym, które będą korzystne, ale z wydatkami.


Uczucia: W uczuciach stan kryzysu, ograniczeń, sytuacji z której nie widzicie wyjścia. Takie odczuwanie braku możliwości ruchu, ale to wszystko jest stworzone przez wasz umysł, popadanie w przygnębienie i pesymizm.


Zdrowie: Jedynkom potrzeba będzie odpoczynku, czyli może dosięgnąć was jakaś choroba, wirus, grypa co spowoduje że trzeba będzie poleżeć w łóżeczku. Dla tych co pracują oczywiście zwolnienie lekarskie.


Rodzina: W domu i rodzinie miła sympatyczna atmosfera. Spotkania przyjaźń, życzliwość, a także pojednanie i ugoda dla osób będących w konflikcie.


Otoczenie: W otoczeniu uważać na kogoś podstępnego, nieszczerego, kto lubi plotki i zajmuje się innymi, a nie swoimi sprawami. To może być też otrzymanie niezbyt miłych wiadomości.


Niespodzianki: Weźmiecie sprawy w swoje ręce, niektóre jedynki zechcą się usamodzielnić, wyprowadzić, gdzieś wyjechać. Czeka was podróż, dosyć sporo wyjazdów, ruchu, dążenia do celu.


Ostrzeżenia: Możecie mieć uczucie lęku przed kompromitacją w oczach otoczenia, więc najlepiej będzie jak wyzwolicie się z kłopotliwej i niewygodnej sytuacji.

 


Dla wibracji 2


Praca: W pracy dwójki będą zmuszone podporządkować się zasadom jakie panują. Wasi przełożeni będą wymagali posłuszeństwa, prządku, dojrzałości i odpowiedzialności. Niektóre dwójki mogą się dokształcać, czy to w sprawach zawodowych, czy w innym kierunku poszukując głębszych wartości.


Finanse: W tej dziedzinie będzie stabilnie, widać wasze bogactwo zewnętrzne i wewnętrzne, uczucie dobrobytu, dobrego radzenia sobie w życiu, wiary w przychylność losu. Będziecie rozsądni i zrównoważeni.


Uczucia: Niektórym dwójkom może się przytrafić miesiąc flirtów, przygód, czegoś nowego.
Będziecie ryzykowni, optymistycznie podchodząc do życia, nie zważając na przeszkody.


Zdrowie: W zdrowiu uważać na kręgosłup. Nie bierzcie zbyt dużo obowiązków na siebie, gdyż możecie odczuć przemęczenie, przeciążenie obowiązkami. Mierzyć siły na zamiary.


Rodzina: W rodzinie ktoś może odejść, wyprowadzić się. Możecie dowiedzieć się o jakichś romansach w rodzinie i o kimś kto odszedł, zostawiając swoją rodzinę.


Otoczenie: W otoczeniu ktoś może zachowywać milczenie, nie będzie chciał kontaktów, ze względu na jakieś swoje przeżycia. Możecie także i wy dwójeczki nie chcieć mieć kontaktów z otoczeniem, będzie taka cisza.


Niespodzianki: Mogą was zaskoczyć jakieś sprawy, które do tej pory były ukrywane, a teraz wyjdą na jaw. Sprawy romansów, kogoś, kto żyje iluzjami i złudzeniami.


Ostrzeżenia: Możecie poddać się lenistwu lub coś przeskrobać. Możecie otrzymać przykre wiadomości.

 


Dla wibracji 3


Praca: Trójki w lutym ogarnie melancholia, wasza fantazja będzie w tym miesiącu rozbudzona, ale sprawy które nie dadzą wam spokoju będą wymagały wyjaśnienia. Możliwe że jesteście niezadowoleni z pracy i snujecie swoje fantazje o lepszej pracy, ale strach, lęk, niepewność i wahanie nie pozwoli wam na działanie.


Finanse: Jeżeli czekacie na jakieś pieniądze, to z opóźnieniem, ale otrzymacie.
Luty może być takim miesiącem czekania, jakby utknięcia w martwym punkcie.
Potrzebna będzie cierpliwość, nic nie da się przyspieszyć, gdyż wszystko będzie posuwało się powoli.


Uczucia: Dla jednych trójek może to być związek, gdzie oboje partnerzy czują się bezpiecznie i na swoim miejscu, dla innych życie pod jednym dachem, ale każde w swoim świecie lub związek na odległość.


Zdrowie: Zdrowotnie płyny w organizmie, układ rozrodczy. Uważajcie też na swój stan emocjonalny, układ nerwowy.


