Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

5905 Kumczo 2019-11-05 0

Wibracje numerologiczne na listopad 2019

Kumczo
POLSKI 
Tarot Wahadełko Numerologia
Uczucia Samopoczucie Finanse
0048224 452 456 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Sprawdź swoje wibracje numerologiczne w listopadzie...


Dla wibracji 1

Energia miesiąca: Jedynkom w Listopadzie będzie towarzyszyła energia sprytu i przebiegłości, gdzie w lot będziecie chwytać nadarzające się okazje, dla osiągnięcia swoich korzyści. Wasze działanie może być szybkie, trafność decyzji oraz unikanie starć i konfliktów, dyplomatyczne posunięcia. Bądźcie ostrożni w kontaktach z ludźmi, którzy mogą nie dotrzymać danych słów, obietnic.

Praca/finanse: Miesiąc realizowania swoich celów, nawet gdy napotkacie na przeszkody, zdecydowanie będziecie realizowali swoje potrzeby. W tym miesiącu jedynki opracują dobry plan działania, przezwyciężą opór i w sprawach finansowych otrzymają korzyści. W pracy sukces po przez swoje indywidualne działania.

Uczucia/związki: W związkach może dojść do odosobnienia, czyli mieszkanie pod jednym dachem, ale w osobnych pokojach. Możecie mieć niechęć do kontaktów ze światem, wycofanie, izolowanie się na własne życzenie. Może dokuczać wam samotność, chłód emocjonalny, zranione uczucia. Nic na siłę, przeczekajcie ten trudny okres, zbierzcie siły i poszukajcie nowych priorytetów i wartości w życiu.

Dom /rodzina: Jakieś wasze wartości zostały naruszone, coś może nagle ulec rozpadowi, czy to wasze przekonania, poglądy, związek. Niespodziewane zmiany, które mogą zburzyć wasze dotychczasowe życie.

Mogą pojawić się jakieś kłopoty, chaos, załatwianie spraw w afekcie.

Wpływ otoczenia: Otoczenie będzie przychylne, można zaufać tym których spotkacie na swojej drodze. Dostosowanie się do sytuacji, zachowanie umiaru i równowagi, powrót do tego co było.

Niespodzianki: Będziecie kierowali się intuicją, bardziej w tym miesiącu możecie mieć kontakt z podświadomością, przewidywać, wiedzieć. Dobra, szlachetna kobieta będzie wam pomocna, będzie waszym przyjacielem, wysłucha, doradzi, pomoże.

Ostrzeżenia: Uważajcie na nadmierne samochwalstwo i próżność. Nie zawsze musimy być najlepsi, mieć wszystko doskonałe i być w centrum zainteresowania. Gdy coś się nie uda nie trzeba się lękać i szukać potwierdzenia swych racji w pustych słowach i teatralnych gestach.

Rada: Jakieś przygnębienie, smutek, łzy, rozczarowanie. Nie trać nadziei i wiary w siebie. To okres przejściowy. Pamiętaj, że po każdej nocy przychodzi dzień, po każdej burzy słońce.

 

Dla wibracji 2

Energia miesiąca: Powinniście dwójeczki w tym miesiącu zachować roztropność, równowagę, powściągliwość,we wszystkim co was spotka i wydarzy się. We wszelkich swoich działaniach zachować umiar i starać się dostosować do zaistniałej sytuacji. Postarajcie się przywrócić wewnętrzną równowagę po poprzednim miesiącu rozdarcia, niezdecydowania, chwiejności. W pewnych sprawach i sytuacjach najlepiej będzie nie zajmować stanowiska i odsunąć się od problemu i pozostawić rzeczy własnemu biegowi, tak będzie dla was korzystniej. Uporczywe trzymanie się nawet słusznych żądań może zaburzyć wasza równowagę wewnętrzną i kosztować utratą zdrowia i spokoju.

Praca/finanse: Dwójki ogarnie jakaś nostalgia, tęsknota za przeszłością, dzieciństwem. Możecie skupić się na przeszłości na tym co wam nie wyszło, czego nie osiągnęliście finansowo, w swojej karierze, co nie wpłynie dobrze na wasz nastrój. Lepiej te wspomnienia wykorzystać pozytywnie, by znaleźć potwierdzenie siebie, swoich osiągnięć.

