Pomocnik
Sugestia

554 Vera 2019-12-23 0

Horoskop astrologiczny biznesowy na tydzień 23.12 - 29.12.19

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Dziedziny: Uczucia Samopoczucie Finanse
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny

Sprawdź jaka będzie końcówka roku 2019 w sferze zawodowej i biznesowej...


23 grudzień – poniedziałek

Sporo zamieszania, jak przystało na okres przedświąteczny. Wejście Księżyca do znaku Strzelca kieruje naszą uwagę na sprawy filozofii, religii, podróży. Stymuluje wyższe aspiracje. Dobry dzień dla nauki, spraw intelektualnych, promowania pomysłów, publikowania, zamykania spraw urzędowych.

 

24 grudzień – wtorek Wigilia

Sympatyczną aurę dnia zapewni nam trygon Słonca z Uranem, dający ciepłe, serdeczne i czułe relacje z bliskimi. Trzymajmy nerwy na wodzy, wyciszmy emocje i poddajmy się magii Świąt....

Wszystkiego najlepszego !

 

25 grudzień – środa Boże Narodzenie

Pierwszy dzień Świąt będzie bardzo rodzinny, miły, serdeczny a nawet wesoły. Na aurę dnia wpłynie koniunkcja Księżyca z Merkurym wnosząc chęć do rozmów, podróży, wspomnień. Kontakty międzyludzkie będą ułatwione a intencje całkowicie zrozumiałe. Cieszmy się możliwością spędzenia czasu z rodziną.

 

26 grudzień – czwartek Drugi dzień Świąt

Nów Księżyca w Koziorożcu w trygonie z Uranem i w koniunkcji z Jowiszem zmotywuje nas do tworzenia planów noworocznych.

Lekka atmosfera dnia, choć tranzyt sprzyja podekscytowaniu. Chętnie nawiązywać będziemy różne znajomości, kontakty, odwiedzać znajomych. Tranzyt sugeruje spacer, czy jogging, na pewno odejście od stołu.

 

27 grudzień - piątek

Dzień mieszanych tranzytów. Z jednej strony sprzyjać będzie zabawie i relaksowi dla odpoczywających na wczasach, urlopie czy feriach a jednocześnie koniunkcja Księżyca z Saturnem i Plutonem zapowiada pracowity, męczący i znojny dzień pracy.

 

28 grudzień – sobota

Bardzo miły dzień. Księżyc wchodząc w znak Wodnika pomoże nam sympatycznie spędzić czas. Wykonujmy tylko rutynowe, codzienne czynności, które nie wymagają szczególnego zaangażowania.

 

29 grudzień – niedziela

Kolejna miła aura dnia. Księżyc w koniunkcji z Wenus pobudzi uczucia prorodzinne, w związkach pogłębi się wzajemna harmonia. Dzień dobry na miłość i fascynację drugą osobą. Będziemy uczynni, rozumiejący problemy innych, pojawią się korzystne okazje do rozpoczęcia nowej znajomości. Merkury wkraczając w znak Koziorożca pomoże uporządkować myśli, wprowadzając porządek i ład.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 554
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.