Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2021-09-26
na żywo godz. 20:00

2251 Kumczo 2019-12-03 0

Wibracje numerologiczne na grudzień 2019

Kumczo
POLSKI 
Tarot Wahadełko Numerologia
Uczucia Samopoczucie Finanse
0048224 452 456 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz dostępny

Sprawdź swoje wibracje na grudzień 2019 r....


Dla wibracji 1

Energia miesiąca: Jedynki w Grudniu będą romantyczni, melancholijni, pełni marzeń, wyobraźni, ale to wszystko tylko stany iluzji, fantazji, tego co pragniecie, co chcielibyście mieć i osiągnąć. Same marzenia nie wystarczą, potrzebne jest działanie, zdecydowanie, a tego w tym miesiącu może zabraknąć, ze względu na waszą niepewność, lęki, obawy, bierność.Możecie mieć uczucie samotności, jakieś ukryte sprawy wymagające wyjaśnienia. Tęsknota za spokojnym życiem wewnętrznym.

Praca/finanse: Niektóre jedynki w Grudniu czeka sporo pracy umysłowej, analizowanie, szukanie jakichś informacji, wiadomości, które możecie podstępnie wykorzystać przeciw komuś. Będziecie sprytni, przebiegli, wykorzystując nadarzające się okazje, ale nie zawsze uczciwi i postępujący zgodnie z sumieniem. Może dzięki swemu sprytowi i rozsądkowi zdołacie uniknąć strat finansowych czy pracy.

Uczucia/związki: W związkach stagnacja, nie widać fajerwerków, raczej trzymanie się i kierowanie rozsądkiem. U niektórych jedynek może zakraść się marazm, znudzenie, zniechęcenie w partnerstwie. Możecie izolować się, szukać samotności, zakradnie się chłód emocjonalny. Mieszkanie pod jednym dachem, ale w innych pokojach.

Dom/rodzina: Wycofanie emocjonalne, bierność, odcinanie się od spraw domowych, rodziny, tak jakby będzie wam wszystko jedno. Jakieś problemy jednak nie dadzą wam spokoju i będziecie musieli podjąć jakąś decyzję, przed którą się bronicie. Miesiąc wahań, napięcia wewnętrznego, życie w męce niezdecydowania dotyczących spraw rodzinnych.

Wpływ otoczenia: Z otoczenia możecie otrzymać informację, wiadomość o kimś kto doznał bólu, rozczarowania, straty kogoś bliskiego. Uważajcie też na osoby niepewne, które mogą zranić was emocjonalnie, zdradzić, odejść od was.

Samopoczucie/zdrowie: Na pewne sprawy nie mamy wpływu i u jedynek coś nagle może się załamać czy to w postaci złego samopoczucia czy zdrowotnie. Szczególnie uważajcie na kręgosłup, stany zapalne, nerwobóle, ręce.

Niespodzianki: Będziecie uczuleni na szczególną dbałość o stan posiadania, słabość do pieniędzy. To, że posiadacie zasoby daje wam poczucie pewności, stabilnego, komfortowego życia.

Ostrzeżenia: Uważajcie na brak konsekwencji w swym działaniu, powierzchowność, co doprowadzi do miernych wyników, a przy tym będziecie oskarżać los jako przyczynę waszych niepowodzeń. Możecie poczuć się zrezygnowani, zagubieni i słabi.

 

Dla wibracji 2

Energia miesiąca: Dwójki może ogarnąć energia zniechęcenia, braku wiary w siebie i swoje możliwości, negatywne myślenie. Sytuacja, która was niepokoi, dręczy, może wydawać się wam bez wyjścia. Jednak to tylko wasze myśli, które wszystko widzą w energii pesymistycznej, bezsilności, braku ruchu. Jest droga wyjścia, tylko uwierzcie w siebie i swoją siłę.

Praca/finanse: Dwójki które osiągnęły już pewien status życiowy, posiadają emerytury i stabilność materialną mogą w tym miesiącu przeprowadzić swój bilans życia, chcąc dokonać zmian, zastanowić się co dalej. Będziecie rozważać na temat przemijającego życia, na temat śmierci, zwracając się w kierunku Boga, modlitwy.Dla tych co pracują, możecie otrzymać niespodziewany impuls zachęcający do zmiany pracy, postawy życia, wyjścia poza konwencjonalne ramy.

