Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

1957 Kumczo 2020-01-07 0

Wibracje numerologiczne na styczeń 2020

Kumczo
POLSKI 
Tarot Wahadełko Numerologia
Uczucia Samopoczucie Finanse
0048224 452 456 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz dostępny

Sprawdź wibracje numerologiczne w styczniu...


Dla wibracji 1


Energia miesiąca: Jedynki w styczniu czeka załatwianie spraw urzędowych, sądowych. Będzie Wam przyświecała aura analizy waszych działań i niezależnie czy były one właściwe czy nie, sami musicie je ocenić i ponieść za nie odpowiedzialność. Jakie były działania w przeszłości, takie teraz zbierzecie tego owoce. Zachowajcie równowagę pomiędzy rozumem, a uczuciem, między rozpoznaniem, a działaniem bo idealna sprawiedliwość nie istnieje i trzeba pogodzić się z porządkiem istniejącego świata.


Praca/ finanse: W pracy i finansach Styczeń pod względem stabilizacji, aczkolwiek dla niektórych zarobki na średnim poziomie. Jeżeli szukacie pracy to znajdziecie, ale to zaczynanie od podstaw i od tej najniższej płacy. Czekają też niektóre jedynki kursy, szkolenia dla Was, jak i Wy możecie prowadzić kursy szkoleniowe związane z pracą czy sprawami finansowymi.


Uczucia/ związki: Uczucia skierujecie na rodzinę, na sprawy związane z domem i bezpieczeństwem. Niektóre jedynki możliwe, że zechcą wprowadzić coś nowego do swojego gniazdka rodzinnego, czyli możliwość nowego domu, mieszkania tak dla siebie, bo mieszkanie pod jednym dachem z dużą rodziną powoduje sporo emocji i czas dokonać zmian.


Dom/ rodzina: W domu plany związane z przyszłością, wyznaczycie sobie nowy cel i w tym kierunku będziecie podążali. W tym miesiącu jedynki będą dobrze zorganizowane, odważne, a wasze decyzje będą szybkie i trafne. Możecie tez planować jakąś podróż na przyszłość, a także wybrać się gdzieś w celach relaksacji. Miesiąc kreatywnego działania, bezczynność wam nie grozi.


Otoczenie: Możliwe, że niektóre jedynki zawiodły się na otoczeniu więc teraz będziecie podchodzili z ostrożnością i nieufnością. To co było minęło i już wam nie zagraża, jednak na tyle wywarło to wpływ na was, że nadal nie będziecie ufali ludziom, lękając się zagrożenia.


Samopoczucie/ zdrowie: Pomimo tej ostrożności jedynki będą towarzyskie i gościnne. Miesiąc korzystania z życia, pogoń za erotyczną przygodą, zabawą i komfortem. Będzie zadowolenie, sytość, satysfakcja, dobre zdrowie. Zdrowotnie zwrócić uwagę na wszelkiego rodzaju płyny w organizmie, układ hormonalny.


Co uda się osiągnąć/  zrealizować: Jedynki będą samodzielne i odpowiedzialne za swoje działania. Zaufajcie swoim umiejętnościom, zaakceptujecie siebie ze swoimi pozytywami i negatywami. Plany na przyszłość, ale jeszcze nie w tym miesiącu, teraz jeszcze jakieś przeszkody, będzie taki zastój, zatrzymanie.
Czego się nie uda zrobić?
Nie uda się osiągnąć sukcesu, o jakim myślicie. Czyli w tym miesiącu nie będzie jeszcze triumfu, uśmiechu losu. Może też nie wypalić jakiś wyjazd, jaki planujecie.

 

Niespodzianki: Jakaś sytuacja może jedynki przytłoczyć. Może pojawić się jakiś problem, z którym nie łatwo będzie się uporać. To może być choroba, smutek, załamanie psychiczne. To stan przemijający i trzeba przetrwać ten miesiąc, a rozwiązanie przyjdzie z czasem.


Ostrzeżenia: Uważajcie na zaburzenia umysłowe, depresję, niepokój. Może ogarnąć was strach, lęki, który tkwi głęboko w podświadomości i może ujawniać się w snach. Może dojść do nieumiejętności zachowania równowagi w swoich działaniach, słabość, trwonienie sił.