Uczucia/związki: W uczuciach będzie dominował żywioł ognia, więc będzie popychał was do namiętności, przelotnych flirtów. W związkach dążenie do stabilności, do trwałych związków w których będziecie przewodzić, gdyż w tym miesiącu możecie nie być ulegli. Niektóre dwójeczki mogą zaplanować jakiś wyjazd zagraniczny.

Dom/rodzina: W domu może rządzić ktoś, kto ma energię żywiołową, zaskakującą i czasami może przyprawić o zawrót głowy. Jego ruchy mogą być impulsywne i nieprzewidywalne. Nie liczy się z opinią, co ma na języku to powie, działa wyraźnie i bez osłonek. To ktoś, kto podróżuje, wyjeżdża, lub ma pracę w transporcie. Miesiąc może być pełen niespodzianek.

Wpływ otoczenia: Ktoś z najbliższego otoczenia może mieć problemy depresyjne, zamartwianie się, bezsenność, wyolbrzymianie spraw. Dręczące myśli, trudne decyzje, cierpienie psychiczne, to niekorzystnie będzie wpływało na jego zdrowie i odnalezieniu się w rzeczywistości.

Niespodzianki: Niektóre dwójki mogą się zakochać, więc przygotujcie się na spotkanie z miłością. Może was zaskoczyć pobudzenie do pracy twórczej, natchnienie, pomysły, do czegoś co lubicie robić, zajęcie się swoim hobby, co da wam uczucie radości i wewnętrznej harmonii. Udana zabawa, impreza, spotkanie.

Ostrzeżenia: Możecie odnieść gorzkie zwycięstwo, gdzie i tak poczujecie się pokonani, przegrani. Możecie przeżywać gorycz porażki zapominając o powodach, dla których kiedyś gotowi byliście poświęcić życie. Ktoś może was obmówić.

Rada: To czas na otrzymanie nagrody lub kary w zależności od postępowania. Sprawy sądowe, urzędowe zakończą się korzystnie. Poświęć czas i energię na dokończenie spraw, a efekt przyniesie satysfakcję.

 

Dla wibracji 3

Energia miesiąca: Trójkom będzie towarzyszyła energia piękna, wdzięku, zmysłowości. Będziecie twórczy, płodni w swych pomysłach, pewni siebie. Jeżeli macie jakieś trudności to w tym miesiącu zapowiada się ich rozwiązanie. Niespodziewanie możesz znaleźć pracę, poprawią się finanse, miłość gwałtowna i namiętna. Jednak trójeczki bywają emocjonalne więc wasza reakcja przeżywania może być różnorodna pozytywna, jak i negatywna.

Praca/finanse: W pracy i finansach stabilnie. Możecie uczestniczyć w kursach, szkoleniach, albo sami prowadzić takie kursy dokształcające. Dobre wiadomości dla was, okres nauki, zdobywania dodatkowego wykształcenia. Finanse może nie na najwyższym poziomie, ale starczy na utrzymanie i opłaty.

Uczucia/związki: W uczuciach będziecie marzycielami poszukując wielkiej miłości. Jako partner potraficie zauroczyć lecz poza słowami nie jesteście w stanie wywiązać się ze swych moralnych obowiązków. Zawsze jednak kierujecie się uczuciem i w tym aspekcie nie rozczarowujecie swych partnerów.

Dom/rodzina: W domu najwięcej czasu i energii zajmą dzieci, a dla tych trójek co jeszcze nie mają pojawi się energia dziecka. To dobry czas na zapłodnienie, na zajście w ciążę. To będzie miesiąc przełamania złej passy, uwolnienie się od trosk i niepowodzeń. W rodzinie możecie liczyć na życzliwość, przyjaźń, ciepło. Radość i optymizm wypełnią wasze serca.

Wpływ otoczenia: Niektóre trójki czeka podróż czy to do rodziny czy w celach turystycznych. Otoczenie nie będzie wam w tym miesiącu zbyt przeszkadzało, raczej będzie brak kontaktu, brak komunikacji. Odetniecie się od przeszłości i wyruszycie na nowy brzeg.

Niespodzianki: Czeka was kwestia podjęcia decyzji, dokonania wyboru. Może to dotyczyć usamodzielnienia się, odejścia od czegoś lub kogoś, a może zalegalizowania małżeństwa.

Ostrzeżenia: Może was ogarnąć tęsknota za niespełnioną miłością, brakiem szczęścia rodzinnego, samotność, rozłąka z partnerem.

Rada: Dostaniesz dobre wiadomości. Zmiany, które idą na lepsze, kończy się coś starego i zacznie nowe, więc przyjmijcie to nowe, które zawitało do Twojego życia. Nie bój się zmian w sobie, przewartościowań, otworzenia na wartości duchowe.

