Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

1181 Perełka 2019-11-22 0

Horoskop na weekend 23 - 24 listopada 2019

Nowy-artykul
01 Perełka
POLSKI 
Promocja
Karty Anielskie Tarot Runy
Dziedziny: Uczucia Praca Wsparcie duchowe
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...412 3.50 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 588 ...048 3.69 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny

Sprawdź jaki będzie ten weekend...


W nadchodzącym czasie nie będzie miejsca na skróty. To dobra pora abyś jeszcze raz zastanowił się nad swoimi planami. Bądź cierpliwy. Nie spełnisz swych pragnień, kiedy żyjesz w zbytnim pośpiechu, szukasz dróg na skróty i sztucznie próbujesz uzyskać rezultat. Pamiętaj, że będąc niecierpliwym, próbujesz przejść od zimy do lata, nie zważając na wiosnę, lub przeskoczyć jesień, oczekując zimy po lecie. Pojawiające się okoliczności sprawią, ze zaczniesz sobie przypominać, iż wszystko ma swój naturalny rytm, który jest zgodny z wyższym prawem. Nie zapominaj o tym, że nie można zmienić istoty, natury urodzin, rozwoju, zbioru plonów i śmierci. Bez wątpienia osiągniesz sukces o ile tylko nie zboczysz z drogi, będziesz nią kroczył zdecydowanie, uważnie obserwując otaczający świat i pozwalając na to, aby wydarzenia następowały po sobie w naturalny sposób. Kiedy mija zima, a nadchodzi wiosna, wspaniale jest zacząć coś nowego. Pamiętaj, że twoje szanse też podlegają rytmowi. Przyjdzie czas kiedy wszystko zwolni, a potem zacznie się od nowa, zostanie zrealizowane, po czym ponownie zwolni. To niekończący się rytm natury.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Perełka
Perełka
ODKRYJ NUMER ↓708 588 ...048 3.69 zł brutto POLSKA
autor: Perełka, odwiedzin: 1181
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.