Pomocnik
Sugestia

1750 Perełka 2019-11-15 1

Horoskop na weekend 16 listopada - 17 listopada 2019

Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Dziedziny: Uczucia Praca Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.00 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
teraz dostępny

W nadchodzącym czasie będziesz pod wpływem sił, które odpowiadać będą za wszystko, co ukaże się Twoim oczom. Przyniosą Ci one także dar optymizmu. Spłynie na Ciebie wspaniałe natchnienie. Dzięki temu ruszysz naprzód, podejmiesz stanowcze działania, a ostatecznie osiągniesz swój cel. Rzeczy, wydarzenia – zbiegać się będą w magiczny sposób, a wokół Ciebie powstanie rzeczywistość, do której właśnie dążysz. Będziesz miał wszelkie powody do tego by nie tracić nadziei. Pamiętaj jednakże o tym, że jesteś także w stanie rozpalić ogień, którego nie będziesz mógł ugasić. Działania, w których kierować będziesz się agresją, prowadzić będą do strat. Zwolnij I nie spiesz się tak bardzo realizując swoje przedsięwzięcia. Trzymaj się też z daleka od czyjejś nadmiernej ambicji i narastającej agresji. Jeśli uważasz, że możesz się sparzyć, to bez wątpienia masz rację – chyba, że zaniechasz danego działania. Krocz do przodu. Pamiętaj tylko o tym, aby podzielać entuzjazm, wierzyć w innych i być w stosunku do nich pełnym optymizmu.Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 1750
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.