 

Dla wibracji 2


Energia miesiąca: Dwójkom w styczniu będzie przyświecała energia lęku, strachu, pesymistycznych myśli. To może być silna energia i natrętne myśli, których ciężko będzie się pozbyć. Kłopoty z zasypianiem, widzenie wszystkiego w ciemnych barwach, koszmarne sny. Jednak w rzeczywistości może nie być tak źle jak Wy sobie będziecie sami to wyobrażać i wyolbrzymiać. To wasza psychika będzie potrzebowała oczyszczenia i odcięcia takiej negatywnej energii.


Praca/ finanse: W pracy takie kręcenie się w kółko, chaos, brak organizacji. Pewne sprawy mogą się nie udać, nie będą po waszej myśli, jakieś plany mogą nagle runąć. Niektóre jedynki mogą utracić nagle pracę, lub coś może załamać się w waszych planach, jednak, to będzie waszym wyzwoleniem, uwolnicie się od przymusu, wykonywania czegoś co należało dawno już zmienić. Finansowo straty nagłe wydatki.


Uczucia/ związki: W sprawach uczuciowych będzie rozpierała Was energia ognia czyli będzie Was widać, słychać, poradzicie sobie ze wszystkim i dotrzecie do potrzebnych źródeł wiedzy. W związkach to Wy będziecie aktywni ze zdolnością pobudzenia do działań, impulsywni i namiętni.


Dom/ rodzina: W sprawach domowych i rodzinnych trzeba będzie zachować równowagę, gdyż nie zawsze może być harmonijnie. Możecie mieć kłopoty z podejmowaniem decyzji, ale zadziałacie metodycznie stwarzając pozory lekkości i swoje niepowodzenia nadrobicie poczuciem humoru, co ułatwi rozładowanie napięcia. Dla Was sprawy materialne i umiejętne dysponowanie tym co posiadacie stanie się ważne w tym miesiącu.


Otoczenie: W otoczeniu możecie doznać takiego zastoju, zatrzymania czyli jeżeli liczycie na jakąś nową współpracę, umowy, to może się okazać że jest zastój, przeszkody, nic się nie dzieje, nie ma klientów.
Sami też możecie odczuć taką bierność, niechęć, niezdecydowanie.


Samopoczucie/ zdrowie: Możecie otrzymać propozycję wyjazdu, co wprawi Was w taką energię sukcesu, a może jakieś inne wiadomości sprawią, że będziecie triumfować. Zdrowotnie mogą pojawić się problem hematologiczne z krzepliwością krwi.


Co uda się osiągnąć/ zrealizować: Możecie sprytem, podstępem, czy zręcznością wyprowadzić przeciwnika w pole. Kto stanie na waszej drodze, nie będziecie z nim walczyć otwarcie, a swoją  przebiegłością i podstępem zechcecie zaciemnić swoje sprawy. Uda się wasz spryt, przebiegłość, przechytrzenie kogoś, a także wykorzystywanie nadarzających się okazji.
Czego się nie uda zrobić?
Może się nie udać osiągnąć takiego poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji, nie tylko tej materialnej, ale i duchowej.Jeżeli dwójki pragniecie mieć coś swojego np: dom, działka czy inne materialne rzeczy, to może się w tym miesiącu jeszcze nie udać tego osiągnąć.


Niespodzianki: Może Was zaskoczyć ktoś z przeszłości, ktoś kogo dawno nie widzieliście ze szkolnych lat, pracy, rodziny czyli takie spotkanie po latach. Sami też możecie wspominać lata przeszłości, to co udało się wam osiągnąć, a czego nie. Zaskoczeniem też mogą być w czymś wasze dzieci, wnuki.


Ostrzeżenia: Uważajcie na nieobliczalne posunięcia, manipulację, na waszą słabość i nie wykorzystane talenty. Sprawy uczuciowe mogą w tym miesiącu kuleć.Dla wibracji 3


Energia miesiąca: U trójek w styczniu powinno być stabilnie, aczkolwiek możecie odczuwać ograniczenia i taką chęć gromadzenia i zabezpieczenia dóbr materialnych. Ważną rolę będzie odgrywała w tym miesiącu energia dbałości o stan posiadania i pragnienia komfortowego życia, a przymusem popychającym do wyrzeczeń. Energia pieniądza, pracoholizmu i izolowania się od świata zewnętrznego i ludzi.


