Pomocnik
Sugestia

4009 Jur Popiel 2020-01-31 0

Horoskop z kart Tarota dla wszystkich znaków zodiaku na luty 2020 r.

Nowy-artykul
Sennik Tarot Wróżba dla biznesmenów
Dziedziny: Uczucia Biznes Rozwój duchowy
0048223 285 121 4.00 zł brutto CAŁY ŚWIAT
708 788 066 4.92 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny

Prawda jest prawem losu. Właśnie dlatego może on odnieść się do naszych marzeń i planów w sposób, którego się nie spodziewaliśmy, lub wręcz nie życzyliśmy sobie, zachowując przy tym swoją rację. Poniżej rady od kart Tarota dla wszystkich znaków zodiaku na luty.


Byk - Dobra passa nie opuści byków. Luty to czas, w którym synergia dyscypliny i zaangażowania pozwoli okiełznać ich burzliwą naturę i dzięki temu osiągnąć wyznaczone sobie cele. Wystarczy nie ulegać nagłym impulsom.

Baran - Entuzjazm powróci do codzienności baranów, które będą miały niebywałą sposobność do podjęcia życiowych decyzji i ruszenia w stronę ich realizacji. To etap, kiedy będzie im łatwiej niż kiedykolwiek wybrać właściwą drogę.

Bliźnięta - Nadchodzi czas, w którym bliźnięta mogą doświadczyć całkowitego sukcesu i ukoronowania swoich wysiłków, bo właśnie teraz będą mogły liczyć nie tylko na sprzyjające okoliczności, ale i pomoc z otoczenia.

Rak - Spokój i harmonia wypełni codzienność raków pod warunkiem, że te zdecydują się wyjść z cienia by jasno i rzetelnie ocenić swoje otoczenie. Pomoże im wyostrzona przenikliwość, płynąca z wysokiego stopnia świadomości.

Lew - Luty to najlepszy czas, by wykorzystać swoją siłę i aktywność, celem osiągnięcia progresu na każdej obranej płaszczyźnie życia. Tym lepiej, że będzie sposobność, aby zakończyć przy użyciu wrodzonej perswazji bieżące spory.

Panna - Nic tak nie chroni przed kłopotami, jak zdrowy rozsądek, który będzie w tym czasie towarzyszył pannie. To bardzo dobry czas, by pozwolić sobie na zachowanie dystansu celem zregenerowania sił. Próba odbudowy tego, co zostało zniszczone to tylko marnowanie energii.

Waga - Nadchodzący miesiąc dla wag to okres pomyślności i dostatku, który z jednej strony sprzyja rozwojowi intelektualnemu, z drugiej zaś popycha w ramiona próżności dlatego też winny mieć się na baczności, bo może je zgubić podatność na pochlebstwa.

Skorpion - Istnieje ryzyko dużych kłopotów spowodowanych uleganiem hedonistycznym słabością. Niemniej jednak należy pamiętać, że tego rodzaju problemy to łańcuch, który sami na siebie zakładamy, a więc też sami możemy go zdjąć.

Strzelec - Nadchodzą dni, w których strzelce mogą odczuwać samotność, nawet jeśli na co dzień nie są same. Nie trzeba jednak z tym walczyć, a raczej wykorzystać ten stan, by rozwijać się duchowo, a to z kolei przyniesie korzyści dla pozornie niezwiązanych z tą materią spraw.


Koziorożec - Okresowe zahamowania mogą spychać koziorożce w zmienne nastroje i poczucie braku osobowości, dlatego lepiej będzie wykorzystać ten czas, by zastanowić się nad tym, co wziąć z przeszłości ze sobą w dalszą drogę ku przyszłości.

Wodnik - Brak wytrwałości w postanowieniach i problem z dotrzymywaniem obietnic może zacząć się mścić. Niekiedy jednak gdy cały świat odwraca się do góry nagami, należy stanąć na głowie, albo przynajmniej spróbować.

Ryby - Wrogość jest dzieckiem nieudanego związku upartości z uprzedzeniem. By ją pokonać: należy wyzbyć się poszukiwania wyjaśnień dla swoich decyzji i kierować się uczuciami, które u ryb ostatecznie zawsze stanowią górę.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Jur Popiel
Jur Popiel
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...066 4.92 zł brutto POLSKA
autor: Jur Popiel, odwiedzin: 4009
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.