Uczucia/związki: W związku możecie poczuć się zniewoleni. Jednych co przyciąga do siebie to silna energia seksualna i pożądanie, innych sprawy materialne których pożądacie, wygodnictwo, życie w dobrobycie. Jesteście razem, bo być może jesteście uzależnieni od w/w energii, uleganie złym wpływom, pokusom, zachłanności.Grudzień może być miesiącem kłamstw, pokus, uzależnień, presji zmuszającej do poddania się.

Dom/rodzina: Zapowiadają się spotkania rodzinne, będziecie dążyli do równowagi i harmonii, dostosujecie się do sytuacji w jakiej się znajdziecie. Ponieważ Grudzień to okres świętowania, więc zachowajcie umiar w jedzeniu i piciu, żeby nie odbiło się potem na zdrowiu, gdyż mogą pojawić się mocne zachwiania równowagi fizycznej.

Wpływy otoczenia: Od kogoś z pobliskiego otoczenia otrzymacie informację, wiadomość dotyczącą jakiejś podróży, wyjazdu. To także podróż osób z najbliższego otoczenia, które wybierają się do was w odwiedziny. Możecie mieć do czynienia z kimś kto prowadzi interes, posiada zdolności organizacyjne i handlowe.

Samopoczucie/zdrowie: Miesiąc pod wpływem różnorodności reakcji przeżywanych pozytywnie, jak i negatywnie. Kierowanie się instynktem, gwałtowne, emocjonalne reagowanie, władczość. Zdrowotnie problemy związane z wyglądem, dolegliwości dermatologiczne.Mogą pojawić się wszelkiego rodzaju stany zapalne, gardło, katar.

Niespodzianki: Zaskoczy was narodzenie się w sposób nieoczekiwany jakiegoś projektu, idei, planu. Będziecie twórcami dążącymi do realizacji czegoś, co pozostawi po was wyraźny ślad. To jednak będzie wymagało silnej woli i realizacji w sposób konsekwentny i rozważny.

Ostrzeżenia: Uważajcie na wyolbrzymianie wszystkiego i cierpienie psychiczne. Napływ negatywnych myśli, szczególnie przed zaśnięciem, co może doprowadzić do wyczerpania i słabości psychicznej i fizycznej.

 

Dla wibracji 3

Energia miesiąca: Miesiąc pod wpływem nieoczekiwanych i nagłych wiadomości, informacji, które powinniście wykorzystać dla swoich potrzeb. Podejmiecie jakieś działania, nowe przedsięwzięcie, współpracę. To mogą być szanse na podróż, znalezienie pracy, lub inne możliwości. Pojawi się energia na którą nie powinniście pozostać obojętni, a zacząć działać.

Praca/finanse: Dla tych co są bezrobotni, zwróćcie się do Urzędów Pracy, tam może się szczęście do was uśmiechnąć. Trójki które pracują będzie stabilnie. Ci co zajmują kierownicze stanowiska będą wymagający, inni będą musieli podporządkować się wymogom przełożonych. Mogą wywierać na was presję i pokazywać swoją władczość.

Uczucia/związki: Swoje uczucia przekładacie na sprawy istotne, na pracę, na osiągnięcie wspólnego celu związanego z bytem. Niektóre trójki mogą zrezygnować z własnych ambicji i podporządkować się partnerowi o silniejszej energii. Intuicyjnie będziecie wyczuwać czy partner chętnie włączy się we wspólne przedsięwzięcia.

Dom/rodzina: U niektórych trójek jakiś rozdział związany z rodziną może być zamknięty, aczkolwiek tak do końca nie jesteście jeszcze zdecydowani na coś nowego. Jednak wolicie zachować swoje przemyślenia w tajemnicy, woląc niedomówienia, niż przyznanie się do czegoś co was kusi. Chociaż na jakiś czas chcecie odejść od sytuacji w której jesteście i spróbować czegoś nowego.

Wpływ otoczenia: W otoczeniu pojawią się jakieś nerwowe sytuacje, nagłe wyjazdy, zmiany miejsca zamieszkania, wyprowadzki. Ktoś będzie działał zdecydowanie, odważnie, ale bez przemyślenia, niepotrzebnie narażając siebie i innych.

Samopoczucie/zdrowie: Trójeczki są emocjonalne, wszystko przeżywają intensywnie i różnorodnie. Takie też będzie wasze samopoczucie od euforii do depresji, od miłości, do złości. Zdrowotnie mogą wystąpić problemy w obrębie głowy, płyny w organizmie jak krew, mocz.