Praca/ finanse: W pracy zostaniecie ocenieni i wynagrodzeni według jakości wykonanej pracy. Jeżeli popełniliście jakieś błędy w przeszłości należy się do nich przyznać i przeprowadzić analizę własnych działań i ponieść za nie odpowiedzialność. Wszystko trzeba będzie wykonywać według obowiązujących norm i zasad.


Uczucia/ związki: W związkach poświęcenie się, ale też kierowanie się intuicją, wyczuciem na ile i na co możecie sobie pozwolić. Miesiąc takiego dobrego porozumienia z partnerem, wzajemnej bliskości, zaufania.
Niektóre trójki mogą odczuwać samotność i bierność w szukaniu partnera.


Dom/ rodzina: Będzie różnie, raz lepiej, raz gorzej, ale zdacie się na los niech rozdaje karty.
Mogą być sprawy, których nie da się przewidzieć i nie są łatwe do rozwiązania, a przede wszystkim nie macie wpływu na to co los przyniesie, więc przygotujcie się na zmiany w domu i rodzinie.


Otoczenie: W najbliższym otoczeniu mogą wystąpić nieporozumienia, zazdrość, zawiść, możecie mieć zranione serce. Ktoś zada wam ból, który na długo zamieszka w waszym sercu. To może być jeszcze smutek po utracie kogoś, a wasze rany jeszcze nie zabliźnią się lub ktoś będzie ranił słowami wasze serce. Stosunki z otoczeniem na zasadzie dyplomacji.

 

Samopoczucie/ zdrowie: Wasze samopoczucie może być nie najlepsze tego miesiąca. Wycofacie się z działania, blokady emocjonalne, wrogie nastawienie do świata i ludzi, zamknięcie w sobie. Niemożność poradzenia sobie z własnymi problemami i życie w męce niezdecydowania.
Zdrowotnie dolegliwości układu oddechowego, choroby płuc.


Co uda się osiągnąć/ zrealizować: Uda się zachować dyplomację w pewnych sprawach. Znajdziecie w sobie siłę, aby stawić opór cierpieniu i bólowi jaki przeżywacie emocjonalnie. Emocje pójdą na bok, a sięgniecie po rozum, prawdę, aby na trzeźwo spojrzeć na problemy z którymi sobie nie radzicie.
Czego nie uda się zrobić?
Tęsknota za posiadaniem czegoś trwałego, własnego, szczególnie domu może jeszcze w tym miesiącu nie dojść do skutku i spełnienia takiego marzenia. Materialne trudności mogą nadal pozostać.


Niespodzianki: Miesiąc stania w martwym punkcie. Życie sobie płynie niby normalnie, ale trójkom będzie brakować wewnętrznej motywacji do pracy i działania. To taki czas niespełnionych pragnień i rozczarowań.
Może zaskoczyć was apatia, zniechęcenie, niezadowolenie. Ucieczka w samotność i uzależnienia od używek zmieniających świadomość.

 

Ostrzeżenia: Uważać na błędne decyzje podjęte w sprawach związku, uczuć, podpisywania umów.
Kierować się rozumem nie emocjami.

 

Dla wibracji 4


Energia miesiąca: Czwórki w styczniu będą opanowane zachowując wewnętrzny spokój i harmonii. Postaracie dopasować się do sytuacji w jakiej się znajdziecie zachowując równowagę. Nie powinniście uparcie obstawać przy swoich racjach, a raczej w sposób ugodowy dążyć do pojednania w zaistniałej sytuacji czy konflikcie. To miesiąc zachowania umiaru, powściągliwości, odsunięcia się od problemu i pozostawienia rzeczy własnemu biegowi.


Praca/ finanse: W tym miesiącu czwórki staną się ostrożne, nieufne, w takim napięciu psychicznym, które nie pozwala swobodnie działać, a spala się wewnętrznie. Problemy z przeszłości spowodowały, że nie idziecie do przodu, nie działacie, a czekacie na zagrożenia, których nie ma, gotowi do odparcia ataku.
Miesiąc pod względem blokad, ale pewne sprawy same mogą się rozwiązać.


Uczucia/ związki: W związkach pełne oddanie się ciałem i duszą, silna energia przyciągania do siebie partnerów. Miesiąc namiętności, seksu, ale też gwałtownych reakcji przeżywanych pozytywnie, jak i negatywnie. Emocje czasami wezmą górę nad rozsądkiem i rozwagą.


