Pomocnik
Sugestia
1110 Vera 2020-02-03 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 03.02 - 09.02.20

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Dziedziny: Uczucia Finanse
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny

Większość lutego spędzimy pod wpływem Słońca w znaku Wodnika, pod władaniem wybuchowego i wolnościowego Urana.

Wodnik symbolizuje inteligencję, inspirację, rewolucję, kreatywność, działania prospołeczne, politykę, aktywność, entuzjazm, rozwój. To znak wynalazców, geniuszy, bohaterów, liderów, przewodników, rewolucjonistów, inżynierów, informatyków, elektryków, odkrywców.

Uran od lutego 2019 r. do kwietnia 2026 wszedł na 7 lat do znaku Byka, pod władanie planety Wenus,która kierunkuje go na zmianę formy, tworząc nowe struktury. Stary układ rozsypuje się, modele według których krojono i budowano świat zostają odrzucone. Ludzie uważają, że wolność opiera się na podstawach materialnych. To czas ekonomicznych i społecznych reform, zmian w warunkach pracy, wywyższenia człowieka.

Tworzenie nowej rzeczywistości nie należy do spraw łatwych, wymaga odwagi, zdecydowania, a przede wszystkim zdolności podjęcia ryzyka i konfrontacji.

Luty w tym roku trwa 29 dni, czyli jest rokiem przestępnym.

Większość lutego to także karnawał, który wyciągnie wiele osób z domów na zabawy, dyskoteki czy spotkania towarzyskie.


3 luty – poniedziałek

Przejście Księżyca w znak Bliźniąt w okolicach południa uczyni ludzi kontaktowymi, swobodnymi i ruchliwymi. Wzrośnie potrzeba wymienienia się informacjami, ideami i myślami.

Pobyt Księżyca w tym znaku wzbogaca wyobraźnię i fantazję, umysł staje się sprawniejszy a ludzie bardziej rozmowni. To znakomity dzień na zdawanie egzaminów czy udział w negocjacjach. Dodatkowo korzystne tranzyty Księżyca do Wenus i Saturna pozwolą domknąć przeciągające się sprawy czy wyjaśnić nieporozumienia.

 

4 luty – wtorek

Cały dzień pracy upłynie w atmosferze wczorajszych, bardzo korzystnych tranzytów, które powinniśmy wykorzystać. Dopiero po południu Księżyc tworząc kwadraturę do Neptuna wywoła nierealny obraz rzeczywistości. Możliwe są nagłe zmiany nastroju, większa wrażliwość i podatność na zranienie.

 

5 luty – środa

Znakomity dzień na sprawy biznesowe ! Uściślający się o 10,oo sekstyl Merkurego do Urana przyspieszy elastyczność myślenia i oryginalność pomysłów. Możliwe nadejście nieoczekiwanych, radosnych informacji, niezwykłe spotkania. Jest szansa na uporanie się z zaległymi sprawami, podpisywanie umów, innych ważnych dokumentów czy finalizowanie ustaleń. Bardzo dobry dzień dla artystów, nowatorów czy osób kreatywnych.

 

6 luty – czwartek

W tym dniu Księżyc w znaku Raka intensyfikuje uczucia macierzyńskie i cechy kobiece. Wzmacnia romantyczne nastroje, czyni ludzi bardziej wrażliwymi, sentymentalnymi, skłonnymi do marzeń i wspomnień. Ludzie chcą by traktowano ich delikatnie i współczująco i są skłonni wierzyć obietnicom. Korzystne tranzyty Księżyca z Uranem i Merkurym pomogą w miłych kontaktach. Niestety, opozycja Księżyca do Jowisza może łatwo spowodować uznanie pragnienia za realność, przecenienie własnych możliwości i nie docenienie konkurencji.

 

7 luty – piątek

Końcówka tygodnia przyniesie skomplikowaną aurę dnia a to z powodu opozycji Księżyca do Plutona i Saturna. Aspekty te dadzą dzień pełen napięcia emocjonalnego, zły nastrój, niepokój wewnętrzny, irracjonalne lęki, brak zaufania do współpracowników. Trudno będzie działać konstruktywnie lub podejmować rozsądne decyzje. Uważajmy na reakcje i nie oczekujmy zbyt wiele.

 

8 luty – sobota

Słońce w Wodniku oraz Księżyc w Lwie w kwadraturze do Urana to zapowiedź podwyższonej pobudliwości emocjonalnej, ostrych zmian nastroju, nieopanowanych reakcji i dużej impulsywności, co może pociągnąć za sobą ryzyko urazów i wypadków. Porządek dnia może zostać naruszony z powodu licznych problemów, nieprzewidzianych okoliczności. Możliwe kłopoty z łącznością, awarie sprzętu, brak prądu, większe niż dotąd korki na drodze. Na szczęście jest sobota i po przejściu aspektu sytuacja ulegnie poprawie.

 

9 luty – niedziela

Uściślenie Pełni Księżyca w znaku Lwa przyniesie chwiejność emocjonalną, niepokój psychiczny, ostre zmiany nastroju – od burzliwej radości do pełnej apatii. Wszyscy staną się zabiegani, pobudliwi, niecierpliwi, co może prowadzić do sporów i konfliktów. Nasilą się dolegliwości przewlekłe, szczególnie związane z układem krążenia, przewodem pokarmowym i chorobami nerwowo – psychicznymi. Niepokoić nas mogą migreny, przemieszczające się bóle, wzrośnie ilość wypadków komunikacyjnych, przestępstw i chuligańskich wybryków. Na szczęście to niedziela, nie musimy dodatkowo stresować się pracą, a spacer pozwoli wyciszyć się i dotlenić.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1110
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.