Niespodzianki: Zaskoczy was wasza wiara w siebie, siła przebicia i zdecydowanie do działań. Możecie też mieć do czynienia z mężczyzną o cechach przywódcy, dynamiczny, przedsiębiorczy, zdecydowany do podjęcia konkretnych działań.

Ostrzeżenia: Uważajcie też na kobietę, która może być złośliwa, wylewać swoją gorycz. To osoba, która wypowiada swoje sądy w sposób raniący, potrafi dotknąć i urazić słowami. Brak jej taktu i cierpliwości.

 

Dla wibracji 4

Energia miesiąca: Czwórki odejdą w Grudniu od czegoś, kogoś i zechcą spróbować coś nowego. Będziecie chcieli uwolnić się od uzależnienia emocjonalnego i podążać własnymi ścieżkami, poszukując wolności, nowej przestrzeni, przyjaźni. Możliwe, że coś się w was wypaliło, czy to w pracy, związku i zechcecie iść w nieznane, bo nie macie konkretnego planu i poszukać szczęścia.

Praca/finanse: W pracy miesiąc spokoju, kierowanie się intuicją i właściwe wyczucie ludzi czy sytuacji. Nie będziecie się wychylali, ani starali się być aktywni, raczej bierność i przeczekanie, bo tak będzie wam podpowiadał głos wewnętrzny. Finansowo bez zmian, miesiąc odpoczynku i zajrzenie w głąb siebie. Dobry miesiąc dla tych co zajmują się ezoteryką, posiadają zdolności medialne.

Uczucia/związki: Dla czwórek w związkach będzie trwale i stabilnie. Nie widać wielkich porywów namiętności, ale będziecie starali się zadbać o przytulne gniazdko dla swojej partnerki. Czwórki na ogół nie są wylewne, ale stałe, solidne i dbają o dom i rodzinę.

Dom/rodzina: Zapowiadają się spotkania rodzinne, będziecie dążyli do równowagi i harmonii, dostosujecie się do sytuacji w jakiej się znajdziecie. Ponieważ Grudzień to okres świętowania więc zachowajcie umiar w jedzeniu i piciu, żeby nie odbiło się potem na zdrowiu, gdyż mogą pojawić się mocne zachwiania równowagi fizycznej.

Wpływ otoczenia: Czekają was zaproszenia, na spotkania, na śluby, spodziewajcie się sporo pozytywnych informacji, wiadomości. Młoda osoba ze zdolnościami artystycznymi, medialna może zaproponować wam w postaci prezentu wykonanie usługi kosmetycznej, fryzjerskiej lub innej.

Samopoczucie/zdrowie: Będzie stabilnie, aczkolwiek możecie poczuć zmęczenie, smutek, taki czas zadumy nad sposobem życia. Możecie zatęsknić za miłością, partnerem, potrzeba wytyczenia nowych celów. W zdrowiu mogą wystąpić problemy z układem rozrodczym, problemy z kończynami dolnymi, zburzenia równowagi, niewydolność krążeniowa.

Niespodzianki: Zaskoczeniem może być dla was mężczyzna o bogatym życiu wewnętrznym, osobowość introwertyczna, życzliwy i wyrozumiały. Możecie też w tym miesiącu otrzymać impuls pobudzający do wcielenia w życie idei, które dojrzewały w umyśle od dawna.

Ostrzeżenia: Uważajcie na powierzchowność i lekkomyślność, a także na słabość, nerwowość i poddanie się. Możecie mieć lęk przed okazaniem uczuć i zaangażowaniem się.

 

Dla wibracji 5

Energia miesiąca: Dla piątek miesiąc pod wpływem stabilizacji, dbania o dom, rodzinę, ale także znalezienie czasu dla siebie, na odpoczynek, na sprawienie sobie radości. Okres zbliżających się świąt będziecie przeżywali w postaci tolerancji dla siebie i ludzi, zachowacie asertywność. W sam okres świąteczny wspólne rodzinne ubieranie choinki, dekoracje świąteczne, biesiadowanie z najbliższymi. Będzie miło, syto i na bogato. Miesiąc radości, niespodzianek, prezentów. Pewne sprawy same się rozwiążą.

Praca/finanse: W pracy mogą być konflikty, czasami zupełnie nie potrzebnie wywoływanie "burzy w szklance wody". Możecie być czasami uszczypliwi i kąśliwi w słowach, zawili w postępowaniu, ale otwarci na odmienne poglądy i przekonania. Uważać na gadulstwo, plotki, niedyskrecję i pośpieszne wydawanie sądów. W sprawach finansowych uważać na lekkomyślność i nadmierne wydawanie.

