Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

723 Vera 2020-01-13 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 13.01 - 19.01.20

Nowy-artykul
Vera
POLSKI 
Astrologia - horoskop Tarot Numerologia
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Finanse
0048224 452 404 7.69 zł brutto CAŁY ŚWIAT
708 888 098 7.69 zł brutto POLSKA
teraz dostępny

Sprawdź co przyniesie tydzień w sferze zawodowej...


13 styczeń – poniedziałek

Dzień pełen wyzwań i konfrontacji. Wielość aspektów na Niebie przyniesie twarde zderzenie z rzeczywistością. Koniunkcja Słońca z Plutonem i Saturnem może przyczynić się do transformacji, rozpadu, destrukcji. Dodatkowo przejście Księżyca w znak Panny, pod wpływ Merkurego, zainspiruje intelektualnie ale także wpłynie na większą potrzebę krytyki czy koncentracji na detalach niż na sprawach ogólnych. Łatwo w tym dniu o agresję, słowne utarczki, pragnienie zmian. Uważajmy na słowa.

 

14 styczeń – wtorek

Dwa nieharmonijne aspekty Księżyca – kwadratura do Marsa i opozycja do Neptuna - wpłyną negatywnie na nasze działania. Odczujemy rozleniwienie, brak konceptu, przemęczenie. Na szczęście korzystny trygon Księżyca do Jowisza pobudzi nasz umysł, entuzjazm oraz pragnienie doświadczeń. Wielu osobom taka konstelacja może przynieść zawodowy sukces.

 

15 styczeń – środa

Bardzo korzystna aura dnia. Przejście Księżyca w znak Wagi oraz pozytywne trygony Księżyca do Słońca, Merkurego, Saturna i Plutona przyniosą dobry nastrój, optymizm, chęć do działania a w rezultacie – sukces. Warto uwierzyć w siebie, swoje możliwości i szczęśliwy LOS.

 

16 styczeń – czwartek

Jednym z ciekawszych aspektów na Niebie będzie dziś przejście Merkurego w znak Wodnika, co pobudzi nasz umysł i przyniesie oryginalne rozwiązania. Wykażemy się inwencją, pomysłowością oraz niezależnością w działaniu. Dodatkowo pozytywne aspekty Księżyca i Wenus zachęcą do dobrych relacji w pracy, wśród przyjaciół i rodziny. Sympatyczny dzień.

 

17 styczeń – piątek

Trudny dzień. Przejście Księżyca w znak Skorpiona oraz wielość złowróżbnych tranzytów przyczynić się może do zlekceważenia sygnałów i braku rozwagi. Kwadratury Księżyca do Plutona, Saturna, Słońca i Merkurego oraz opozycja do Urana spowodują opóźnienie reakcji, złe diagnozy, różnice zdań, zazdrość, mściwość, pamiętliwość. Wszystko pójdzie nie tak jak oczekiwaliśmy. Uważajmy na słowa.

 

18 styczeń – sobota

Korzystne aspekty Księżyca z Wenus i Jowiszem poprawią wczorajszy nastrój. Udadzą się spotkania z przyjaciółmi, karnawałowe zabawy, randki. Każda sprawa widziana będzie szerzej i bardziej analitycznie. Odpoczniemy od problemów dnia codziennego.

 

19 styczeń – niedziela

Jak przystało na niedzielę - bardzo miła aura dnia. Wszystkie aspekty kosmiczne oddziaływać będą na nas korzystnie i wpłyną na relacje w związkach, rodzinach, wśród znajomych. Trygon Księżyca do Neptuna oraz sekstyle do Plutona i Słońca podziałają ożywczo i pozwolą odzyskać równowagę a także przyczynią się do relaksu i odpoczynku.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Vera
Vera
ODKRYJ NUMER ↓708 888 ...098 7.69 zł brutto POLSKA
autor: Vera, odwiedzin: 723
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.