Pomocnik
Sugestia

4491 Jur Popiel 2020-01-31 0

Horoskop z kart Tarota dla wszystkich znaków zodiaku na luty 2020 r.

Sennik Tarot Wróżba dla biznesmenów
Dziedziny: Uczucia Biznes Rozwój duchowy
0048223 285 121 POLSKA I ZAGRANICA 4.00 zł brutto
708 788 066 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz niedostępny

Prawda jest prawem losu. Właśnie dlatego może on odnieść się do naszych marzeń i planów w sposób, którego się nie spodziewaliśmy, lub wręcz nie życzyliśmy sobie, zachowując przy tym swoją rację. Poniżej rady od kart Tarota dla wszystkich znaków zodiaku na luty.


Byk - Dobra passa nie opuści byków. Luty to czas, w którym synergia dyscypliny i zaangażowania pozwoli okiełznać ich burzliwą naturę i dzięki temu osiągnąć wyznaczone sobie cele. Wystarczy nie ulegać nagłym impulsom.

Baran - Entuzjazm powróci do codzienności baranów, które będą miały niebywałą sposobność do podjęcia życiowych decyzji i ruszenia w stronę ich realizacji. To etap, kiedy będzie im łatwiej niż kiedykolwiek wybrać właściwą drogę.

Bliźnięta - Nadchodzi czas, w którym bliźnięta mogą doświadczyć całkowitego sukcesu i ukoronowania swoich wysiłków, bo właśnie teraz będą mogły liczyć nie tylko na sprzyjające okoliczności, ale i pomoc z otoczenia.

Rak - Spokój i harmonia wypełni codzienność raków pod warunkiem, że te zdecydują się wyjść z cienia by jasno i rzetelnie ocenić swoje otoczenie. Pomoże im wyostrzona przenikliwość, płynąca z wysokiego stopnia świadomości.

Lew - Luty to najlepszy czas, by wykorzystać swoją siłę i aktywność, celem osiągnięcia progresu na każdej obranej płaszczyźnie życia. Tym lepiej, że będzie sposobność, aby zakończyć przy użyciu wrodzonej perswazji bieżące spory.

Panna - Nic tak nie chroni przed kłopotami, jak zdrowy rozsądek, który będzie w tym czasie towarzyszył pannie. To bardzo dobry czas, by pozwolić sobie na zachowanie dystansu celem zregenerowania sił. Próba odbudowy tego, co zostało zniszczone to tylko marnowanie energii.

Waga - Nadchodzący miesiąc dla wag to okres pomyślności i dostatku, który z jednej strony sprzyja rozwojowi intelektualnemu, z drugiej zaś popycha w ramiona próżności dlatego też winny mieć się na baczności, bo może je zgubić podatność na pochlebstwa.

Skorpion - Istnieje ryzyko dużych kłopotów spowodowanych uleganiem hedonistycznym słabością. Niemniej jednak należy pamiętać, że tego rodzaju problemy to łańcuch, który sami na siebie zakładamy, a więc też sami możemy go zdjąć.

Strzelec - Nadchodzą dni, w których strzelce mogą odczuwać samotność, nawet jeśli na co dzień nie są same. Nie trzeba jednak z tym walczyć, a raczej wykorzystać ten stan, by rozwijać się duchowo, a to z kolei przyniesie korzyści dla pozornie niezwiązanych z tą materią spraw.


Koziorożec - Okresowe zahamowania mogą spychać koziorożce w zmienne nastroje i poczucie braku osobowości, dlatego lepiej będzie wykorzystać ten czas, by zastanowić się nad tym, co wziąć z przeszłości ze sobą w dalszą drogę ku przyszłości.

Wodnik - Brak wytrwałości w postanowieniach i problem z dotrzymywaniem obietnic może zacząć się mścić. Niekiedy jednak gdy cały świat odwraca się do góry nagami, należy stanąć na głowie, albo przynajmniej spróbować.

Ryby - Wrogość jest dzieckiem nieudanego związku upartości z uprzedzeniem. By ją pokonać: należy wyzbyć się poszukiwania wyjaśnień dla swoich decyzji i kierować się uczuciami, które u ryb ostatecznie zawsze stanowią górę.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Jur Popiel
Jur Popiel
708 788 066 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Jur Popiel, odwiedzin: 4491
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.