Uczucia/związki: Uczucia będziecie przeżywali namiętnie, bo miłość dla was jest ozdobą życia. Możliwe też, że niektórym piątkom przytrafią się flirty, przelotne znajomości, spotkania.

Dom/rodzina: W domu okres przełamania złej passy, pojawią się jakieś nowe plany urzeczywistnienia czegoś co od dawna chodzi wam po głowie. Poprawa sytuacji materialnej, przypływ gotówki, miesiąc budowania sobie "gniazdka rodzinnego". Szczęśliwy czas rodzinny i udane pożycie w związkach.

Wpływ otoczenia: Z otoczeniem zechcecie konkurować, rywalizować. Zaangażujecie się w coś chcąc udowodnić sobie na ile was stać, takie sprawdzenie samych siebie. Będziecie bronili swoich poglądów, będą dyskusje, spory, każdy będzie chciał udowodnić swoje racje. Będziecie starali się pokazać z jak najlepszej strony i okazać pozytywne wrażenie.

Samopoczucie/zdrowie: Dobre samopoczucie, będziecie twórczy w sprawach pracy, zechcecie coś zrobić, urzeczywistnić swoje fantazje. Możecie dostać, wyróżnienie, pochwałę w pracy. W zdrowiu wszelkiego rodzaju stany zapalne, przemiana materii, dysfunkcja tkanki kostnej, narośla.

Niespodzianki: Ujawnią się jakieś stany emocjonalne. Piątki są porywcze więc uważajcie, aby te emocje się nie przelały. To też zamiłowanie do pasji, która zostanie pobudzona do pracy twórczej, natchnienia weny. Niektóre piątki niech przygotowują się na spotkanie z miłością.

Ostrzeżenia: Żeby uwolnić się od zniewolenia, iluzji i fałszu postarajcie się rozpoznać ciemne strony waszej natury. Być może to co was pociąga i stan w którym się znajdujecie, to sprawy materialne, których pożądacie.

 

Dla wibracji 6

Energia miesiąca: Stabilizacja materialna i rodzinna, dobrobyt. Czas spotkań w gronie rodzinnym, gdzie będzie miło, przyjemnie i obficie zastawiony stół z potrawami świątecznymi.Szóstki nie powinny uskarżać się na swój los, gdyż macie wszystko, a jednak możecie pragnąć jakiejś zmiany. To czas, gdzie warto zwrócić się ku tradycji, żyjącej w reprezentancie dziedzictwa rodu, a co szanowane i pielęgnowane stanie się bogactwem pokoleń.

Praca/finanse: W pracy będziecie pilnie i sumiennie wykonywali swoje powinności. Skupicie się na tym co robicie, dążąc do osiągnięcia celu. Za dobrze wykonaną pracę możecie otrzymać zyski finansowe. Dużą wagę będziecie przywiązywać do porządku i perfekcji w tym co wykonujecie.

Uczucia/związki: W uczuciach u szóstek może nie najlepiej się dziać. Chłód emocjonalny, zubożenie uczuciowe, zagubienie, kryzys. W związkach pomimo trudności partnerzy wzajemnie będą się wspierać. Zechcecie za wszelką cenę ratować związek.

Dom/rodzina: Miesiąc pod względem bezpieczeństwa materialnego i rodzinnego. Będziecie uczuleni na szczególną dbałość o stan posiadania, słabość do pieniędzy. To, że posiadacie zasoby, daje wam poczucie pewności, stabilnego, komfortowego życia.

Wpływ otoczenia: Otoczenie też będzie sprzyjające. Miłe spotkania z kimś kto darzy was życzliwością i sympatią, dobra atmosfera. Możliwe spotkania w sprawie podpisania umów, pracy.

Samopoczucie/zdrowie: Na zewnątrz możecie nie pokazywać tego co dzieje się w waszym wnętrzu czyli smutek emocjonalny. Może to być spowodowane brakiem miłości, partnera, rozstaniem z powodu, którego wasza dusza cierpi. W zdrowiu przemiana materii i układ pokarmowy, zaburzenia gospodarki wodno-elektrolitowej.

Niespodzianki: Możecie mieć taki miesiąc zatrzymania, utknięcia, gdzie pozornie życie biegnie normalnie, ale brak wewnętrznej motywacji do działania. Możecie poczuć się ofiarami losu, niespełnionych pragnień i rozczarowań. Warto zwrócić się do swojego wnętrza poprzez modlitwę czy medytację.

