Pomocnik
Sugestia

1572 Perełka 2019-11-29 0

Horoskop na weekend 30 listopada - 01 grudnia 2019

Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Dziedziny: Uczucia Praca Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.00 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
zajęty: prowadzi rozmowę

Sprawdź jaki będziesz miał weekend...


Staniesz w obliczu relacji lub sytuacji, którą przyniesie ci Los. W zależności od tego w jaki sposób zareagujesz na okoliczności życiowe Los zostanie przekształcony w Przeznaczenie, które może przybrać postać bratniej duszy, która zjawi się aby uzdrowić serce i stać się twym towarzyszem. Możesz też stanąć przed wewnętrznymi problemami, które muszą ulec zmianie, bowiem e przeciwnym razie nie będziesz w stanie wyrazić najwyższego dobra. Los może zesłać ci sprzymierzeńca w postaci, niesamowitego nowego projektu...lub wyzwania w postaci nieudanej sprawy. Bez względu na to z jaką postacią masz do czynienia, wszystkie stanowią doskonałą ekspresję Losu, który zaprasza cię ku twojemu Przeznaczeniu. Pamiętaj, że każda istota ludzka, przy narodzeniu dostaje jedyną w swoim rodzaju mapę, na której widnieją tysiące krzyżujących się ścieżek. Zwróć w tym czasie szczególną uwagę na to jak odsłania się twoja mapa i nie zapominaj o tym, że Los tworzy mapę, natomiast Przeznaczenie zostaje określone poprzez sposób, w jaki włączasz się w swoją podróż.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

zajęty: prowadzi rozmowę
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 1572
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.