Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

1226 Perełka 2019-11-08 0

Horoskop na weekend 9 listopada - 11 listopada 2019

Nowy-artykul
01 Perełka
POLSKI 
Promocja
Karty Anielskie Tarot Runy
Dziedziny: Uczucia Praca Wsparcie duchowe
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...412 3.50 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 588 ...048 3.69 zł brutto POLSKA
zajęty: prowadzi rozmowę

Możesz nie dostrzec prawdy, bo z powodu żądzy sukcesów i uznania u innych nie zauważysz tego w jakiej sytuacji naprawdę się znajdujesz. Miej się na baczności, gdy staniesz oko w oko z czymś, co wydawać się będzie nazbyt idealne, cudowne i proste. Jeśli sądzisz, że coś jest za dobre aby było prawdziwe, to tak właśnie jest.. Uważaj zatem na fałszywe obietnice, nie chodź na skróty i nie wierz pochlebcom Może to być ciężki okres, który nie tylko przetrwasz, ale też dzięki któremu rozkwitniesz. Miej na uwadze to, że niezwykłe życie może się tworzyć i rozwijać nawet w trudnych warunkach.. Najlepiej po prostu pogodzić się z tym, że w życiu następuje okres pustynny – trzeba to zaakceptować I przez to przejść. Niezależnie od okoliczności nie poddawaj się i miej odwagę by marzyć. Bez względu na to w jak trudnej sytuacji się znajdziesz, masz szansę na sukces. Pamiętaj, że niesprzyjające okoliczności jakie mogą się w tym czasie pojawić to próba wiary i odwagi.Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

zajęty: prowadzi rozmowę
Perełka
Perełka
ODKRYJ NUMER ↓708 588 ...048 3.69 zł brutto POLSKA
autor: Perełka, odwiedzin: 1226
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.