 

Dla wibracji 4

Energia miesiąca: Będzie przeważała energia stabilności. Jakieś plany zostaną ukończone, dzieło dokonane, a wy odetchniecie z ulgą, mając nareszcie czas na odpoczynek. Miesiąc spełnienia, bezpieczeństwa, zysków. Coś będziecie nawet świętowali, uwolnicie się od obciążeń codzienności i znajdzie czas dla siebie i rozrywkę. Możliwość krótkiego wyjazdu w celach zrelaksowania się. Czas radości z siebie, przyjaźni, relacji, miłości.

Praca/finanse: Czwórki są materialne, nie lubią bezczynności, więc i w tym miesiącu będą pełne energii, optymizmu, niezależności. Będziecie aktywni, dynamiczni, dobrze będziecie sobie radzić z problemami, a wasza niezależność i siła potrafi postawić na swoim, tak ma być jak wy chcecie. W sprawach finansowych będziecie zaradni, trafnie podejmując decyzje.

Uczucia/związki: Czwórki lubią wygodę i dobrobyt więc nawet jeżeli w związkach nie jest tak jak byście chcieli, to jednak ze względu na stabilizację, nie będziecie dążyli do zmian. Uczucie samotności jest świadomym waszym wyborem.

Dom/rodzina: W domu może czasami dochodzić do konfliktów, ze względu na kogoś, kto może mieć odmienne poglądy, być zawiłym w swoim postępowaniu. Unikać pośpiesznego wydawania sądów, niepotrzebnego gadulstwa, niedyskrecji. Nie mieszajcie się do spraw, które was nie dotyczą, które mogą wydawać się niewinne, a potem rozpęta się "burza w szklance wody".

Wpływ otoczenia: Otoczenie będzie miłe i sprzyjające, niektóre czwórki mogą się zakochać, więc przygotujcie się na spotkanie z miłością. Może was zaskoczyć pobudzenie do pracy twórczej, natchnienie, pomysły, do czegoś co lubicie robić, zajęcie się swoim hobby, co da wam uczucie radości i wewnętrznej harmonii. Udana zabawa, impreza, spotkanie.

Niespodzianki: Może was zaskoczyć jakieś niepowodzenie, przygnębienie, troska, może choroba wasza lub, kogoś innego. Jakiś problem z którym nie łatwo się uporać, jednak to stan przejściowy. Zdolność przetrwania niesie nadzieję na rozwiązanie. Nie trać wiary, ona będzie wam w tym momencie bardzo potrzebna.

Ostrzeżenie: Nie stójcie bezczynnie i nie zapadajcie się w swoim lęku i depresji. Wasze obawy są nieadekwatne do rzeczywistego zagrożenia. Jest wyjście z sytuacji, wystarczy, że się ruszysz rozejrzysz dookoła. Jeżeli podejmiecie trud uwolnicie się z niekorzystnej sytuacji.

Rada: Bądź wytrwały i nie poddawaj się emocjom, a poradzisz sobie ze wszystkimi napotkanymi problemami. Odpocznij, zadbaj o siebie, o swoją wewnętrzną harmonię. Ćwicz cierpliwość. Masz wokół siebie życzliwych ludzi, zauważ ich i skorzystaj z ich wsparcia. Wszystko powróci do tego jak było.

 

Dla wibracji 5

Energia miesiąca: Piątki w Listopadzie mogą odczuwać zmęczenie pracą, życiem, zamartwianie się, natłok spraw. Przyjmiecie postawę obronną, ciągle będąc w pogotowiu na odparcie ataku na siebie. Ostrożność, brak zaufania i odczuwanie dużego oporu w życiu. To może być spowodowane przeżytymi doświadczeniami w przeszłości, która już minęła, a wy nadal nie ufacie, stronicie od ludzi. Zatroszczcie się o siebie i wyleczenie ran emocjonalnych, wzmocnijcie swoje ciało i psychikę.

Praca/finanse: Piątki w tym miesiącu będą pełne energii, optymizmu, niezależności. Będziecie aktywni, dynamiczni, dobrze będziecie sobie radzić z problemami, a wasza niezależność i siła potrafi postawić na swoim, tak ma być jak wy chcecie. Będziecie przedsiębiorczy i praktyczni. W sprawach finansowych będziecie zaradni, trafnie podejmując decyzje.

