Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

617 Jur Popiel 2019-11-06 0

Horoskop dla Skorpiona

Nowy-artykul
01 Jur Popiel
POLSKI 
Tarot Sennik Wróżba dla biznesmenów
Dziedziny: Uczucia Biznes Rozwój duchowy
ODKRYJ NUMER ↓223 285 ...121 4.00 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...066 4.92 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny

Horoskop od kart Tarota dla zodiakalnych skorpionów na czas obserwowania słońca w tym znaku, czyli 23.10-22.11.2019 r.


Henry David Thoreau w „Jądrze ciemności” zawarł mglistą myśl: „żyjemy tak jak śnimy – samotnie” ów słowa powinny przeanalizować wszystkie Skorpiony w tym okresie.

Strefa osobowości – Piątka Mieczy
W tym czasie dla Skorpionów najlepiej by było powstrzymać swoją wojowniczą naturę, albowiem ryzyko porażki jest bardzo duże, a ów może dodatkowo pociągnąć za sobą publiczną kompromitację. Nawet ewentualna wygrana jawi się jako pyrrusowe zwycięstwo, zatem warto dostrzec pozytywne aspekty pokojowego nastawienia.

Strefa pragnień – Dziesiątka Pucharów
Biorąc na wzgląd specyfikę charaktery Skorpionów ich wycofanie z rywalizacji niemal zawsze oznacza samotność, której niekiedy podświadomie pragną. Ten czas jest najlepszy na długie samotne spacery celem odnalezienia zaburzonej harmonii dzięki, której Skorpiony będą w stanie osiągnąć doskonały nastrój, który szybko pobudzi ich altruistyczne odruchy.

Strefa rozwiązań – Piątka Pucharów
Samotność ma tę zaletę, iż jest najlepszym czasem na rozliczenie się ze sobą, gdyż towarzyszący jej smutek pomaga wyzwolić pokorę, która szczególnie Skorpionom przychodzi z niebywałym trudem, a więc ten okres jest najlepszy na to, by pogodzić się w końcu ze stratami z przeszłości i raz jeszcze zacząć wszystko od nowa.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Jur Popiel
Jur Popiel
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...066 4.92 zł brutto POLSKA
autor: Jur Popiel, odwiedzin: 617
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.