Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

1203 Perełka 2019-11-29 0

Horoskop na weekend 30 listopada - 01 grudnia 2019

Nowy-artykul
01 Perełka
POLSKI 
Promocja
Karty Anielskie Tarot Runy
Dziedziny: Uczucia Praca Wsparcie duchowe
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...412 3.50 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 588 ...048 3.69 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny

Sprawdź jaki będziesz miał weekend...


Staniesz w obliczu relacji lub sytuacji, którą przyniesie ci Los. W zależności od tego w jaki sposób zareagujesz na okoliczności życiowe Los zostanie przekształcony w Przeznaczenie, które może przybrać postać bratniej duszy, która zjawi się aby uzdrowić serce i stać się twym towarzyszem. Możesz też stanąć przed wewnętrznymi problemami, które muszą ulec zmianie, bowiem e przeciwnym razie nie będziesz w stanie wyrazić najwyższego dobra. Los może zesłać ci sprzymierzeńca w postaci, niesamowitego nowego projektu...lub wyzwania w postaci nieudanej sprawy. Bez względu na to z jaką postacią masz do czynienia, wszystkie stanowią doskonałą ekspresję Losu, który zaprasza cię ku twojemu Przeznaczeniu. Pamiętaj, że każda istota ludzka, przy narodzeniu dostaje jedyną w swoim rodzaju mapę, na której widnieją tysiące krzyżujących się ścieżek. Zwróć w tym czasie szczególną uwagę na to jak odsłania się twoja mapa i nie zapominaj o tym, że Los tworzy mapę, natomiast Przeznaczenie zostaje określone poprzez sposób, w jaki włączasz się w swoją podróż.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Perełka
Perełka
ODKRYJ NUMER ↓708 588 ...048 3.69 zł brutto POLSKA
autor: Perełka, odwiedzin: 1203
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.