Pomocnik
Sugestia

367 Vera 2019-12-30 0

Horoskop astrologiczny biznesowy 30.12 - 31.12.19

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Dziedziny: Uczucia Samopoczucie Finanse
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny

30 grudzień – poniedziałek

Dzień pełen harmonii i pozytywnych odczuć. Mimo ostatniego, pełnego dnia pracy i zabiegania, wszystko układać się będzie w zgodzie z naszymi oczekiwaniami. Przyjazne aspekty Księżyca z Merkurym i Uranem zapewnią dobry humor i pogodę ducha. Wieczorne przejście Księżyca do znaku Ryb wywoła refleksje nad upływającym czasem. Możemy być sentymentalni, pasywni, podatni na neptuniczne wpływy, skłonni do refleksji, medytacji.

 

31 grudnia - wtorek, Sylwester !

Znakomite zwieńczenie roku. Nastroje w ciągu dnia i nocy będą rewelacyjne !

Księżyc w sekstylu do Jowisza i Słońca zapewni nam doskonały humor i wielką chęć do zabawy. Wszelkie bale sylwestrowe i spotkania towarzyskie będą bardzo udane a relacje z najbliższymi pełne pozytywnej energii. Poznane nowe osoby okażą się intrygujące i pełne wdzięku.

Nowy Rok zacznie się bardzo interesująco.....

 

Życzę wszystkim w nowym roku szczęścia, pomyślności i samych sukcesów, w zgodzie z programem kosmicznym !

 

Pozdrawiam serdecznieUzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 367
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.