Heart_2
Wyszukaj Eksperta
Programy na żywo
Wieczor_hd Fragula8

Fragula8

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

636 Wróżka Hanna 2020-01-16 0

O pracy wróżbity...

Promocja
Tarot Jasnowidzenie Biała Magia
Uczucia, Partnerstwo, Praca
0048224 452 475 POLSKA I ZAGRANICA 3.89 zł brutto
708 788 054 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz dostępny

Praca wróżbity ma to do siebie, że wiele osób uważa ją nie tyle za dziwną, co niewiarygodną. Ile razy słuchałam stwierdzeń, że z tej pracy nie da się przecież wyżyć, że to nie jet zawód, albo o naciąganiu, niewiarygodności, pracy, która jest bezużyteczna.

Powtórzę się sformułowaniem, którego często używam. Gdyby była w bardzo złej, trudnej sytuacji, wyczerpała wszelkie środki pomocy, zdecydowanie poszłabym nawet do wróżki. Wierząc w jej umiejętności, czy też nie. Piszę to jako Klient, nie wróżka. Po prostu próbowałabym wszystkiego, co możliwe, aby sobie pomóc.


I tak też jest w tej sytuacji. Bardzo często zgłaszają się osoby w na prawdę bardzo trudnym położeniu, ale też publiczne - przecież to też ludzie mający problemy. Przez tą pracę i nie tylko poznałam grono osób nazwijmy je światowymi, które okazały się być bardzo przyjaźnie nastawione do mojej pracy, poprzez którą jestem postrzegana. Zainteresowani, ale też zaskoczeni tym, że "to działa".

 

Zdarza się, że chcą pomocy, i są z jej zadowoleni. Czasem nawet sami wróżbici dzwonią, kontaktują się, bo chcą usłyszeć coś co jest generowane, płynie z dystansu, czy też chcą sobie mnie lub coś sprawdzić. 

 

To jest bardzo trudna praca, bo Klient wyczuje osobę, która kompletnie nie będzie potrafiła powiedzieć nic o kimś, sytuacji. To się wyczuwa, że ktoś kompletnie nic nie wie, jest niewiarygodny. Słowo oszustka jest nieprzyjemne, ale adekwatne do tego z kim Klient ma do czynienia.

 

Kiedyś usłyszałam, że sobie się nie wróży. Ani trochę w to nie wierzę, bo u mnie się to nie sprawdza. Może u kogoś faktycznie. U mnie jest właśnie na odwrót. Potrafię sobie kartami dopomóc, zajrzeć w to jaki ktoś jest - przykład -, jest to skuteczne.

 

Używam wielu rodzajów narzędzi pracy, aczkolwiek najbardziej lubię karty Tarota. Czyli obrazki z życia wzięte, aczkolwiek ostatnio polubiłam również karty cygańskie, które są bardzo interesujące, a praca z nimi w tle - bardzo ciekawa.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Wróżka Hanna
Wróżka Hanna
708 788 054 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Wróżka Hanna, odwiedzin: 636
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.