Rodzina: Z rodziną zapowiada się brak kontaktu. Możliwe że gdzieś wyjechaliście, znajdujecie się daleko od rodziny i jest chwilowy brak kontaktu, lub jakieś sprawy spowodowały, że ten kontakt się urwał.


Otoczenie: W otoczeniu pozytywna energia. Zapowiadają się spotkania, nowe związki, układy, umowy. Spotkanie z kimś kto darzy was sympatią i życzliwością, pojednania, pogodzenie się.


Niespodzianki: Może was trójeczki zaskoczyć jakiś dylemat, z czymś nie będziecie sobie mogli poradzić. Uczucie zagrożenia i życie w męce niezdecydowania. Jakieś dwie opcje do wyboru, a wy będziecie rozdarci wewnętrznie i niezdecydowani.


Ostrzeżenia: Możecie tłumić w sobie uczucia, a one będą niszczyły was od środka. Uważajcie i panujcie nad swoimi emocjami, gdyż nie zawsze opanujecie swój emocjonalny charakter.

 


Dla wibracji 4


Praca: Czwórki w lutym możecie być niezadowoleni. Może nie chodzi tu o pracę, ale taki czas, gdzie zabraknie wam energii do działania, będziecie wykonywali to co musicie, wszystko może się przeciągać w czasie, odwlekać, nie da się przyspieszyć. To może być miesiąc niespełnionych pragnień i rozczarowań.


Finanse: W finansach zachowajcie rozsądek i kierujcie się logiką, nie emocjami, gdyż możecie ponieść straty. Luty może okazać się miesiącem sporów, kłótni, nieprzewidywalnych posunięć.


Uczucia: W związkach możecie dźwigać cały ciężar odpowiedzialności. Partner może uciekać od wszelkich zobowiązań, ale ponieważ zaplątaliście się w taki układ będziecie brnęli dalej.


Zdrowie: Mogą pojawić się jakieś stany zapalne, dolegliwości związane z mięśniami. Możecie też mieć kłopoty z zasypianiem.


Rodzina: Czwórki będą zamartwiali się o rodzinę. Jakieś sprawy nie dadzą wam spokoju i będziecie rozmyślali, wyolbrzymiali, widząc wszystko w ciemnych barwach. Strach, lęki i nieprzespane noce.


Otoczenie: Z otoczeniem możecie mieć sprawy urzędowe, sądowe. Możecie też być władczy wymagając podporządkowania sobie innych.


Niespodzianki: Jakieś sprawy będą wymagały podjęcia poważnej decyzji, trzeba będzie dokonać wyboru pomiędzy kimś, a czymś. To będzie poważna sprawa i decyzja którą podejmiecie, będzie miała skutki na przyszłość.


Ostrzeżenia: Możecie doznać takiej stagnacji, bezruchu, rodzaj niedostosowania się do istniejących warunków. Jednak wasza silna osobowość poradzi sobie z wszelkimi kryzysami.

 


Dla wibracji 5


Praca: W pracy będzie stabilnie. Znacie swoje miejsce, które ciężko wypracowaliście i w każdą akcję angażujecie się powoli i z rozmysłem. To miesiąc udanych przedsięwzięć, dzięki uporowi i wytrwałości powoli osiągnięcie swój cel.


Finanse: Finansowo zaczniecie urzeczywistniać coś co zaczęliście dawniej i obecnie zostanie zrealizowane. To mogą być sprawy związane z domem, spadkiem, dążenia do posiadania czegoś własnego.


Uczucia: W sprawach uczuciowych możecie poczuć się jak zamknięci w klatce z której nie widać wyjścia. Sytuacja patowa, uczucie zagrożenia, dezorientacja wewnętrzna silniejsza od realności.
To tylko wasze doznania psychiczne, trzeba zebrać siły i zacząć realnie myśleć i działać.


Zdrowie: Możecie potrzebować odpoczynku, samotności, po jakichś przeżytych wstrząsach.
Nie izolujcie się zbyt od otoczenia, zbierzcie swoje siły, aby przemyśleć następny krok.
Zdrowotnie mogą pojawić się choroby wirusowe, grypa, zapalenie płuc.


Rodzina: W rodzinie przydałby się zmiany w postaci odrodzenia, ożywienia, przebaczenia.
Jednak w lutym bardziej skupicie się na pracy, na dążeniu do swojego celu.