Uczucia/związki: W sprawach uczuciowych rozczarowanie, przygnębienie, apatia, niedostrzeganie szans i możliwości w życiu. Nie ma co tracić czasu nad rozlanym mlekiem, co było nie wróci. Przed wami stoją nowe związki, przyjaźnie. Mogą wystąpić problem rodzica z dzieckiem, złe układy z dziećmi. W związkach zawód miłosny.

Dom/rodzina: Ktoś z rodziny może okazać się hojny i obdarować was prezentem, podarunkiem, wesprzeć finansowo. Zyski z działalności własnej, korzyści, lepsze pieniądze. W domu wzajemna gotowość do niesienia pomocy, dzielenie się.

Wpływ otoczenia: Otoczenie będzie przychylne i gościnne. Możliwe niespodziewane prezenty pieniężne pochodzące z niespodziewanych źródeł. Miesiąc powodzenia, który należy wykorzystać zarówno do utrwalenia majątku, jak i do wzbogacenia własnej osobowości.

Niespodzianki: Piątki zaskoczy splot przypadków, uśmiech losu, a może ludzie służący wam pomocą. Zapowiada się triumf, jakiś sukces. Otrzymacie dobre wiadomości, informacje, które dadzą wam radość, satysfakcję i dumę z siebie. Możliwa propozycja wyjazdu.

Ostrzeżenia: Piątki czasami szybciej mówicie niż myślicie, więc uważajcie na swoje słowa, aby nie zranić nikogo i nie dotknąć boleśnie. Zapanujcie nad waszym wybuchowym charakterem, kiedy z powodu braku cierpliwości stajecie się złośliwi, wypowiadając sądy o ludziach w sposób autorytatywny i raniący.

Rada: Ktoś z zazdrości może utrudniać wam życie, udaje przyjaciela, ale w rzeczywistości nim nie jest. Nie spieszcie się też z podejmowaniem decyzji, coś z przeszłości potrzebuje jeszcze załatwienia.

 

Dla wibracji 6

Energia miesiąca: Szóstkom w listopadzie będzie towarzyszyła energia miłości, partnerstwa, zgody, zrozumienia. Będziecie powiewali biała flagą dążąc do ugody, przyjaźni, kochania drugiego człowieka. Możliwe, że skupicie się na małżeństwie, zaręczynach waszych dzieci i ich przyszłościowym życiu. Sprawy podpisania nowej umowy, zostaną pomyślnie załatwione.

Praca/finanse: W pracy szykują się jakieś zmiany. Możliwe, że zastanawiacie się nad odejściem lub zmianą pracy, ale ogarnia was strach przed tym co nowe i nieznane. Będziecie przechodzili transformację, proces, który potrwa zanim nabierzecie odwagi, zmiany poglądów czy przekonań.

Uczucia/związki: W związkach powołaniem będzie wasza praca, połączy was wspólny cel, miłość przetransformujecie na sprawy istotne. Mogą się przytrafić romanse w pracy i życie w trójkątach.

Dom/rodzina: Ktoś z domu, lub bliskiej rodziny może wybrać się w podróż zagraniczną, wyruszyć w poszukiwaniu nowego. Możecie także wy szóstki podjąć ryzyko zmiany, może zakresu obowiązków w domu, może zmiana miejsca zamieszkania, coś co by zmieniło wasze dotychczasowe życie.

Wpływ otoczenia: Kontakt z otoczeniem na zasadzie informacji wirtualnej i spraw służbowych. Ktoś z otoczenia może mieć kryzys, ograniczenia, brak możliwości ruchu. Sytuacja, z której nie widzi wyjścia, lecz to jest jego negatywne myślenie, bezsilność i brak odwagi. Potrzebna jest wiara w siebie i swoje możliwości, odwaga do działania.

Niespodzianki: Ktoś o gwałtownym charakterze może zaskoczyć was informacją o podjęciu decyzji wyprowadzki, wyjazdu, nagle i niespodziewanie. Uważajcie tez na takie osoby, które są konfliktowe, działają pochopnie i często szukają sposobności wejścia w konflikt, raniąc słowami. Takimi osobami możecie też być sami, nie panując nad emocjami i nerwami.

Ostrzeżenia: Nie utraćcie związku z ziemią, mocno stąpajcie po niej i trzymajcie się realiów, gdyż utrata może doprowadzić do zachwiania równowagi wewnętrznej, a to może doprowadzić do jakiejś negatywnej zmiany.

