Pomocnik
Sugestia

5132 Jur Popiel 2020-01-03 0

Horoskop z kart Tarota dla wszystkich znaków zodiaku na styczeń 2020 r.

Sennik Tarot Wróżba dla biznesmenów
Dziedziny: Uczucia Biznes Rozwój duchowy
0048223 285 121 POLSKA I ZAGRANICA 4.00 zł brutto
708 788 066 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz niedostępny

Początek jest najważniejszym etapem w każdym procesie, gdyż to właśnie on rozpoczyna realne działanie i byt, albowiem wszystko, co nastaje później: jest już jedną z opcji. Poniżej rady od kart Tarota dla wszystkich znaków zodiaku na styczeń:


Byk - to miesiąc, kiedy stare zmartwienia dokonają swego żywota i wraz z nowym rokiem byki będą miały sposobność raz jeszcze zacząć wszystko od nowa pod warunkiem, że poddadzą się pod surowy osąd bez popadania w pesymizm.

Baran - początek roku dla baranów to miesiąc, w którym nie trudno będzie o entuzjazm, dzięki czemu będą zdolne, by wziąć lekcje ze swoich najlepszych przeżyć z przeszłości, by dzięki temu dostarczyć sobie kolejnych.

Bliźnięta - jest to czas, aby unikać nadmiernego pobudzenia i nie popadać przez to w schlebianie destruktywnym słabościom, albowiem tego typu działanie może doprowadzić bliźnięta to podjęcia błędnych decyzji, których konsekwencje będą sięgały znacznie dalej niż do końca miesiąca.

Rak - Wytrwałość i pewność siebie, o którą będzie łatwiej niż zazwyczaj, pozwoli rakom przejąć władze nad własnym życiem, a nawet otoczeniem i co najważniejsze: wcielić swoje noworoczne postanowienia w czyn.

Lew - Dla lwów pierwszy miesiąc roku może być okresem mozolnym i nostalgicznym. Należy mieć jednak na uwadze, iż pogorszenie nastroju jest przejściowe i czasami wystarczy po prostu je przeczekać, gdyż lekkomyślność czy ekstrawagancja to kiepskie antidotum.

Panna - Wszelkie trudy, jakie napotkają Panny w tym czasie są konieczne, albowiem pozwolą im odkryć nieznane dotąd prawdy tak o sobie, jak i o najbliższych. To chwila by obiektywnie spojrzeć na sytuacje i nabrać dystansu do pochlebców.

Waga - Nastał okres by skupić się na osobistym rozwoju, albowiem początek roku to wielki potencjał na wszelką pomyślność, wystarczy tylko wyzbyć się pretensjonalności i starać się być godnym wszystkiego, co się posiada.

Skorpion - Styczeń to czas, w którym skorpiony korzystając ze swojej elokwencji: mogą odnieść sukces praktycznie na każdej z obranych przez siebie płaszczyzn. Byle tylko pamiętały, że prawdziwa sztuka perswazji wcale nie opiera się na kłamstwie.

Strzelec - to etap, w którym należy podjąć decyzje i nie bać się przy tym kierować głosem serca, gdyż teraz to właśnie ono będzie nie bez racji górować nad rozsądkiem. W tym miesiącu nie ma dla strzelców lepszego wyjścia niż odwaga.

Koziorożec - Bez dwóch zdań dla koziorożców w styczniu los będzie bardzo przychylny zatem winny mieć szeroko otwarte oczy, by nie przegapić podtykanych przez los okazji. W relacjach międzyludzkich nie muszą obawiać się ingerowania w życie innych, gdyż tak właśnie rodzi się interakcja.

Wodnik - Potrzeba spontaniczności i żądza przygód nie może zaślepiać klarownego myślenia. Oddanie się w ślepy impuls nie przyniesie wodnika poczucia wolności, a raczej wprowadzi nieświadomy brak kontroli.

Ryby - od niecierpliwości najbliżej do gniewu. Ryby na początku roku mogą czuć się zachwiane emocjonalnie co, poza kłótliwościom może obudzić w nich prawdziwe okrucieństwo. Zatem powinny pielęgnować swoją inteligencję, która przyćmi nerwowy charakter.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Jur Popiel
Jur Popiel
708 788 066 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Jur Popiel, odwiedzin: 5132
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.