Otoczenie: W otoczeniu zaznaczają się sprawy urzędowe, możecie mieć do czynienia z kimś kto doradza prawnie, a więc może to być prawnik, adwokat, a także terapeuta, psycholog.


Niespodzianki: Zaskoczą was zmiany, które mogą szybko nastąpić i pewne sprawy rozwiążą się same. Uwolnicie się od czegoś, kogoś, co da wam uczucie radości, entuzjazmu i odprężenia.
Znajdziecie czas na miłe kontakty towarzyskie, odpoczynek od codzienności.


Ostrzeżenia: Nigdy nie wątpcie w siebie i swoje możliwości. Nie zamykajcie się na świat i ludzi. Życie nie zawsze bywa usłane różami, lecz postarajcie się widzieć jego piękno.


Dla wibracji 6


Praca: W pracy takie kręcenie się w kółko, chaos, kłopoty, załatwianie spraw w afekcie.
Jednak bądźcie przygotowani, gdyż niektórym szóstkom mogą przytrafić się odejścia, nagle coś może runąć, plany nie wypalą.


Finanse: W sprawach finansowych podjęte działania, starania przyniosą wam niespodziewany sukces, taki uśmiech losu, osiągnięty zupełnie przypadkowo. Widać wasze zadowolenie i dumę z osiągnięć.


Uczucia: Niektóre szóstki czeka nowy etap życiowy więc skupicie się na realizacji pragnień, marzeń. Zła passa zostanie przełamana i uwolnicie się od trosk i niepowodzeń. Skupicie się też na swoich dzieciach, wnukach, a niektórzy mogą planować powiększenie rodziny.


Zdrowie: Na zdrowie uważajcie i zadbajcie, gdyż coś nagle może was przygnębić, przytłoczyć, osłabić. Mogą przytrafić się niektórym omdlenia, niedotlenienia mózgu, nieprawidłowa dystrybucja tlenu w organizmie.


Rodzina: W rodzinie mogą przytrafić się kłótnie, kłamstwa, oszustwa. Ktoś zechce was obrazić, zdradzić, upokorzyć lub odwrotnie wy zechcecie komuś po prostu dopiec słownie.


Otoczenie: Od otoczenia raczej będziecie stronili i zamykali się we własnej klatce pesymistycznych doznań psychicznych. Sytuacja w jakiej się znaleźliście wymaga zebrania sił i szukania wyjścia z sytuacji. Uwierzcie w siebie i swoje możliwości.


Niespodzianki: Zaskoczy was jednak wasza walka z przeciwnościami losu. Wasza uparta postawa może jednak doprowadzić do tego, że nie ruszycie do przodu, ani nie cofniecie się o krok, co tez nie jest dobre takie stanie w tym samym miejscu.


Ostrzeżenia: Możecie mieć kłopoty z osobą o ognistym charakterze, która przysporzy wam kłopotów. To osoba zapalczywa, przebojowa i może być niewierna.

 


Dla wibracji 7


Praca: W pracy zapowiada się sporo ruchu, wyjazdów dążenia do osiągnięcia celu.
Miesiąc dynamiczny, nerwowy, dla niektórych awans dzięki układom i protekcji.


Finanse: Finansowo niepowodzenia i troski, możliwe, że trzeba będzie wydać na sprawy związane ze zdrowiem waszym, lub kogoś bliskiego. Jakaś sytuacja może was przygnębić, przytłoczyć.


Uczucia: W uczuciach sytuacja, gdzie siódemki będą dokonywali wyboru, podejmą decyzję.
To może dotyczyć odejścia w dorosłe życie i usamodzielnienie się, dla innych może to dotyczyć wybór pomiędzy dwoma partnerami.


Zdrowie: W zdrowiu problemy ze stopami, urazy, złamania. Mogą pojawić się też zaburzenia emocjonalne, choroby psychiczne.


Rodzina: Skupicie się na sprawach edukacji dzieci, na ich dokształcaniu, jak również ktoś z rodziny może uczęszczać na kursy, szkolenia, dodatkowo płatne lekcje.


Otoczenia: W otoczeniu mogą pojawić się sprawy urzędowe, sądowe. Uważajcie też na osoby, które lubią krytykować, oceniać, wydawać wyroki.


Niespodzianki: Możecie czasami działać impulsywnie, odważnie, bez ulegania innym. Nie będziecie się liczyli ze zdaniem innych występując otwarcie, krytycznie i po swojemu. Wyjazd zmiana miejsca zamieszkania.


