Pomocnik
Sugestia

604 Vera 2020-01-27 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 27.01 - 31.01.20

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Finanse
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny

Sprawdź aurę swojego biznesu i kariery zawodowej...


27 styczeń – poniedziałek

Po spokojnym weekendzie poniedziałek przyniesie wiele rozterek i kłopotów natury emocjonalnej. Księżyc przechodząc w znak Ryb wyzwoli w nas większe potrzeby serca, wspomnienia, refleksje, intuicyjność, niezdecydowanie czy wrażliwość. Uważajmy na codzienne rytuały i relacje partnerskie.

 

28 styczeń – wtorek

Różnorodna kosmicznie aura dnia. Pozytywne aspekty Księżyca z Wenus, Jowiszem i Plutonem przeplatać się będą z niepokojem wywoływane przez kwadratury do Marsa i Neptuna.

Możemy mieć wrażenie huśtawki uczuciowej, rozedrgania, braku konceptu. Skoncentrujmy się na pracy i porządku dnia. Nie ulegajmy nastrojom.

 

29 styczeń – środa

Bardzo energiczny dzień, spowodowany silnym wpływem Marsa i i sekstylu Księżyca do Saturna. Praca będzie przyjemnością ! Odczujemy pionierskiego ducha, przebojowość, odwagę, niewymuszony sposób bycia. Nie zniesiemy żadnych ograniczeń. Otworzymy się na nowe pomysły.

 

30 styczeń – czwartek

Miły dzień, pełen dobrych, pozytywnych, odczuć. Sekstyl Księżyca do Słońca zainspiruje nas do otwartości, wniesie siłę przebicia, doda autorytetu, zdolności twórczych, ambicji i zdecydowania.

 

31 styczeń – piątek

Bardzo energiczny, przebojowy dzień. Trygon Księżyca do Marsa wyzwoli ekspresję i nowe pomysły, zmotywuje do aktywności. Po południu kwadratury Księżyca do Plutona i Saturna zniszczą naszą chęć do działania ale świadomość końca tygodnia i weekendu spowoduje chęć do wieczornych spotkań, zabaw, kontaktów towarzyskich.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Vera
Vera
ODKRYJ NUMER ↓708 888 ...098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 604
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.