Rada: Wokół was krążą jakieś nagłe zmiany. Musicie się im poddać, bez względu na to czy Ci się podoba, czy nie. Czasami dzieją się rzeczy, na które nie mamy wpływu i nie trzeba się im opierać, walczyć, gdyż to strata energii.

 

Dla wibracji 7

Energia miesiąca: W listopadzie energii. przedsiębiorczości i optymizmu siódemkom, nie powinno zabraknąć. Będziecie silni, niezależni dążąc do swoich celów. Będzie was słychać, widać, siła przyciągania pozytywnej energii, pozytywnych ludzi. Warto ćwiczyć cierpliwość, bo w trudnych sytuacjach wasza ognista natura, może was popchnąć do zbyt pochopnych decyzji.

Praca/finanse: W sprawach pracy i finansów zapowiada się sporo wyjazdów, kontaktów zagranicznych, ruch pełną parą. Ktoś o żywiołowej energii może zaskakiwać, być nieprzewidywalny, ale będzie takim liderem, za którym pójdą inni. Jego ruchy mogą być impulsywne i nieprzewidywalne. Nie liczy się z opinią, co ma na języku to powie, działa wyraźnie i bez osłonek. To ktoś, kto podróżuje, wyjeżdża, lub ma pracę w transporcie. Miesiąc może być pełen niespodzianek.

Uczucia/związki: W związkach powołaniem będzie wasza praca, połączy was wspólny cel, miłość przetransformujecie na sprawy istotne. Mogą się przytrafić romanse w pracy i życie w trójkątach.

Dom/rodzina: W domu czy najbliższej rodzinie, ktoś może być chory, wymaga opieki. Może to być miesiąc trosk, strat, niepowodzeń, ale będziecie się wzajemnie wspierać w razie potrzeby. Musicie uważać, bo mogą pojawić się problemy materialne, jak i zdrowotne, jednak nie rezygnujcie. Zmieńcie swoje myślenie poszukajcie pomocy, wtedy sytuacja może się zmienić.

Wpływ otoczenia: Otoczenie przyjazne, miłe, gotowe do współpracy więc jeżeli dosięgnie was kryzys, rozejrzeć się, a na pewno znajdziecie kogoś kto zechce wam pomóc. Możecie zawrzeć nowe umowy, kontrakty, otoczenie będzie chętne do zawarcia nowych korzystnych dla was spraw.

Niespodzianki: Jakieś wasze wartości zostały naruszone, coś może nagle ulec rozpadowi, czy to wasze przekonania, poglądy, związek, relacja. Niespodziewane zmiany, które mogą zburzyć wasze dotychczasowe życie. Mogą pojawić się jakieś kłopoty, chaos, załatwianie spraw w afekcie. Uważajcie tez na zdrowie, prace na wysokościach.

Ostrzeżenia: Uważać na nieszczere osoby, szczególnie młode. Mogą wystąpić nieporozumienia, konflikty, ktoś może was przechytrzyć. Nie mieszać się do spraw, które was nie dotyczą.

Rada: Bądźcie wytrwali, konsekwentni, a osiągniecie swój cel. Jeżeli macie do czynienia z człowiekiem, który jest majętny, posiada własną działalność, możecie mu zaufać, to osoba uczciwa i jest gotowa do pomocy i w obronie tego co posiada.

 

Dla wibracji 8

Energia miesiąca: To będzie miesiąc opuszczenia jakiejś stabilnej sytuacji lub odejście od ludzi czy spraw. Dojrzeliście do zmian i zrozumieliście, że nawet odejście od czegoś, kogoś, nawet chwilowe, będzie dla was najlepszym rozwiązaniem. Poczynicie pierwsze kroki uwolnienia się emocjonalnego. Nie będzie to łatwe, ale utrzymywanie na siłę sztucznej sytuacji nie da nic dobrego.

Praca/finanse: W pracy i finansach stagnacja. Wprawdzie cieszycie się autorytetem i uznaniem ogółu, jako mądrzy i doświadczeni, którym się w życiu powiodło, którzy zrealizowali swoje cele, a pracą zasługujecie na podziw i szacunek, to jednak możecie nie uważać się za szczęśliwych. Przyczyną tego stanu jest przygnębienie i obojętność w kontaktach z ludźmi. Miesiąc zatrzymania, co nie znaczy, że sobie nie poradzicie.