Ostrzeżenia: Uważajcie na swoją słabą odporność psychiczną i przy byle niepowodzeniu wpadanie w panikę. Możecie odczuć niepowodzenie materialne, straty finansowe.

 


Dla wibracji 8


Praca: W pracy ósemki mogą się zbyt skupiać na sobie, nad swoimi uczuciami, emocjami, fantazjami. Będziecie nadwrażliwi, łatwo was zranić, gdyż wszystko będziecie brali do siebie.
Niektóre ósemki posiadające zawody artystyczne zatopią się w swej fantazji twórczej. Kierujcie się intuicją, która będzie przydatna w waszych zawodach.


Finanse: Tu tez przyda się intuicja, bo tak właściwie to Wy wiecie, o co chodzi, ale jeszcze trzymacie to w tajemnicy, ukrywacie swoją wiedzę i zamiary związane z finansami. Wycofacie się na razie z wszelkich projektów, działania, bo tak mówi wam wasz głos wewnętrzny.


Uczucia: W związkach walka o partnera i o zachowanie trwałości związku. Przydatny będzie kompromis, gdyż wasz upór, dominacja i brak porozumienia może doprowadzić do rozstania.


Zdrowie: Dolegliwości układu oddechowego, nerwowego, choroby zakaźne przenoszone drogą kropelkową, powietrzną.


Rodzina: W rodzinie spotkania towarzyskie, imprezy, coś będziecie świętowali cieszyli się z czegoś. Miesiąc radości, zadowolenia miłych spotkań.


Otoczenie: Ósemki mogą poczuć się samotne, będziecie poszukiwali swojej drogi, rozważania duchowe, po co tu jestem i jaki mam cel. Nie będziecie mieli ochoty na wyjścia, na kontakty z otoczeniem, raczej izolowanie się, przebywanie w samotności.


Niespodzianki: Mogą was zaskoczyć jakieś spory, kłótnie w jakimś gronie ludzi, gdzie każdy będzie chciał coś ugrać dla siebie, każdy będzie obstawał przy swoim zdaniu. Konkurencja i rywalizacja.


Ostrzeżenia: Uważajcie abyście nie zapłacili rachunku za popełnione błędy w przeszłości. Trzeba sięgnąć do źródeł konfliktu i dzięki właściwemu jej rozpoznaniu można naprawić sytuację.

 


Dla wibracji 9


Praca: Dziewiątki ogarnie niepewność związana z pracą. Pojawi się sporo wątpliwości, lęków, obaw, widzenia wszystkiego w ciemnych barwach. Będziecie snuli swoje wizje, układali swój scenariusz co do zmiany pracy, lepszej pracy, lub taki jak sobie to wyobrażacie. Jednak to budowanie zamków na lodzie, więc lepiej przejdźcie do rzeczywistości.


Finanse: W finansach lepiej zachowajcie swoje działania oparte na powściągliwości, postarajcie się dostosować do sytuacji i pozostawcie rzeczy własnemu biegowi. Jeżeli istnieje jakiś konflikt finansowy zrezygnujcie z upartej postawy, ze swoich żądań, a idźcie na ugodę.


Uczucia: Blokada emocjonalna, wycofanie ze świata zewnętrznego i zamykanie się w sobie.
Problemy, które zjadają was od środka i z którymi nie możecie sobie poradzić, a naciski zewnętrzne będą zmuszały do podjęcia decyzji przed która tak bardzo się bronicie.


Zdrowie: Problemy z przemianą materii, układ kostny, zatrucia pokarmowe, dysfunkcje zmysłów.
Rodzina: W rodzinie pomocna osoba, która wysłucha, doradzi, ktoś o bogatym wnętrzu i wrażliwości spełniająca rolę terapeuty, psychologa.


Otoczenie: W otoczeniu możecie spotkać kogoś dawno nie widzianego, osobę z dawnych lat, z którą możecie wspominać lata przebywania razem. Czas wspomnień z dzieciństwa z lat kiedy byliście radośni i beztroscy.


Niespodzianki: Możecie podjąć pod wpływem impulsu decyzje związane z wyjazdem, wyprowadzką lub gotowość do walki i obrony własnego honoru. Lub ktoś o cechach ognistych i nieprzewidywalnych zaskoczy was z najmniej spodziewanej strony.


Ostrzeżenia: Uważajcie na nieporozumienia, kłótnie i kogoś kto jest przebiegły, nieszczery i zawiły w swym postępowaniu.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Kumczo
Kumczo
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Kumczo, odwiedzin: 4072
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.