Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

623 Vera 2019-12-31 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 01.01 - 05.01.20

Nowy-artykul
Vera
POLSKI 
Astrologia - horoskop Tarot Numerologia
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Finanse
0048224 452 404 7.69 zł brutto CAŁY ŚWIAT
708 888 098 7.69 zł brutto POLSKA
teraz dostępny

Rok 2020 będzie pod władaniem Księżyca, który odbijając światło słoneczne, reprezentuje duchowy, emocjonalny i wewnętrzny obraz rzeczywistości.

Czeka nas więc czas pełen emocji, lęków, niepewności. Obawy będą dotyczyć przyrody, zasobów naturalnych ale i finansów, ekonomii, przemysłu, pracy czy braku pracy.....

Na szczęście, jak to bywa z neurotyczną naturą Księżyca, większość obaw manifestować się będzie na polu emocji, znacznie mniej w realnej rzeczywistości.

W styczniu przez większość miesiąca będziemy pod silnym oddziaływaniem planety Saturn, władcy znaku Koziorożca, w którym to znaku ulokuje się w trakcie miesiąca nawet 6 planet.


1 styczeń – Nowy Rok – środa

W Nowy Rok przyświecał nam będzie Księżyc w znaku Ryb, w koniunkcji z Neptunem i w sekstylu do Saturna i Plutona, co przyniesie nastrój bardziej intuicyjny, filozoficzny, sprzyjający refleksji nad przemijaniem. Wiele osób spróbuje zaplanować ( niekoniecznie wcielić w życie) noworoczne zamierzenia i plany.

 

2 styczeń – czwartek

Pierwszy dzień pracy rozpoczniemy z werwą i energią.

Księżyc przejdzie w znak Barana robiąc trygon do Marsa co przełoży się na chęć do działania a koniunkcja Merkurego z Jowiszem pomoże utrzymać tempo w pracy, oraz łatwość rozwiązywania problemów i dobrą komunikację.

Bardzo dobry dzień na kreatywne przedsięwzięcia, przełamywanie oporów i blokad mentalnych.

 

3 styczeń – piątek

Dobra aura dnia ! Wejście Marsa w znak Strzelca wygeneruje wiele chęci do działania, rekreacji, ćwiczeń fizycznych, gimnastyki. Pomoże w zwalczeniu słabej, zimowej formy. Zapragniemy aktywności, wprowadzenia nowych diet, zrzucenia poświątecznej nadwagi. To także dobry dzień na przyspieszenie wdrażania w życie nowych działań w pracy. Mars podkreśli naszą inicjatywę, wolę walki, odwagę, realizację zamierzeń.

 

4 styczeń – sobota

Trudniejszy dzień z powodu kwadratury Księżyca do Saturna i Plutona. Odczujemy walkę dwóch skrzyżowanych kosmicznych sił, co przełoży się na stres ale i podziała inspirująco. Wieczorem Księżyc w koniunkcji z Uranem wyzwoli w nas pragnienie wolności i chęć do zabawy.

 

5 styczeń – niedziela

Księżyc w znaku spokojnego Byka wniesie w aurę dnia spokój i opanowanie a przyjazne aspekty Księżyca do Słońca, Merkurego i Jowisza zapewnią doskonały humor, nastrój i optymizm.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Vera
Vera
ODKRYJ NUMER ↓708 888 ...098 7.69 zł brutto POLSKA
autor: Vera, odwiedzin: 623
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.