74d6c10a60d658710f3eda1c2fc98f41
Pomocnik
Sugestia

381 Wróżka Eliza 2019-10-29 0

Porzucenie przeszłości

Karty Klasyczne Przyjaźń i uczucia w zodiaku Odcienie męskości
Dziedziny: Uczucia Praca Biznes
0048224 452 469 POLSKA I ZAGRANICA 5.00 zł brutto
708 788 057 POLSKA 4.92 zł brutto
zajęty: prowadzi rozmowę

,, Porzucenie przeszłości ‘’ Nabierz odwagi,  ta podróż już się zaczęła.. Nawet jeśli zawrócisz,  nie znajdziesz już starego brzegu.  Nawet jeśli zawrócisz, stare rzeczy, emocje już nikomu nie pomogą. Teraz trzeba znaleźć to, co  rzeczywiste i nie jest to odległe ponieważ jest już w Tobie.


Człowiek żyjący  przeszłością musi czuć znużenie, bezsens i pewnego  rodzaju ból., ,Co ja tu robię? Dlaczego żyję? Co będzie jutro, kolejne powtórzenie dziś?’’. To co było dziś było powtórzeniem wczoraj. Ciągniesz tą rutynę niczym osioł, ponieważ on nie ma pojęcia o przyszłości i ciągle powtarza tę same czynności z przeszłości.  Świadomość potrzeby uwolnienia się od przeszłości, to zdawanie sobie sprawy,  że  już to kiedyś robiłeś, robisz znowu i będziesz niczym niewolnik robił ponownie, ponieważ nie odchodzisz od przeszłości,  nie pozwalasz jej umrzeć, zachowujesz ją przy życiu.. Wszyscy  stajemy w obliczu tego dylematu i jedynym rozwiązaniem jest pozwolenie przeszłości umrzeć... Jest taka piękna opowieść z życia Jezusa,  a mianowicie poszedł nad jezioro wczesnego ranka i spotkał rybaka.. Jezus położył rękę na jego ramieniu i rzekł: Jak długo będziesz to robić? Rano? Popołudniu? Każdego dnia swego życia? Czy myślisz, że na tym polega cały sens życia? Nigdy nie myślałem o tym- rzekł rybak. Jeśli zadajesz to pytanie to znaczy, że  w życiu  musi być coś więcej... W każdej chwili coś umiera,  kończy się, odchodzi... Nie zbieraj antyków, zostaw to co martwe jest. Idź  z życiem,  płyń z życiem,  w  swojej moralności, intensywności, a nigdy nie staniesz się więzieniem własnych myśli i życie udręką nie będzie.  Staniesz się niczym rzeka i będziesz płynąć z prądem jej.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

zajęty: prowadzi rozmowę
Wróżka Eliza
Wróżka Eliza
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...057 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Wróżka Eliza, odwiedzin: 381
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.