Ostrzeżenia: Wygląda na to, że jednak może dopaść was chwila słabości, niezdolności do działań, brak wiary w siebie. Tłumione uczucia nie służą zdrowiu, a niszczą wewnętrznie i osłabiają organizm. Dlatego dbajcie o swoje ciało i cieszcie się tym co posiadacie.

 

Dla wibracji 7

Energia miesiąca: Siódemkom będzie towarzyszyła energia radości, zabawy, spotkań towarzyskich. Poczujecie radość w sercu i zechcecie ten miesiąc wykorzystać na zabawę, tańce. Możliwa uroczystość weselna, z której będziecie zadowoleni.

Praca/finanse: W pracy może być przysłowiowy "wyścig szczurów " czyli prześciganie się, rywalizacja, konkurencja. Czas nerwowy, spory, kłótnie, dyskusje, każdy będzie chciał być tym najlepszym, pokazać się z jak najlepszej strony. Miesiąc napiętych stosunków międzyludzkich.

Uczucia/związki: Niektóre siódemki mogą odczuwać samotność, inne poświęcenie się dla domu i rodziny. To miesiąc kontaktu z podświadomością, intuicji, mądrości. Dobry miesiąc dla siódemek zajmujących się ezoteryką, pomocą dla innych, intuicja nie powinna was zawieść. Zachowacie spokój wewnętrzny, wyrozumiałość, dobroć. Możliwa pomoc kobiety.

Dom /rodzina

W domu czy w rodzinie, jakiś konflikt, problem, który trzeba będzie wyjaśnić. Nie będzie to łatwe, ale zachowajcie rozwagę, kiedy górę biorą emocje. Postarajcie się być asertywni, nie dać się zastraszyć i przygotujcie się do obrony własnych praw. Postawicie na swoim i zechcecie się od czegoś, kogoś odciąć.

Wpływ otoczenia: W otoczeniu szykują się zmiany. Możliwe, że ktoś będzie chciał zakończyć swoją pracę, karierę i przejść na emeryturę. Możecie też pojednać się z kimś z otoczenia, przebaczyć komuś jeżeli byliście w konflikcie czy to z rodziną czy z grupą ludzi z którą współpracujecie.

Samopoczucie/zdrowie: Poczucie samotności, izolowania się. Możecie być ostrożni, nieufni do ludzi, a to wynika z waszej przeszłości, zranień, jakie doznaliście. Czas wyleczyć te rany emocjonalne i odciąć tą negatywną energię. Zdrowotnie mogą wystąpić problemy z układem rozrodczym, z układem pokarmowym, stany zapalne.

Niespodzianki: Aktywność fizyczna, uprawianie sportu. Witalność, siła zewnętrzna i wewnętrzna. Pozytywne rozwiązanie problemów, pokonanie ich. Niektóre siódemki mogą wyjechać w góry, gdzieś blisko natury w celach odpoczynku i zregenerowania sił.

Ostrzeżenia: Karta pozytywna więc nie ma ostrzeżeń, a uwolnienie się z niewygodnej sytuacji. Czeka was wyjazd, radość, miłe kontakty towarzyskie.

 

Dla wibracji 8

Energia miesiąca: Ósemkom będzie dopisywała energia siły wewnętrznej i zewnętrznej. Aktywność fizyczna, duchowa, odwaga i witalność. Miesiąc próby przetrwania gdy pojawią się jakieś ciężkie sytuacje, problemy, jednak wszystko powinno zakończyć się pozytywnym rozwiązaniem. To także miesiąc pracy na sobą, nad swoim ciałem, duchem, wiarą w siebie.

Praca/finanse: W pracy uważać na kobietę z pod znaku powietrznego, która lubi plotki, obgadywanie, jest nieprzystępna i chłodna w kontaktach. To może być wasza szefowa, jak i ktoś z grona pracowników. Finansowo jesteście doświadczonymi i ostrożnymi osobami i będziecie kierowali się rozsądkiem.

Uczucia/związki: Uczuciowo możecie odczuwać samotność, możliwe, że w związku nie wygląda to tak jakbyście chcieli. Napływ negatywnych myśli, strach, cierpienie psychiczne i bezsenne noce. Może nie jest tak źle, ale wasza wyobraźnia, lęk i pesymistyczne myśli, które napływają z niewiadomego źródła powodują popadanie w panikę i niepotrzebne wyolbrzymianie.

