Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

785 Mira Wróżka 2019-10-31 0

Horoskop halloweenowy

Tarot Karty Klasyczne Biała Magia
Dziedziny: Uczucia Partnerstwo Praca
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...415 5.20 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...050 4.92 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny

Jakie plany macie na wieczór halloweenowy? Skorzystajcie z podpowiedzi kart, aby ten wieczór był niezapomniany.


Baran: Ktoś nie będzie z wami szczery, na pewno będzie to bardzo mistyczny wieczór, ale czy szczęśliwy trudno mi powiedzieć. Przyglądaj się towarzystwu, bo ktoś wam Barany, nie mówi całej prawdy. Przy odrobinie sprytu uda wam się rozwikłać tajemnice.

 

Byk: Byki czekają na nowe pomysły, nowe podpowiedzi od losu i nowe wskazówki. Zostawicie za sobą coś co wam ciążyło i oddacie się atmosferze. Poddacie się nastrojowi, nowej energii, nowej sile. Nowy wiatr w żagle i możliwy przełom na plus. Udany wieczór, udany koniec miesiąca.

 

Bliźnięta: Bardzo romantyczny, dzień, wieczór. Bardzo romantyczne zakończenie miesiąca. Możliwa oferta matrymonialna, możliwy powrót miłości sprzed lat. Czas przepełniony miłością w dobrym miłym sprzyjającym nam towarzystwie. Możliwe zaręczyny, oświadczyny, rozmowy o wspólnym życiu, możliwa randka. Idzie do was silna oferta miłosna, wieści o miłości, czułe słówka. Piękna karta dla was Bliźnięta, piękny czas, piękne zakończenie października.

 

Rak: Bardzo magiczny wieczór dla Raków. Jeżeli będziecie w towarzystwie, to ktoś może wam zawrócić w głowie, ktoś nowy, ktoś kogo nie znaliście wcześniej. Wieczór halloweenowy przepełniony magią, czarami, dziwnymi zbiegami okoliczności. Co warte podkreślenia możecie poznać nowe osoby, nawiązać nowe znajomości. Jest to także karta intuicji więc przyglądajcie się otoczeniu, przeglądajcie się światu bo możecie wyłapać coś, co dla innych jest niedostępne.

 

Lew: Energia bardzo szybka, bardzo dynamiczna, dużo będzie się działo. Końcówka października w ruchu. Jeżeli spędzacie wieczór halloweenowy ze znajomymi, będzie to wieczór w ruchu, szybki. Możecie często zmieniać miejsce, może być dużo zabawy, dużo śmiechu, mogą być tańce. W tym towarzystwie drogie Lwy może się znaleźć ktoś kto zawróci wam w głowie. Znakiem szczególnym tej osoby będzie tak zwany motorek w pupie, będzie to osoba ogromnym ruchu, robiąca wokół siebie dużo zamieszania, może być głośna, może być krzykliwa, ale szczera. Warto taką osobę poznać, choćby po to by dobrze się bawić.

 

Panna: Jedna z ładniejszych kart, a na pewno jedna z kilku moich ulubionych. Jest to karta uczucia, dobra, spełnienia, spokoju, radości, odpoczynku, wytchnienia. Karta oferty miłosnej, karta zakochania się, romansu, romantyczności, poczucie ogromnego bezpieczeństwa. Jeżeli będziecie Panny spędzać ten wieczór z najbliższą wam osobą, będzie bardzo romantycznie. Odnowienie miłości, odnowienie uczuć, a jeżeli zechcecie poznać kogoś nowego - bo ta karta tego nie wyklucza - może to być uczucie jeżeli nie na całe życie, to na bardzo, bardzo długo. Karta spełnionych życzeń. Jeśli mówimy o sferze emocjonalnej będzie to czas, wieczór, koniec miesiąca, kiedy poczujecie się bardzo dobrze. Romans jest w powietrzu miłość was otacza.

 

Waga: Miłe Panie jest to najlepszy czas - jeżeli oczywiście Tego chcecie - by zajść w ciążę. Końcówka miesiąca, początek listopada, możliwa ciąża dla osób które chcą. Natomiast dla każdej Wagi, Pani wagi informacja jest taka, że będziecie roztaczać czar, urok osobisty. Panowie będą lgnąć do was jak ćmy do światła. Będziecie najpiękniejsze na spotkaniach halloweenowych, na prywatkach, będziecie wzbudzać zazdrość u innych. Uroda, czar, szyk i tajemniczość będzie was wyróżniać w tym czasie. Karta zapowiada także szybką wizytę u fryzjera, u kosmetyczki, kupno nowych strojów. Czyli wszystko to co my wagi lubimy najbardziej, uroda, kosmetyki, fryzjer, ciuszki, fatałaszki i zadawanie szyku. Prawda moje wagi? Przypominam o ciąży więc jeśli jest gdzieś Waga, która w tym momencie nie chce zostać mamą, radzę zastosować najlepszą metodę - szklanka zimnej wody i pod koc w pojedynkę.