Uczucia/związki: W uczuciach miesiąc spokoju i akceptacji sytuacji w jakiej przyszło wam żyć. Dążenie do osiągnięcia równowagi wewnętrznej, rezygnacja z własnych wymagań i zawarcie pokoju z samym sobą. Taki czas przebaczenia i chęć naprawienia błędów i wyjaśnienia narosłych konfliktów. Powrót do tego co było.

Dom/rodzina: W domu weźmiecie sprawy w swoje ręce, będziecie aktywni, gotowi do podjęcia jakiegoś ryzyka, czegoś nowego. To sprzyjający czas, na nowe pomysły, na zrealizowanie planów i celów. Największy sukces uzyskacie z pracy samodzielnej, w której będziecie liderami. Decyzje też musicie podejmować sami.

Wpływ otoczenia: Będzie miło, sympatycznie i rodzinnie. Możliwe spotkania rodzinne, może dawno nie widzieliście się z bliskimi osobami, to sprzyjający czas na rozmowy przy kawie. A może zaprosicie rodzinę i znajomych na wspólnie obchodzoną rocznicę waszego ślubu.

Niespodzianki: Niby wszystko bezpiecznie i stabilnie, ale emocjonalnie rozczarowanie, znużenie.Możecie mieć niechęć do kontaktów z innymi, może obraziłeś się na kogoś lub w waszym związku nic się nie dzieje. Zastanów się jaki udział posiadasz w swym rozczarowaniu. Wyrwijcie się z tej apatii i weźcie się w garść, szkoda czasu na dąsanie się.

Ostrzeżenia: Jeżeli uwikłaliście się w sytuację, która was przytłacza, że najlepszym wyjściem byłoby wycofanie się i poddanie, to jednak nie rezygnujcie z walki. Obierzcie właściwą strategię i konsekwentnie działajcie.

Rada: Jeżeli macie jakieś trudności, to wkrótce rozwiążą się. Nie wymuszaj nic na siłę, a pozwólcie by świat pokazał wam drogę. Poprawa finansowa, w karierze pomoc kobiety.

 

Dla wibracji 9

Energia miesiąca: Dla dziewiątek korzystny miesiąc w sprawach materialnych, pomnażania majątku. Stabilizacja, dobrobyt, kontynuowanie tego co osiągnęliście, co dostaliście w spadku, dbanie o dom i wszystko co jest wokół domu. Możecie przeprowadzać jakieś remonty, warto zająć się bliższą rodziną pogłębieniem relacji z partnerem, dziećmi, rodzicami. Miesiąc realizacji zamierzonych planów, wzmocnienie poczucia własnej wartości.

Praca/finanse: Dziewiątki mogą pracować w urzędach, firmach, korporacjach pod czyimś zwierzchnictwem, lub sami możecie zajmować wysokie stanowisko, jako szef, przełożony, dyrektor. Finansowo stabilnie, właściwe wynagrodzenia za dobrze wykonaną pracę.

Uczucia/związki: W związkach odwzajemnione uczucia, dobre rokowania na przyszłość. Będziecie czuli, można na was polegać. Miesiąc życzliwości, wyrozumiałości, poświęcenie się dla innych, działanie w obronie skrzywdzonych przez los, czy chorych.

Dom/rodzina: Możecie być hojni i obdarować kogoś z rodziny, jak i was może ktoś wesprzeć finansowo. Jeżeli posiadacie własną działalność rodzinną, zapowiadają się udane operacje finansowe. Miesiąc dawania i brania w rodzinie, gotowość do niesienia pomocy.

Wpływ otoczenia: Najbliższa rodzina może mieć pozytywny wpływ na was. To mogą być spotkania, relacje, komunikowanie się. Taki czas zgody, harmonii, bezpieczeństwa emocjonalnego. Spełnienie rodzinne.

Niespodzianki: Marzenia, pobożne życzenia, kto wie, mogą w tym miesiącu zostać spełnione. Zwracajcie tez uwagę na sny, one mogą być pomocne w podjęciu decyzji.

Ostrzeżenia: Możecie odczuwać materialne trudności i brak poczucia bezpieczeństwa. Ogarnie was tęsknota za posiadaniem czegoś własnego. Dla niektórych mogą pojawić się szanse na nową pracę, dodatkowe pieniądze.

Rada: Niektóre dziewiątki czeka sumienna i odpowiedzialna praca, nauka, zdobywanie nowych umiejętności. Weź się do solidnej i sumiennej pracy, jeżeli chcesz odnieść sukces.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Kumczo
Kumczo
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Kumczo, odwiedzin: 5905
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.