Pomocnik
Sugestia

1492 Perełka 2019-11-22 0

Horoskop na weekend 23 - 24 listopada 2019

Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Dziedziny: Uczucia Praca Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.00 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
zajęty: prowadzi rozmowę

Sprawdź jaki będzie ten weekend...


W nadchodzącym czasie nie będzie miejsca na skróty. To dobra pora abyś jeszcze raz zastanowił się nad swoimi planami. Bądź cierpliwy. Nie spełnisz swych pragnień, kiedy żyjesz w zbytnim pośpiechu, szukasz dróg na skróty i sztucznie próbujesz uzyskać rezultat. Pamiętaj, że będąc niecierpliwym, próbujesz przejść od zimy do lata, nie zważając na wiosnę, lub przeskoczyć jesień, oczekując zimy po lecie. Pojawiające się okoliczności sprawią, ze zaczniesz sobie przypominać, iż wszystko ma swój naturalny rytm, który jest zgodny z wyższym prawem. Nie zapominaj o tym, że nie można zmienić istoty, natury urodzin, rozwoju, zbioru plonów i śmierci. Bez wątpienia osiągniesz sukces o ile tylko nie zboczysz z drogi, będziesz nią kroczył zdecydowanie, uważnie obserwując otaczający świat i pozwalając na to, aby wydarzenia następowały po sobie w naturalny sposób. Kiedy mija zima, a nadchodzi wiosna, wspaniale jest zacząć coś nowego. Pamiętaj, że twoje szanse też podlegają rytmowi. Przyjdzie czas kiedy wszystko zwolni, a potem zacznie się od nowa, zostanie zrealizowane, po czym ponownie zwolni. To niekończący się rytm natury.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

zajęty: prowadzi rozmowę
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 1492
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.