Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

636 Vera 2019-11-04 0

Horoskop astrologiczny biznesowy na tydzień 04.11 - 10.11.19

Vera
POLSKI 
Astrologia - horoskop Tarot Numerologia
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Finanse
0048224 452 404 7.69 zł brutto CAŁY ŚWIAT
708 888 098 7.69 zł brutto POLSKA
teraz dostępny

Listopad upłynie nam pod wpływem zadumy i refleksji......

Przez większość miesiąca pozostaniemy w oddziaływaniu Słońca w znaku Skorpiona, rządzącego energicznym Marsem i Plutonem. Skorpion ma silne uczucia i emocje, zdolność osiągania celów, dużą wyobraźnię oraz umiejętność intuicyjnego postrzegania. Cechy te przekładać się będą na energię miesiąca, który obfitować będzie w wiele różnorodnych tranzytów i wyzwań kosmicznych.


1 Listopad – piątek, Wszystkich Świętych

Uroczystości Wszystkich Świętych i Zaduszek wprowadzą nas w czas zadumy i kontemplacji.

Słońce w znaku Skorpiona i przejście Księżyca ze znaku Strzelca do znaku Koziorożca będzie oddziaływać na nasze samopoczucie. Będziemy bardzo poważni i zadaniowi, jednakże mimo obowiązków i emocji, związanych z tym pięknym dniem, odczujemy miły i dobry nastroju.

 

2 Listopad – sobota, Dzień Zaduszny

Księżyc w koniunkcji z Plutonem i Saturnem oraz w kwadraturze z Marsem wzbudzi wiele refleksji i może przełożyć się na zdrowie. Uważajmy na przeziębienia, katar. Pomyślmy o odpoczynku i dobrych relacjach rodzinnych.

 

3 Listopad – niedziela

Bardzo miła aura dnia. Przejście Księżyca do znaku Wodnika oraz koniunkcja Księżyca do Wenus a także sekstyl do Merkurego wprowadzą nas w dobry humor. Odczuwać będziemy pozytywną energię i chęć do kontaktów. Dopiero wieczorem kwadratura Księżyca do Urana może powodować niecierpliwość, nerwowość i złe samopoczucie.

3 listopad to również imieniny Huberta czyli Święto Myśliwych. W dniu tym odbędzie się wiele zawodów jeździeckich i gonitw. Darz bór !

 

4 Listopad – poniedziałek

Dzień pracy po długim weekendzie nie będzie miły. Kwadratura Księżyca ze Słońcem spowoduje brak chęci do działań, rozleniwienie, ospałość. Nie rozpoczynajmy w tym dniu poważnych przedsięwzięć, nie kupujmy ziemi, nieruchomości, nie rozpoczynajmy budowy. W tym dniu raczej nie będziemy zadowoleni z siebie a nasze relacje rodzinne mogą ucierpień poprzez zdenerwowanie czy niecierpliwość. Mogą pojawić się nieprzewidziane wydatki.

 

5 Listopad – wtorek

Trudny dzień. Kwadratura Marsa z Plutonem a także Księżyca z Merkurym pogorszą nastrój i przyniosą wyczerpanie i eskalację napięcia. Relacje z najbliższymi czy partnerami zawodowymi, mogą prowokować do kłótni, spięć, rywalizacji czy zerwania kontaktów. Może dochodzić do przepychanek, bójek, awantur. Istnieje groźba wypadków, nagłych zachorowań czy powrotów starych dolegliwości.

 

6 Listopad – środa

Zmiana nastroju. Przejście Księżyca w znak Ryb spowoduje większą niż dotychczas refleksyjność, nostalgię, tęsknotę, wrażliwość. Odczujemy potrzebę troski, uwagi, zrozumienia i współczucia. Jednocześnie staniemy się bardziej podejrzliwi i wyobcowania. Kwadratura Księżyca do Wenus zatraci poczucie miary, skłoni do obrażania, zamykania się w sobie. To nie będzie dobry dzień na zawieranie transakcji czy nawiązywanie nowych znajomości, szczególnie z kobietami.

 

7 Listopad – czwartek

Dalszy ciąg listopadowej nostalgii.... Podstępna koniunkcja Księżyca z Neptunem sprawi, że odbierać będziemy nierealny obraz rzeczywistości, wzrośnie ilość pomyłek, z powodu roztargnienia czy braku koncentracji. Obowiązki będą wypełniane leniwie, a informacje wymagać będą dodatkowych potwierdzeń. Łatwo o pomyłki w rozliczeniach finansowych, wzrośnie ilość kradzieży. Możemy stać się łatwą zdobyczą krętaczy i oszustów. Uważajmy i nie podejmujmy ważnych decyzji w tym dniu.

 

8 Listopad – piątek

Doskonały dzień za zawodowe działania. Przejście Księżyca w znak Barana oraz sekstyl Słońca do Saturna i Neptuna spowodują chęć do pracy, wzmocnią naszą pozycję, szacunek i uznanie. To dzień zakładania fundamentów pod przyszłe sukcesy a także kończenia dawno zaczętych spraw. Warto się zająć kupnem – sprzedażą ziemi, nieruchomości, zawierać umowy i kontrakty.

 

9 Listopad – sobota

Mimo weekendu intensywny i pełen wrażeń dzień. Księżyc w znaku Barana oraz trygon Księżyca do Wenus przyniosą chęć do miłych kontaktów. Odczujemy emocjonalne zadowolenia i dobry nastroju. Dopiero wieczorem kwadratura Księżyca do Saturna może spowodować dyskomfort czy brak satysfakcji. Możemy być niecierpliwi, drobiazgowi, kłótliwi. Pojawi się poczucie samotności, pogrążymy się w swoich wewnętrznych przeżyciach.

 

10 Listopad – niedziela

Wielość aspektów na Niebie przyniesie huśtawkę emocjonalną. Dzień nie będzie spokojny, a to za sprawą kwadratury Księżyca do Plutona, opozycji do Marsa i trygonu do Jowisza. Mogą niepokoić nas mroczne myśli, sny czy złe przeczucia. Trudno będzie się porozumieć. Będziemy impulsywni, kłótliwi. Mogą mieć miejsce wypadki, oparzenia. Szczególnie kobiety narażone mogą być na agresję mężczyzn a wyjaśnienie sytuacji może przebiegać niezwykle burzliwie.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Vera
Vera
ODKRYJ NUMER ↓708 888 ...098 7.69 zł brutto POLSKA
autor: Vera, odwiedzin: 636
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.