Pomocnik
Sugestia

860 Vera 2020-01-07 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 06.01 - 12.01.20

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Finanse
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Sprawdź jaki będzie ten tydzień w sferze biznesowej i zawodowej...


6 styczeń - Święto Trzech Króli - poniedziałek

Jak przystało na święto to kolejny dzień miłej aury. Sekstyl Księżyca do Neptuna oraz trygony Księżyca do Saturna i Plutona przyniosą korzyści, a być może i harmonijną współpracę. Mimo wolnego od pracy dnia, życie może podsunąć okazje, które zmuszą nas do działania, refleksji, budowania programów. Będziemy chcieli organizować, transformować, konsolidować.

 

7 styczeń – wtorek

Koniec świąt i konieczność skonfrontowania się z rzeczywistością nie przyjdzie łatwo. Przejście Księżyca do znaku Bliźniąt przyniesie nerwowość, powierzchowność, niepokój, natomiast utworzenie przez Księżyc opozycji do Marsa przełoży się na dodatkowy stres. Sytuację załagodzi sekstyl Słońca z Neptunem przynosząc dystans i pogodę ducha.

 

8 styczeń – środa

Dzień spokoju i koncentracji na pracy. Sekstyl Merkurego z Neptunem oraz trygon Księżyca do Wenus pobudzą intuicję, kreatywność, wyobraźnię, zdolności artystyczne. Pamiętajmy jednakże o drugiej stronie Księżyca – iluzji, niezdecydowaniu, niepraktyczności, braku logicznego myślenia, nałogach. Wpływ tych negatywnych cech może utrudniać wcielenie w życie energicznych planów.

 

9 styczeń – czwartek

Przejście Księżyca do znaku Raka wpłynie na naszą podświadomość, emocje, instynktowne zachowania. Nie wykażemy się dziś większą energią czy pracowitością. Zajmijmy się tematami, które nie będą kolidowały z naszym stanem ducha.

 

10 styczeń – piątek

Trudna aura dnia. Pełnia i częściowe zaćmienie Księżyca w znaku Raka a także opozycja Księżyca do Jowisza oraz Merkurego wprowadzą w naszą pracę chaos, napięcie i niepokój. Trudno będzie skupić się na jednym temacie, myśli będą uciekały, zepsuje się nam nastrój, humor i samopoczucie. Skoncentrujmy się dziś na kwestiach rodzinnych, zastanówmy nad przemijaniem, nie wdawajmy w spory i namiętne dyskusje. ....

 

11 styczeń – sobota

Po trudnej połowie dnia z opozycją Księżyca do Saturna i Plutona poprawę przyniesie przejście Księżyca do znaku Lwa oraz trygon Księżyca do Marsa. Powrócą siły witalne, a sobotnie spotkania karnawałowe rozluźnią wcześniejszą atmosferę. Odczujemy potrzebę bycia zauważonym, afektacji, podziwu, przyjaźni i romansów.

 

12 styczeń – niedziela

Trudna aura dnia, która może okazać się w przyszłości przełomowa. Uściślenie się koniunkcji Saturn – Pluton w znaku Koziorożca będzie jednym z kilku w tym roku, przełomowych, astrologicznych wydarzeń. Sytuacja taka zdarza się raz na 36 – 38 lat i jest zapowiedzią wielkich zmian społeczno – politycznych, ekonomicznych i gospodarczych. Do tej koniunkcji dołącza również Merkury, tworząc na Niebie obciążające ludzkość stellum. Wyciszmy emocje, skoncentrujmy się na codziennych, koniecznych obowiązkach.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 860
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.