Dom/ rodzina: Konflikt, jakaś sprawa powinna się wyjaśnić. Przygotujcie się na obronę i nie dajcie się zastraszyć.Zaufajcie swojemu intelektowi i opierajcie się na faktach.
Zachowajcie też rozwagę, kiedy górę wezmą emocje, gdyż jakaś sprawa może być postawiona na ostrzu noża.


Otoczenie: Kontakt z kimś kto gdzieś wyjechał, przebywa za granicą i plany związane z przyszłością.
Możliwe, że poruszony zostanie temat wyjazdowy z którym mogą być problemy i trzeba to jasno i klarownie rozwiązać. Szanse na nowe plany, działania twórcze. Ktoś może zaproponować Wam wyjazd lub przyjazd do siebie.


Samopoczucie/ zdrowie: Niektóre czwórki posiadają już pewne doświadczenie życiowe i w pewnych kwestiach będą kierowały się rozsądkiem, logiką, zachowają dystans. Jednak znają swoją wartość i nie zawsze pójdą na kompromis. Zdrowotnie układ oddechowy, dysfunkcja nerek i układu moczowego.


Co uda się osiągnąć/ zrealizować: Skoro został poruszony temat wyjazdowy z kimś z otoczenia więc ten wyjazd w końcu powinien zostać zaplanowany. Jakieś decyzje zostaną podjęte dotyczące spraw rodzinnych, wyjazdów. Czwórki pożegnają się nie tylko z przeszłością, która stoi za nimi, ale też z pewnymi przyzwyczajeniami, nawykami, postępowaniem. Poszukacie nowych dróg, nowych rozwiązań.
Czego nie uda się zrobić?
Może być zablokowana energia działania, entuzjazmu, wiary w pomyślne przedsięwzięcia. Nie będziecie wyrywni i gotowi na szybką reakcję informacji, wiadomości jakie otrzymacie.


Niespodzianki: Umiejętność dysponowania tym co posiadacie, a także radzenia sobie w sytuacjach niepewnych. Znacie granice ryzyka i swoje sprawy będziecie rozwiązywali z wyczuciem i zręcznością.
Będziecie praktyczni, ale też poczynicie ryzykowne posunięcia.


Ostrzeżenia: Uważać na lekkomyślność i infantylny sposób reagowania, mający swoje źródło w niepewności i zbyt emocjonalnym stosunku do życia. Możecie zaprzepaścić szanse z powodu braku orientacji życiowej.Dla wibracji 5


Energia miesiąca: Piątkom będzie towarzyszyła energia pracy, szczególnie ocena jej wykonania. Spodziewajcie się uznania zawodowego, nagrody, premii. To będzie miesiąc samorealizacji, twórczego wysiłku, dobrej atmosfery w pracy. Jeżeli macie do zdania jakieś egzaminy, czy podpisywanie umów, to będzie dobry korzystny czas.


Praca/ finanse: Piątki będą rządzić w pracy. Poradzicie sobie wszędzie, dzięki bogactwu pomysłów, ekspansywności, co daje wam wyróżnienie w zawodzie. Sukces możecie odnieść w różnych zawodach dzięki swej inteligencji, bogatej wyobraźni i ambicji. Jednak minusem waszym może być brak koncentracji i wytrwałości i doprowadzenie spraw do końca. Na stanowisku będziecie dumni, ale nie będziecie ciemiężycielami, a raczej zachęcacie do wykazania się inicjatywą i pomysłami.


Uczucia/ związki: W związkach powinna być zgoda, namiętność, harmonia. Miłe kontakty towarzyskie, a nawet znajdziecie czas na wyjazd i odpoczynek od codzienności. Niektóre piątki mogą nie chcieć legalizacji prawnej związku i żyć w związku nieformalnym, bez konfliktów i odpowiedzialności.


Dom/ rodzina: W domu i rodzinie czas używania życia, towarzyskość, gościnność, imprezki. Będziecie czerpali z życia pełnymi garściami, radość, zadowolenie, wewnętrzne bezpieczeństwo. Powinno być syto, bogato, dobre zdrowie.


