Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

981 Jur Popiel 2019-11-06 0

Horoskop dla Skorpiona

Tarot Sennik Wróżba dla biznesmenów
Dziedziny: Uczucia Biznes Rozwój duchowy
0048223 285 121 4.00 zł brutto CAŁY ŚWIAT
708 788 066 4.92 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny

Horoskop od kart Tarota dla zodiakalnych skorpionów na czas obserwowania słońca w tym znaku, czyli 23.10-22.11.2019 r.


Henry David Thoreau w „Jądrze ciemności” zawarł mglistą myśl: „żyjemy tak jak śnimy – samotnie” ów słowa powinny przeanalizować wszystkie Skorpiony w tym okresie.

Strefa osobowości – Piątka Mieczy
W tym czasie dla Skorpionów najlepiej by było powstrzymać swoją wojowniczą naturę, albowiem ryzyko porażki jest bardzo duże, a ów może dodatkowo pociągnąć za sobą publiczną kompromitację. Nawet ewentualna wygrana jawi się jako pyrrusowe zwycięstwo, zatem warto dostrzec pozytywne aspekty pokojowego nastawienia.

Strefa pragnień – Dziesiątka Pucharów
Biorąc na wzgląd specyfikę charaktery Skorpionów ich wycofanie z rywalizacji niemal zawsze oznacza samotność, której niekiedy podświadomie pragną. Ten czas jest najlepszy na długie samotne spacery celem odnalezienia zaburzonej harmonii dzięki, której Skorpiony będą w stanie osiągnąć doskonały nastrój, który szybko pobudzi ich altruistyczne odruchy.

Strefa rozwiązań – Piątka Pucharów
Samotność ma tę zaletę, iż jest najlepszym czasem na rozliczenie się ze sobą, gdyż towarzyszący jej smutek pomaga wyzwolić pokorę, która szczególnie Skorpionom przychodzi z niebywałym trudem, a więc ten okres jest najlepszy na to, by pogodzić się w końcu ze stratami z przeszłości i raz jeszcze zacząć wszystko od nowa.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Jur Popiel
Jur Popiel
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...066 4.92 zł brutto POLSKA
autor: Jur Popiel, odwiedzin: 981
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.