 

Skorpion: Piękna karta. Karta mówiąca o zabawie przyjemności, przyjaciołach, wspólnych spotkaniach, odwiedzaniu się, imprezach zakrapianych dobrym alkoholem. Karta mówi nam, że warto koniec października spędzić wśród najbliższych nam osób. Wyjść pobawić się, może to być wyjście do restauracji, może być kawiarnia, może być także spotkanie domowe. Natomiast jest to czas spędzony przy biesiadowaniu w miłym towarzystwie. Skorpiony będą brylować w towarzystwie, mogą organizować zabawę i to skorpiony mogą być osobami, do której przyjdzie większa grupa przyjaciół. Jeżeli planujecie zorganizować przyjęcie dla swoich przyjaciół wszystko się super uda. Bardzo dobra karta.

 

Strzelce: Czy Strzelce planują pozostać w domu? Mam kartę mówiącą o tym, że raczej halloweenowy czas będziecie chcieli spędzić sami. Będzie to czas planowania przyszłych działań, będzie to czas budowania strategii na końcówkę roku. Nie w głowie wam teraz Strzelce zabawy, imprezy, tańce, duchy i wypatroszone dynie. Raczej wasz umysł będzie podążał w kierunku twardych postaw, w kierunku planowania, rozstrzygania pewnych dylematów, które są w was. Może właśnie Strzelec tego potrzebuje. Jest to bardzo silna karta, mówiąca o tym, że pora podjąć decyzję i wam się to uda. Będą to bardzo mądre, odważne, decyzje.

 

Koziorożec: Karta zmiany, szybkości, ruchu. Karta mówiąca o tym, że plany mogą ulec zmianie, karta mówiąca o tym, że do ostatniej chwili nie będziecie wiedzieć na czym stoicie. Nie planujecie niczego bo i tak może to ulec zmianie. Poddajcie się chwili Koziorożce, ale działajcie dynamicznie. Informacja, działanie, akcja, reakcja. W waszym otoczeniu może być osoba, której nie do końca ufacie, której nie do końca wierzycie może to być osoba, która mówiąc najprościej, będzie was irytować. Jaka jest rada? Nie zwracajcie na taką osobę uwagi. Malutka rada - uwaga przy prędkości na zguby żebyście idąc z jednego miejsca na drugie nie zgubili czegoś.

 

Wodnik: Oj Wodniki to będą myśleć, jak spędzić końcówkę października i początek listopada. Będą wykonywać jakieś bardzo skomplikowane operacje myślowe, będą łączyć i jedno z drugim i drugie z trzecim. Będą szukać opieki dla swoich dzieci, będą próbować połączyć rzeczy, których się nie da połączyć. Bardzo będziecie chcieli ten czas spędzić poza domem. Natomiast mam tu przeszkody. Tak jak mówię, będziecie musieli, trochę pokombinować, żeby to się udało. Natomiast nie wiem czy wam się uda - tak jakby nie udało się do końca czy to znaleźć opieki do dzieci, czy to będziecie musieli zostać dłużej w pracy, czymś się zająć. W każdym razie karta myślenia, planowania kombinowania, ale z rezultatem. Powiem tak na dwoje babka wróżyła, raczej skłaniam się ku temu, że spędzicie czas w domu.

 

Ryby: Dla Ryb wypada mi wylosować jakąś dobrą kartę. To ciekawe bo mam taką samą kartę jaką ma Strzelec. Nie odsyłam Ryb do Strzelca, powiem to jeszcze raz. Karta myślenia i zadumy, karta planowania na chłodno, karta podejmowania decyzji. Karta, która mówi trochę - rządź i dziel. Skłania was ku temu by przyjrzeć się pewnej sprawie na chłodno i zaplanować dalsze działania. Jest to także karta strategii, ale i karta ogromnej mądrości. Myślę, że ryby spędzam ten czas bądź w domu bądź w samotności i tak jak Strzelce będą podejmowały pewne decyzje, które będą ważne na przyszłość. Będą podejmowały decyzje na chłodno z dużą dozą rozwagi, rozumu, sprawiedliwości. Jest to Rybom bardzo potrzebne i jest to bardzo silna energia, która nie pokazuje się ot tak sobie.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Mira Wróżka
Mira Wróżka
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...050 4.92 zł brutto POLSKA
autor: Mira Wróżka, odwiedzin: 785
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.