Otoczenie: Z otoczeniem może być ciężka sytuacja. Życie takie pod presją, jakby każdy coś chciał, wymagał od was, a wy będziecie brali coraz więcej obowiązków, odpowiedzialności, że czasami możecie mieć już tego dosyć. To spowoduje wasze przeciążenie fizyczne i psychiczne, zmęczenie, potrzeba odpoczynku. Trzeba mierzyć siły na zamiary, nie da się udźwignąć nadmiaru obowiązków.


Samopoczucie/ zdrowie: Możecie odczuwać chwilową słabość, zmęczenie, osłabienie aktywności.
Zdrowotnie choroby, które przebiegają z silnym bólem, występujące nagle i nagle ustępują.


Co uda się osiągnąć/ zrealizować: Możecie sprytem, podstępem czy zręcznością wyprowadzić przeciwnika w pole. Kto stanie na waszej drodze, nie będziecie z nim walczyć otwarcie, a swoją przebiegłością i podstępem zechcecie zaciemnić swoje sprawy. Uda się wasz spryt, przebiegłość, przechytrzenie kogoś, a także wykorzystywanie nadarzających się okazji.
Czego się nie uda zrobić?
Nie uda się spełnić waszych marzeń, głównie chodzi o miłość, ale nie koniecznie dla wszystkich.
Wasze fantazje twórcze, które będziecie tworzyli w swoich głowach, myślach, nie uda się urzeczywistnić w tym miesiącu.


Niespodzianki: To tęsknoty za harmonijnym życiem, uporządkowaniem miejsca w jakim żyjecie, pójścia za głosem powołania i oparcie się na zasadach, które sami ustalicie. Będziecie otwarci na świat, na relacje wirtualne, trochę uważać, abyście nie zamknęli się w tym waszym wyimaginowanym świecie.


Ostrzeżenia: Nie trwońcie na darmo energii na rzeczy powierzchowne, na rozmowy, wiadomości, które nie dotyczą waszej osoby. Możecie otrzymać jakieś złe wiadomości, które będą wymagały szybkiej waszej reakcji.Dla wibracji 6


Energia miesiąca: Dla szóstek może to być miesiąc takiego zatrzymania, zastoju. Możecie planować, wybiegać w przyszłość, ale jeszcze będą jakieś przeszkody, bariery żeby to zrealizować. Nie będziecie zbyt aktywni, raczej odpoczynek, przemyślenia przed podjęciem następnego kroku. Jeżeli w przeszłości mieliście jakieś konflikty, kłopoty może ze zdrowiem, to w tym miesiącu nastąpi zatrzymanie tego wszystkiego.


Praca/ finanse: Niektóre szóstki mogą pełnić samotne stanowisko w pracy, które daje wam ono spokojną i rozważna pracę, zadowolenie wewnętrzne. Dla tych co są niezadowoleni ze swych osiągnięć, należy zwrócić się do swojego wnętrza i przewartościować dotychczasowe wyobrażenia o sukcesie, ambicji, dobrobycie materialnym. Należy rozpoznać cele i rolę jaką chcecie pełnić. To może być miesiąc takiej zadumy, wycofania się z aktywności zawodowej i myślenie o przejść na emeryturę, rentę, odpoczynek.


Uczucia/związki: W związkach możecie także odczuć ciężar nadmiaru obowiązków i ciągnięcia ponad siły ciężaru odpowiedzialności za związek. Partner może uciekać od wszelkich zobowiązań, ale ponieważ zaplataliście się w taki układ, będziecie brnęli dalej.


Dom/ rodzina: W domu podporządkujecie się tradycji i wierze w zakresie zasad moralnych. W rodzinie zapanuje porządek, dojrzałość, jak były jakieś niesnaski pogodzicie się i pojednacie. Będziecie poszukiwali głębszych wartości, możecie poszukiwać wiedzy, dokształcać się, zagłębiać się w tajniki wiary.


Otoczenie: W otoczeniu ktoś majętny, operatywny i nie stroniący od towarzystwa i zabaw może mieć wpływ w tym miesiącu na was. To może być zarówno wasz przyjaciel, jak i ktoś wpływowy np szef w pracy.
Można przed nim otworzyć serce, pomoże, wysłucha, zrozumie.


Samopoczucie/ zdrowie: Samopoczucie szóstek w Styczniu może być nie najlepsze. Pesymistyczny natłok myśli, jakaś sytuacja, z której nie widzicie wyjścia, uczucie uwięzienia i brak ruchu. Uważajcie też na stany depresyjne. Zdrowotnie układ oddechowy, krtań, chrypki, gardło.


