Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

4607 Jur Popiel 2020-01-03 0

Horoskop z kart Tarota dla wszystkich znaków zodiaku na styczeń 2020 r.

Nowy-artykul
Tarot Sennik Wróżba dla biznesmenów
Dziedziny: Uczucia Biznes Rozwój duchowy
0048223 285 121 4.00 zł brutto CAŁY ŚWIAT
708 788 066 4.92 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny

Początek jest najważniejszym etapem w każdym procesie, gdyż to właśnie on rozpoczyna realne działanie i byt, albowiem wszystko, co nastaje później: jest już jedną z opcji. Poniżej rady od kart Tarota dla wszystkich znaków zodiaku na styczeń:


Byk - to miesiąc, kiedy stare zmartwienia dokonają swego żywota i wraz z nowym rokiem byki będą miały sposobność raz jeszcze zacząć wszystko od nowa pod warunkiem, że poddadzą się pod surowy osąd bez popadania w pesymizm.

Baran - początek roku dla baranów to miesiąc, w którym nie trudno będzie o entuzjazm, dzięki czemu będą zdolne, by wziąć lekcje ze swoich najlepszych przeżyć z przeszłości, by dzięki temu dostarczyć sobie kolejnych.

Bliźnięta - jest to czas, aby unikać nadmiernego pobudzenia i nie popadać przez to w schlebianie destruktywnym słabościom, albowiem tego typu działanie może doprowadzić bliźnięta to podjęcia błędnych decyzji, których konsekwencje będą sięgały znacznie dalej niż do końca miesiąca.

Rak - Wytrwałość i pewność siebie, o którą będzie łatwiej niż zazwyczaj, pozwoli rakom przejąć władze nad własnym życiem, a nawet otoczeniem i co najważniejsze: wcielić swoje noworoczne postanowienia w czyn.

Lew - Dla lwów pierwszy miesiąc roku może być okresem mozolnym i nostalgicznym. Należy mieć jednak na uwadze, iż pogorszenie nastroju jest przejściowe i czasami wystarczy po prostu je przeczekać, gdyż lekkomyślność czy ekstrawagancja to kiepskie antidotum.

Panna - Wszelkie trudy, jakie napotkają Panny w tym czasie są konieczne, albowiem pozwolą im odkryć nieznane dotąd prawdy tak o sobie, jak i o najbliższych. To chwila by obiektywnie spojrzeć na sytuacje i nabrać dystansu do pochlebców.

Waga - Nastał okres by skupić się na osobistym rozwoju, albowiem początek roku to wielki potencjał na wszelką pomyślność, wystarczy tylko wyzbyć się pretensjonalności i starać się być godnym wszystkiego, co się posiada.

Skorpion - Styczeń to czas, w którym skorpiony korzystając ze swojej elokwencji: mogą odnieść sukces praktycznie na każdej z obranych przez siebie płaszczyzn. Byle tylko pamiętały, że prawdziwa sztuka perswazji wcale nie opiera się na kłamstwie.

Strzelec - to etap, w którym należy podjąć decyzje i nie bać się przy tym kierować głosem serca, gdyż teraz to właśnie ono będzie nie bez racji górować nad rozsądkiem. W tym miesiącu nie ma dla strzelców lepszego wyjścia niż odwaga.

Koziorożec - Bez dwóch zdań dla koziorożców w styczniu los będzie bardzo przychylny zatem winny mieć szeroko otwarte oczy, by nie przegapić podtykanych przez los okazji. W relacjach międzyludzkich nie muszą obawiać się ingerowania w życie innych, gdyż tak właśnie rodzi się interakcja.

Wodnik - Potrzeba spontaniczności i żądza przygód nie może zaślepiać klarownego myślenia. Oddanie się w ślepy impuls nie przyniesie wodnika poczucia wolności, a raczej wprowadzi nieświadomy brak kontroli.

Ryby - od niecierpliwości najbliżej do gniewu. Ryby na początku roku mogą czuć się zachwiane emocjonalnie co, poza kłótliwościom może obudzić w nich prawdziwe okrucieństwo. Zatem powinny pielęgnować swoją inteligencję, która przyćmi nerwowy charakter.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Jur Popiel
Jur Popiel
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...066 4.92 zł brutto POLSKA
autor: Jur Popiel, odwiedzin: 4607
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.