Dom/rodzina: Będzie stabilnie i rodzinnie. Miesiąc spotkań i uroczystości rodzinnych. Miło, serdecznie, syto, na bogato zastawione stoły. Rodzina, gdzie liczy się ród i stosowane od lat tradycje i zwyczaje.

Wpływ otoczenia: Z otoczenia pojawią się jakieś twórcze pomysły, plany, które zechcecie zrealizować. Ktoś z najbliższego otoczenia może was docenić, pochwalić, za wasz wkład, pracę, wysiłek. jednym słowem zostaniecie docenieni.

Samopoczucie/zdrowie: Z samopoczuciem może być zmiennie w tym miesiącu, czyli raz lepiej, raz gorzej, tu będzie zależało co los przyniesie danego dnia. W zdrowiu zaburzenia metabolizmu, dolegliwości w jamie brzusznej.

Niespodzianki: Może was zaskoczyć młoda osoba, dziecko, wnuk, ktoś kto się, uczy, studiuje. To może być niespodzianka jego dobrych wyników w nauce. To osoba pełna zapału i wiary we własne siły, uczy się wytrwale i przyszłe sukcesy będzie zawdzięczała sobie.

Ostrzeżenia: Uważajcie na kogoś niedojrzałego, kto tylko potrafi brać i żądać i wymaga ciągłej pomocy i opieki. Możecie ponieść stratę w postaci niedotrzymania przyrzeczenia zapłaty czy oddania pieniędzy.

 

Dla wibracji 9

Energia miesiąca: Miesiąc pod wpływem pokus, uzależnień, przywiązanie do wartości materialnych. W Grudniu będziecie uwodzicielscy o silnej energii przyciągającej płeć przeciwną i dążenia do satysfakcji czysto cielesnej. Energia pożądania, tajemnych myśli i chęci, a także posiadania władzy nad innymi. Wprawdzie to zbliżające się święta, ale nie odmówicie sobie dobrego jedzenia i wszelkiego rodzaju trunków.

Praca/finanse: Z jednej strony pokusy, z drugiej wewnętrzne lęki, obawy, ukryte sprawy wymagające wyjaśnienia. Jakaś niepewność może was ogarnąć, zwątpienie w sprawach pracy i finansowej. Może chcielibyście robić coś innego, wykonywać inną pracę, a sytuacja nie pozwala na jej znalezienie, czy zmianę. Miesiąc melancholii, rozbudzonej fantazji, tęsknoty za spokojnym życiem.

Uczucia/związki: W związkach będzie namiętnie, potraficie oczarować partnera i okazać miłość. Możliwe, że będziecie się dokształcać, jakieś szkolenia, kursy, pomyślny przebieg egzaminów czy pracy. Związki trwałe, solidne.

Dom/rodzina: W domu będzie panował ruch, energia sprzyjająca wyjazdom do rodziny lub w miejsca sprzyjające zrelaksowaniu się. Miesiąc dynamiczny, sporo wyjazdów służbowych, rozjazdów, podróże.

Wpływ otoczenia: Niektóre dziewiątki czeka sporo nauki, kształcenia, szukania porad, dobrych nauczycieli, wykładowców. Ktoś z otoczenia może udzielić wam porad, terapii, posłużyć swoim doświadczeniem i mądrością.

Samopoczucie/zdrowie: Możecie odczuwać wewnętrzne napięcie, coś może was dręczyć i będziecie prowadzili taką walkę sami ze sobą. Odczuwanie napięcia, ze muszę się postarać, muszę coś udowodnić, być tym najlepszym. W zdrowiu powracające choroby niedoleczone, wszelkiego rodzaju stany zapalne, nerwobóle. Problemy z układem nerwowym, zatrucia pokarmowe, problemy z ciśnieniem.

Niespodzianki: Zaskoczy was zaproszenie na uroczystość rodzinną, która będzie w miłej, atmosferze.To może być zwykłe zaproszenie na obiad świąteczny, albo na ślub, wesele. Szykują się tez niespodzianki w postaci prezentów.

Ostrzeżenia: W ostrzeżeniach jest pozytywnie czyli podejmiecie trud uwolnienia się z niekorzystnej sytuacji. Pozbędziecie się lęków, wahań. Nawiązanie kontaktu z bliskimi pomoże w osiągnięciu równowagi.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Kumczo
Kumczo
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Kumczo, odwiedzin: 2251
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.