Co uda się osiągnąć/ zrealizować: To tęsknoty za harmonijnym życiem, uporządkowaniem miejsca w jakim żyjecie, pójścia za głosem powołania i oparcie się na zasadach, które sami ustalicie. Będziecie otwarci na świat, na relacje wirtualne, trochę uważać, abyście nie zamknęli się w tym waszym wyimaginowanym świecie.
Czego nie uda się zrobić?
Być może niektóre szóstki tęsknią za stabilną rodziną, za bezpieczeństwem materialnym, za zmianami, które przydałby się, bo niby wszystko jest, a jednak czegoś brakuje. Jednak w tym miesiącu nie podejmiecie takiego ryzyka do zmian, będziecie woleli skierować wasze działania w bezpieczną stronę.


Niespodzianki: Niektóre szóstki czeka podejmowanie decyzji i dokonywanie wyboru pomiędzy kimś, a czymś. Możliwe że zechcecie wziąć odpowiedzialność za swoje życie i usamodzielnić się, odejść w dorosłe życie. Inni mogą podjąć decyzję o małżeństwie lub wejść w stały związek.


Ostrzeżenia: Nie zamykajcie się w sobie i nie uciekajcie od związków ze światem. Ponieważ ukrywając swoje rozczarowanie w milczeniu, staniecie się nerwowi i niezrównoważeni. Stracicie więź z rzeczywistością i staniecie się mało skuteczni.

 

Dla wibracji 7


Energia miesiąca: Siódemki w styczniu będą kierowały się intuicją. Nie będziecie zbyt aktywni, a raczej kierując się podpowiedziami głosu wewnętrznego odsuniecie się od codziennych aktywności. To miesiąc poświęcenia się komuś lub czemuś, spokój, zaufanie, umiejętność dostrzegania rzeczy małych, które składają się na rzeczy wielkie. Dzięki intuicji będziecie właściwie wyczuwać ludzi, czy sytuację.


Praca/ finanse: W pracy jakieś konflikty, spory, kłótnie. Będziecie rywalizować z innymi z pełnym zaangażowaniem i gotowością do obrony swoich poglądów, stanowiska. To może być taki wyścig, kto zrobi więcej, lepiej, kto ma rację. Jeżeli siódemki posiadacie swoją działalność, firmę, to też przygotujcie się na konkurencję na rynku. Siódemki szukające pracy muszą się dobrze przygotować i zaprezentować z jak najlepszej strony.


Uczucia/ związki: Okres dosyć dynamiczny, sporo ruchu, wyjazdów, takiego świadomego dążenia do celu.
W związkach może być walka o przetrwanie lub dominację w związku. Może być nerwowo, możecie prowokować spięcia, ciężko będzie utrzymać równowagę i harmonię w partnerstwie.


Dom/ rodzina: W sprawach domowych i rodzinnych konflikt i walka. Jeżeli czujecie się przegrani i jesteście na słabszej pozycji, unikajcie zatargów, gdyż jest ktoś silniejszy, kto może was zranić, powiedzieć za dużo na wasz temat. Dlatego w życiu należy nauczyć się przegrywać i w razie konfliktu wycofać się. Nie da się rozwiązać problemów, kiedy górę biorą emocje.


Otoczenie: W otoczeniu możecie mieć do czynienia z kobietą doświadczoną życiem, inteligentną, która kieruje się rozsądkiem i w wielu sprawach może doradzić. Możecie też dążyć siódemki do zdobywania wiedzy, nauki i szukania jej w internecie, w książkach, a może sami zechcecie coś napisać.
Wasza postawa z otoczeniem będzie asertywna.


Samopoczucie/ zdrowie: Samopoczucie będzie zmienne, raz będziecie się śmiać i cieszyć, innym razem smucić i popadać w dołki. Jednak na zewnątrz zachowacie pozory lekkości i umiejętności dostosowania się do sytuacji. Zdrowotnie mogą wystąpić zaburzenia przemiany materii.


