Pomocnik
Sugestia

982 Vera 2019-12-31 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 01.01 - 05.01.20

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Finanse
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Rok 2020 będzie pod władaniem Księżyca, który odbijając światło słoneczne, reprezentuje duchowy, emocjonalny i wewnętrzny obraz rzeczywistości.

Czeka nas więc czas pełen emocji, lęków, niepewności. Obawy będą dotyczyć przyrody, zasobów naturalnych ale i finansów, ekonomii, przemysłu, pracy czy braku pracy.....

Na szczęście, jak to bywa z neurotyczną naturą Księżyca, większość obaw manifestować się będzie na polu emocji, znacznie mniej w realnej rzeczywistości.

W styczniu przez większość miesiąca będziemy pod silnym oddziaływaniem planety Saturn, władcy znaku Koziorożca, w którym to znaku ulokuje się w trakcie miesiąca nawet 6 planet.


1 styczeń – Nowy Rok – środa

W Nowy Rok przyświecał nam będzie Księżyc w znaku Ryb, w koniunkcji z Neptunem i w sekstylu do Saturna i Plutona, co przyniesie nastrój bardziej intuicyjny, filozoficzny, sprzyjający refleksji nad przemijaniem. Wiele osób spróbuje zaplanować ( niekoniecznie wcielić w życie) noworoczne zamierzenia i plany.

 

2 styczeń – czwartek

Pierwszy dzień pracy rozpoczniemy z werwą i energią.

Księżyc przejdzie w znak Barana robiąc trygon do Marsa co przełoży się na chęć do działania a koniunkcja Merkurego z Jowiszem pomoże utrzymać tempo w pracy, oraz łatwość rozwiązywania problemów i dobrą komunikację.

Bardzo dobry dzień na kreatywne przedsięwzięcia, przełamywanie oporów i blokad mentalnych.

 

3 styczeń – piątek

Dobra aura dnia ! Wejście Marsa w znak Strzelca wygeneruje wiele chęci do działania, rekreacji, ćwiczeń fizycznych, gimnastyki. Pomoże w zwalczeniu słabej, zimowej formy. Zapragniemy aktywności, wprowadzenia nowych diet, zrzucenia poświątecznej nadwagi. To także dobry dzień na przyspieszenie wdrażania w życie nowych działań w pracy. Mars podkreśli naszą inicjatywę, wolę walki, odwagę, realizację zamierzeń.

 

4 styczeń – sobota

Trudniejszy dzień z powodu kwadratury Księżyca do Saturna i Plutona. Odczujemy walkę dwóch skrzyżowanych kosmicznych sił, co przełoży się na stres ale i podziała inspirująco. Wieczorem Księżyc w koniunkcji z Uranem wyzwoli w nas pragnienie wolności i chęć do zabawy.

 

5 styczeń – niedziela

Księżyc w znaku spokojnego Byka wniesie w aurę dnia spokój i opanowanie a przyjazne aspekty Księżyca do Słońca, Merkurego i Jowisza zapewnią doskonały humor, nastrój i optymizm.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 982
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.