Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

1238 Vera 2019-11-18 0

Horoskop astrologiczny biznesowy na tydzień 18.11 - 24.11.19

Nowy-artykul
01 Vera
POLSKI 
Astrologia - horoskop Tarot Numerologia
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Finanse
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...404 7.69 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 888 ...098 7.69 zł brutto POLSKA
teraz dostępny

Sprawdź co będzie z Twoim biznesem, pracą w tym tygodniu...


18 Listopad – poniedziałek

Ciężki dzień na rozpoczynanie kolejnego tygodnia pracy. Kwadratura Księżyca do Urana i Merkurego nie pozwoli na efektywne działanie. W ciągu dnia trudno będzie o koncentrację, wkradnie się nerwowość i napięcie. Wzrośnie ilość pomyłek, a reakcje będą opóźnione. Lepiej odłożyć podróż, zrezygnować ze spraw wymagających wytężonej uwagi, uważać na nieporozumienia i kłótnie.

 

19 Listopad – wtorek

Dzień pełen napięć. Mars przechodzi w znak Skorpiona, powodując wzrost energii fizycznej i psychicznej. Jednocześnie pojawią się napięcia, uczucie wrogości i zagrożenia. Mogą mieć miejsce kłopoty w biznesie, finansach, bankach, korporacjach. Może zostać naruszony rytm produkcji. Łatwo o wypadek, zranienia, kłótnie, katastrofy.

 

20 Listopad – środa

Księżyc przechodzi w znak Panny, przynosząc chęć do systematycznej, uporządkowanej pracy i racjonalnego sposobu działania. Przyjazne tranzyty Księżyca do Marsa, Urana i Merkurego spowodują, iż praca będzie produktywna a efekty przyjdą niebawem.

 

21 Listopad – czwartek

Mimo, iż dzień został nazwany Światowym Dniem Życzliwości i Pozdrowień, trudno będzie dostrzec w aurze dnia szczególnie miłe akcenty. Opozycja Księżyca do Neptuna oraz kwadratura do Wenus spowoduje ospałość, znużenie, rozkojarzenie. Ciężko będzie skupić się na sprawach zawodowych, ucierpią finanse. Dopiero wieczorem przyjazne trygony Księżyca z Saturnem i Plutonem zmotywują do działania i pracy.

 

22 Listopad – piątek

Przejście Słońca do znaku Strzelca, pod władanie ekspansywnego Jowisza, wniesie stymulujący zastrzyk energii. Skorzystają z niej urodzeni w znaku Strzelca a także Lwy i Barany. Strzelce są przyjacielskie, otwarte, szczere, szlachetne, o szerokich horyzontach myślowych, optymistyczne i jowialne. Są ludźmi kochającymi wolność, przygodę, rywalizację i sport.

Także Księżyc wkraczając w znak Wagi zachęci dziś do aktywności i kontaktów biznesowych, towarzyskich, spotkań. Dzień na pewno pełen optymizmu i dobrego nastroju.

 

23 Listopad – sobota

Trudna aura dnia. Wiele problemów spowodowanych kwadraturą Księżyca do Saturna i Plutona. Odczuwać będziemy brak satysfakcji, stłumienie, dyskomfort, niezadowolenie. Pojawi się poczucie samotności, obniżenie nastroju, kłótnie, niecierpliwość. Zachowajmy dystans i nie poddawajmy się problemom.

 

24 Listopad – niedziela

Dzień huśtawki nastrojów. Księżyc w Skorpionie, w koniunkcji z Marsem i w opozycji z Uranem przyniosą negatywne odczucia, które dopiero wieczorem zneutralizuje koniunkcja Wenus z Jowiszem.

Ten dzień to również obchodzone i przypomniane KATARZYNKI, czyli dzień wróżb dla chłopców, zastępujący ANDRZEJKI dla dziewcząt.

Życzymy wesołej zabawy !


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Vera
Vera
ODKRYJ NUMER ↓708 888 ...098 7.69 zł brutto POLSKA
autor: Vera, odwiedzin: 1238
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.