Co uda się osiągnąć/ zrealizować: Uda się wam siódemki wsłuchać w siebie, poznać swoje wewnętrzne konflikty. Taka próba połączenia w sobie dualności. Wycofacie się ze świata zewnętrznego, aby bardziej zagłębić się w siebie, przemyśleć, zastanowić na podjęciem dalszych kroków życiowych.
Czego się nie uda zrobić?
Może nie udać się siódemkom nie akceptowanie zmian. Brak tolerancji dla ludzi, dla ich uczuć i słabości. Możecie fałszywie pokazywać się otoczeniu, nie tacy jak jesteście zakładając maskę pod którą ukrywacie własne słabości. Wasza asceza i przemyślenia mogą iść nie w tym kierunku.


Niespodzianki: Siódemki czekają zmiany, których nie da się uniknąć, a których tak bardzo się boicie.
Uwolnijcie się od czegoś co dawno już umarło, a tylko przeszkadza wam iść do przodu. To już tylko obraz wspomnień tego co staracie się zatrzymać i przez to czujecie się osamotnieni, oddzieleni od ludzi.


Ostrzeżenia: Siódemki powinny uważać w tym miesiącu na powierzchowność i emocje, które są różnorodne, na słabość, nerwowość, oziębłość. Nie trwońcie też na darmo energii i nie bądźcie lekkomyślni.

 

Dla wibracji 8


Energia miesiąca: Ósemki czeka emocjonalny miesiąc, ale zmiany na lepsze, tylko nie rozwiązujcie problemów na siłę. Bądźcie cierpliwi i poczekajcie na rozwój wypadków, a zmiany ułożą się korzystniej dla was.To dobry czas na zakochanie się, na pomysły, możecie mieć natchnienie, wenę twórczą.
Energia miłości będzie w tym miesiącu przyświecała ósemkom, nie tylko dla partnera, ale dla dzieci, wnuków, pasji, dla czegoś co lubicie robić.


Praca/ finanse: W pracy powinna być dobra miła atmosfera, przyjazna współpraca pomiędzy pracownikami, jak i pracodawcą. Jednak ósemki bardziej skupieni będą w styczniu na sprawach rodzinnych, na uczuciach i szczęściu jakim jest rodzina. Pomimo, że przydałoby się zmiany, gdyż czasami emocje sięgają zenitu, to jednak będziecie doglądali aby nikomu nic nie brakowało również w sprawach materialnych.


Uczucia/ związki: W związkach namiętność, ale tez i zmagania, takie siłowanie się, kto kogo podporządkuje pod siebie. To mogą być gwałtowne wybuchy uczuć, jak i wybuchy zazdrości, gniewu. Wszystko przeżywane gwałtownie.


Dom/ rodzina: W domu skupicie się na pracy, na jakimś celu. Będziecie przywiązywali dużą wagę do porządku i perfekcji w wykonywaniu swojej pracy. Czasami możecie wykonywać coś nie z własnej woli, a nakłonieni przez kogoś, ale możecie obawiać się ujawnić to i zbuntować.


Otoczenie: W otoczeniu ktoś nerwowy, nieprzewidywalny, może szukać sposobności wejścia w konflikt i zranić was słowami. To osoba zdecydowana, odważna, ale brakuje jej rozsądku w działaniu. Możecie zetknąć się z taką osobą, która jest fałszywa i wykorzystuje ludzi do swoich celów. Może wam się też przytrafić zmiana miejsca zamieszkania, wyjazd.


Samopoczucie/ zdrowie: Możecie, a przynajmniej powinniście poczuć się jak małe dzieci i cieszyć z życia, zabawić się śmiać całą buzią. Zdrowotnie choroby wrodzone układów krążenia, pokarmowego, hormonalne. Choroby wieku dziecięcego.

Co uda się osiągnąć/ zrealizować: Dobry czas na marzenia, wyznaczanie nowych priorytetów, celów.
Jeżeli tego nie zrobicie wszystko może okazać się tylko iluzją i złudzeniem. Dla niektórych ósemek to miesiąc fantazji twórczej, inspiracji, pozostawanie pod wpływem kogoś, lub czegoś. Dla ludzi których zawód wymaga dużej wyobraźni w poezji, muzyce, czy sztuce to będzie dobry miesiąc.
Czego nie uda się zrobić?
Nie uda się przywrócić tego co utraciliście, szczególnie może to dotyczyć uczuć, związku lub kogoś kogo kochaliście. Odczujecie taką bezsilność i niemożność pogodzenia się ze stratą.


