Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

853 Vera 2019-11-25 0

Horoskop astrologiczny biznesowy na tydzień 25.11 - 01.12.19

Nowy-artykul
01 Vera
POLSKI 
Astrologia - horoskop Tarot Numerologia
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Finanse
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...404 7.69 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 888 ...098 7.69 zł brutto POLSKA
teraz dostępny

Sprawdź jaki będzie tydzień dla Twojego biznesu i sfery zawodowej...


25 Listopad – poniedziałek

Początek tygodnia w pracy i w nauce szykuje się jako bardzo owocny. Znakomite tranzyty Księżyca z Merkurym, Neptunem, Saturnem i Plutonem zapowiadają intelektualną otwartość, biegłość i sprawność w rozwiązywaniu problemów, skuteczność w negocjacjach.

25 listopada to także Dzień Pluszowego Misia, przyjaciela dzieci i nie tylko.....

 

26 Listopad – wtorek

Nów w znaku Strzelca przyniesie wiele planów związanych z przyszłością. To dobry moment na to by przemyśleć obraną strategię, by śmielej spojrzeć w przyszłość.

Wenus wkraczając w znak Koziorożca skoncentruje nas na przyjemnych stronach życia. Ograniczając rozrywkę, śmielej spojrzymy w przyszłość.

 

27 Listopad – środa

Bardzo spokojny i energetycznie słaby dzień – daje niestałość uczuciową i szybko zmieniające się nastroje. Kwadratura Księżyca z Neptunem osłabi naszą chęć do działania. Będziemy roztargnieni, niespokojni, możemy ulec wypadkowi, czy nadużywać alkoholu. Uważajmy na oszustów i krętaczy.

 

28 Listopad – czwartek

Znakomita aura dnia. W odróżnieniu do środy dziś energia nie pozwoli na marazm. Księżyc przechodzi do pracowitego Koziorożca a tranzyty planetarne dopomogą w realizacji planów na cały dzień. Będziemy mieć znakomite samopoczucie, dobrą sprawność intelektualną, poczucie humoru i wspaniałe relacje ze współpracownikami i rodziną.

 

29 Listopad – piątek, ANDRZEJKI

Kolejny miły i pozytywny dzień a to za przyczyną sekstyli Księżyca do Marsa, Neptuna i Merkurego. ! Wykażemy się znakomitą sprawnością intelektualną i skutecznością. Uporamy się z każdą sprawą i każdym problemem.

Wieczór zwieńczy dzieło na różnego rodzaju imprezach andrzejkowych, zabawach, przyjacielskich spotkaniach.

 

30 Listopad – sobota

Przejście Księżyca do znaku Wodnika przyniesie pragnienie wolności, wspomoże działania społeczne, towarzyskie, umysłowe i rozwojowe. Sprzyjać będzie współpracy, rozwiązywaniu problemów, twórczym, nowoczesnym przedsięwzięciom. W tym kontekście przyjazny sekstyl Merkurego z Saturnem sprawi, iż czekać nas będzie miły wieczór zabawy a stawiane andrzejkowe wróżby będą pomyślne.

 

Życzę udanego listopada, w zgodzie z tranzytami kosmicznymi.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Vera
Vera
ODKRYJ NUMER ↓708 888 ...098 7.69 zł brutto POLSKA
autor: Vera, odwiedzin: 853
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.