Heart_4
1240 Vera 2019-12-02 0

Horoskop astrologiczny biznesowy na tydzień 01.12 - 08.12.19

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Uczucia Finanse Rozwój duchowy
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 9.00 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny

Grudzień to miesiąc pełen tradycji, refleksji, światełek na choince, kolęd, prezentów, ale. .... także działań zawodowych, biznesowych czy ekonomicznych, kończących rok.

Przez większość miesiąca będziemy pod oddziaływaniem Słońca w znaku Strzelca, którym rządzi ekspansywny Jowisz, niosąc odkrywanie nowych możliwości, tolerancję, idealizm, aspiracje, prawo, etykę. Strzelec jest znakiem nauki, nadziei, wolności, przygody, sportu i dalekich podróży. Władająca nim planeta Jowisz sprzyja wykorzystywaniu życiowych szans i jest opiekunem osób, które działają dla dobra innych.


1 grudzień – niedziela

Kwadratura Księżyca z Uranem i Marsem zepsuje niedzielny nastrój. To niepomyślny czas na prace związane z mechaniką, nowymi technologiami, rzemiosłem, podróżami.

Wieczorem wróci dobry nastrój a to za przyczyną sekstylu Księżyca do Słońca.

 

2 grudzień – poniedziałek

Jowisz, planeta szczęścia, wkracza w znak Koziorożca co przyczyni się do szukania wartości trwałych i stabilnych. Postawimy na konkretne działania i przedsięwzięcia, dzięki którym zbudujemy finansową równowagę. Jowiszowa energia pchnie nas naprzód.

 

3 grudzień – wtorek

Bardzo dobra aura dnia. Sprawy będą szły zgodnie z naszymi oczekiwaniami i planami a to za przyczyną przejścia Księżyca w znak Ryb, sekstylom Księżyca do Jowisza i Urana oraz sekstylowi Wenus do Marsa. Pozwolą one realizować ważne cele i przedsięwzięcia bez pospiechu, czy stresu. Nasze relacje z klientami czy współpracownikami będą sympatyczne, ciepłe i serdeczne.

 

4 grudzień – środa

Dzień pełen różnorakich tranzytów a więc i różnorakich nastrojów. Trudno będzie pogodzić potrzeby duchowe z realiami dnia codziennego. Będziemy zmuszeni lawirować między świadomością a podświadomością. Przyczynią się do tego aspekty Księżyca - trygon Księżyca do Marsa, sekstyl do Wenus i Saturna, kwadratura do Słońca, koniunkcja do Neptuna. Wszystko to sprawi, że uda nam się stworzyć sympatyczne relacje z bliskimi i współpracownikami, osiągniemy wyznaczone cele a dzień zaliczymy do udanych.

 

5 grudzień – czwartek

Miły dzień – przyjazne aspekty Księżyca z Plutonem i Merkurym sprzyjać będą przedsięwzięciom finansowym, planowaniu i organizacji pracy, a także działań umysłowych, naukowych, literackich, interesów, handlu, podpisywaniu umów, podróży.

 

6 grudzień – piątek, Mikołajki

Miły dzień, pełen prezentów i życzeń. Jedyny dzisiejszy tranzyt - kwadratura Księżyca do Wenus nie spowoduje obfitości podarunków, mogą nawet wydawać się nam nie do końca trafione ale dzień pracy okaże się pomyślny a my usatysfakcjonowani. Z pewnością przyczyni się do tego pobyt Księżyca w znaku Brana.

 

7 grudzień – sobota

Weekend pełen odrabiania zaległości i pracy. Księżyc w kwadraturze do Saturna i Plutona wprowadzi napięcie, zdenerwowanie, zamieszanie. Dzień niepomyślny dla spraw związanych ze zdrowiem, karierą, interesami, przemysłem budowlanym oraz dla kupna i sprzedaży nieruchomości. Nie działajmy pochopnie.

 

8 grudzień – niedziela

Dzień zamieszania, bałaganu, chaosu. Kwadratura Słońca z Neptunem przyniesie trudności z odbiorem rzeczywistości, kłopoty z porozumieniem się, krytyczny odbiór sztuki. Po południu atmosfera poprawi się a to za przyczyną pomyślnych aspektów Księżyca, niosących miłosny nastrój, rodzinne spotkania, dobra kuchnię.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1240
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.