Niespodzianki: Możecie wywierać na kogoś presję i przejąć rolę władcy. Jak również ktoś o silnym charakterze może wywierać na was presję, a wy poczujecie się ofiarą, a jednocześnie takie uczucie zależności od tej osoby i trzeba będzie akceptować reguły gry.


Ostrzeżenia: Uważajcie na nieszczerość, nieporozumienia i kłótnie wywołane o byle co.
Przyczyną takich nieporozumień, może być młoda osoba, która jest podstępna i przebiegła.Dla wibracji 9


Energia miesiąca: Dziewiątki w Styczniu będą otrzymywać nieoczekiwane i nagłe wiadomości, informacje, propozycje. Mogą one dotyczyć spraw zawodowych, jak też innych, na które to informacje nie powinniście zostać obojętni, a przystąpić do działania. To nowe szanse, możliwości, widoki na pracę, nowe przedsięwzięcia, możliwość podróży. Miesiąc pozytywnych informacji, wiadomości.


Praca/ finanse: W tych dziedzinach trzeba będzie zachować umiar, wstrzymać się od pokus wydawania, gdyż może szala przechylić się na niekorzyść. W pracy trzeba będzie dostosować się do sytuacji, być opanowanym i nie wdawać się w niepotrzebne dyskusje, kłótnie, spory, a odsunąć się od problemu. W pewnych sprawach nie zajmowanie stanowiska może być korzystniejsze, dlatego swoje działania oprzyjcie na powściągliwości. Praca też będzie wymagała od dziewiątek elastyczności.


Uczucia/ związki: Swoje uczucia dziewiątki skierują na sprawy rodzinne, na swoje dzieci, wnuki, na stabilizację. Powinna być miła rodzinna atmosfera w związkach, ale czasami emocje mogą przekroczyć swój próg i przydałoby się coś zmienić w relacjach dla tych co są w związkach. Dla tych co nie są możecie pomyśleć o założeniu rodziny, o ślubie, zalegalizowaniu związku.


Dom/rodzina: W domu stabilizacja, zadbajcie o swój dom i rodzinę, o to aby było syto, bogato, pod dostatkiem wszystkiego. Szczególnie zaznacza się kobieta, która jest pracowita, życzliwa ludziom, opiekuńcza. Może to być matka, teściowa, ktoś kto jest kreatywny i gotowy do niesienia pomocy.


Otoczenie: Z otoczenia zapowiadają się miłe informacje, wiadomości, zaproszenia na ślub lub inną uroczystość. Młoda osoba będzie dla was życzliwa, przyjacielska, możecie niespodziewanie odwiedzić was ktoś bliski lub ktoś z dalekiej przeszłości.


Samopoczucie/ zdrowie: Samopoczucie dziewiątek w Styczniu może być nie najlepsze. Pesymistyczny natłok myśli, jakaś sytuacja, z której nie widzicie wyjścia, uczucie uwięzienia i brak ruchu. Uważajcie też na stany depresyjne. Zdrowotnie układ oddechowy, krtań, chrypki, gardło.


Co uda się osiągnąć /zrealizować: Będziecie jedli, pili i używali życia, czyli będzie towarzysko i gościnnie.Miesiąc sytości i zadowolenia emocjonalnego, takie uczucie bezpieczeństwa wewnętrznego
Czego nie uda się zrobić?
Możecie nie umieć urzeczywistnić swoich marzeń, ponieważ nie potraficie powiązać swoich pragnień z działaniem. Możecie być czasami człowiekiem pełnym sprzeczności i oderwanym od realiów życia.


Niespodzianki: Uważajcie na nieszczerość, nieporozumienia i kłótnie wywołane o byle co. Przyczyną takich nieporozumień, może być młoda osoba, która jest podstępna i przebiegła. Ktoś może wciągnąć was w niepotrzebne plotki, gadulstwo, wydawanie osądów. To ktoś zwodniczy i podstępny, nie jest szczery, ani życzliwy.


Ostrzeżenia: Dziewiątki powinny uważać w tym miesiącu na powierzchowność i emocje, które mogą być różnorodne. Na słabość, nerwowość, oziębłość. Nie trwonicie też na darmo energii i nie bądźcie lekkomyślni.
Pomyślnej energii w styczniu dla wszystkich wibracji numerologicznych.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Kumczo
Kumczo
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Kumczo, odwiedzin: 1957
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.