Pomocnik
Sugestia

301 Vera 2020-01-20 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 20.01 - 26.01.20

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Finanse
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny

Sprawdź aurę swojego biznesu...


20 styczeń – poniedziałek

Wyjście Słońca ze znaku Koziorożca i przejście w znak Wodnika. Zmieni się ogólna aura miesiąca na bardziej optymistyczną, komunikatywną, oryginalną, pełną ekspresji. Przedstawicielom znaku towarzyszyć będzie poprawa samopoczucia i przypływ sił witalnych.

W ciągu dnia odczujemy dodatkową dawkę energii a to za sprawą sekstylu Księżyca do Merkurego oraz koniunkcji do Marsa. Wszystkie przedsięwzięcia i zamiary biznesowe będą udane.

 

21 styczeń – wtorek

Wyjątkowy dzień z powodu pojedynczego jedynie aspektu Księżyca do Neptuna. Przy takiej aurze ulegniemy sentymentom, niezdecydowaniu a nawet nałogom. Nasza możliwość realnej oceny spraw może być nieobiektywna, zaniżona i pełna złudzeń. Dzień nie sprzyja operacjom finansowym ani realizacji poważnych przedsięwzięć.

 

22 styczeń – środa

Przejście Księżyca do znaku Koziorożca wprowadzi potrzebę żmudnej pracy i nauki. Dzień upłynie na poziomie codziennych potrzeb życiowych. Cierpliwie poczekamy na dogodniejszy okres do zaspokojenia ambicji.

 

23 styczeń – czwartek

Bardzo dobra aura dnia. Koniunkcja Księżyca do Jowisza oraz sekstyle Księżyca do Wenus, i Neptuna a także sekstyl Wenus do Jowisza ułatwią wszelkie posunięcia, zainspirują, zwrócą uwagę na detale, dodadzą entuzjazmu. Wykażemy chęć do współpracy, komunikacji i porozumienia. Nie zaszkodzi nam nawet kwadratura Słońca do Urana, która może burzyć stary porządek.

 

24 styczeń – piątek

Trudny dzień, pełen pracy i wyzwań. Koniunkcje Księżyca do Saturna i Plutona skoncentrują energię, zdyscyplinują, dodadzą powagi i stałości naszym codziennym zadaniom, wymuszą podporządkowanie się przełożonym czy ideom. Lekką zmianę nastroju wniesie wieczorny nów Księżyca w znaku Wodnika, inspirujący do zmian i pomysłów.

 

25 styczeń – sobota

Dzień odpoczynku od wyzwań i pracy. Znakomita aura dnia spowodowana korzystnymi aspektami Księżyca, szczególnie wieczór obfitować będzie w spotkania towarzyskie, zabawy, rekreację.

 

26 styczeń – niedziela

Wyjątkowo spokojny i leniwy dzień bez aspektów kosmicznych.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Vera
Vera
ODKRYJ NUMER ↓708 888 ...098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 301
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.