Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

1149 Vera 2019-10-22 3

Horoskop astrologiczny biznesowy od 21.10 do 27.10.19

Vera
POLSKI 
Astrologia - horoskop Tarot Numerologia
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Finanse
0048224 452 404 7.69 zł brutto CAŁY ŚWIAT
708 888 098 7.69 zł brutto POLSKA
teraz dostępny

Sprawdź co będzie z Twoją firmą w tym tygodniu...


21 październik – poniedziałek

Przejście Księżyca do znaku Lwa oraz trygon Wenus z Neptunem wygenerują potrzebę bycia zauważonym, potrzebę afektacji czy romansów. Będzie to też dzień wzbudzenia ambicji, niezależności, przyjaźni, radości i ciepła. Dobry dzień dla artystów, twórców, pisarzy, poetów.

 

22 październik – wtorek

Dobra energia dnia. Sekstyl Księżyca do Marsa spowoduje przypływ energii, właściwe podejście do wykonywanej pracy, przypływ gotówki. Będziemy chętniej uprawiać sport, prężyć muskuły, poprawiać kondycję fizyczną.

 

23 październik – środa

Księżyc wkracza w znak Panny, zaznaczając wpływy Plutona i Merkurego. Dobry czas dla intelektualistów, nauczycieli, ludzi pióra. Może wystąpić skupienie na zdrowiu, diecie, porządkach, zmianie mieszkania, biura.

Także dziś Słońce wkracza w znak Skorpiona, którym rządzi energetyczny Mars i Pluton. Ludzie będący pod wpływem Skorpiona mają silne uczucia i emocje, zdolność osiągania celów, dużą wyobraźnię oraz umiejętność intuicyjnego postrzegania. Negatywnymi cechami Skorpiona są skrytość, niepokój, zazdrość, mściwość i pamiętliwość. Skorpiony emanują osobistym magnetyzmem i osiągają to czego pragną i łatwo regenerują własne siły fizyczne i psychiczne. Potrzebują wielu intensywnie przeżywanych doświadczeń życiowych.

 

24 październik – czwartek

Dobry dzień na sprawy zawodowe jak i osobiste. Trygon Księżyca z Uranem i Saturnem zmotywują nas do pracy, ułatwią kontakty z przedstawicielami władz, dodadzą energii, skierują ku materialnym ambicjom.

 

25 październik – piątek

Pozytywna aura dnia. Księżyc przechodzi do znaku Wagi, chociaż godziny pracy będą pozostawać nadal w oddziaływaniu Księżyca w znaku Panny. Będziemy odczuwać potrzebę dokładnego wywiązywania się z obowiązków, będziemy analityczni, krytyczni i konsekwentni. Pogodę ducha i optymizm zapowiadają pomyślne aspekty Księżyca z Wenus, Plutonem i Merkurym oraz sekstyl Wenus z Plutonem. Udany piątkowy nastrój.

 

26 październik – sobota

Na aurę dnia wpływać dziś będzie koniunkcja Księżyca z Marsem oraz kwadratura z Saturnem. Postanowimy nadrobić zaległości w domowych remontach i porządkach. Wieczorem odczujemy zmęczenie i brak chęci na życie towarzyskie.

 

27 październik – niedziela

W nocy przechodzimy na czas zimowy.

Niedziela będzie trudnym dniem. Negatywne aspekty Księżyca z Plutonem oraz Marsa z Saturnem a także wejście Księżyca w znak Skorpiona wywołają frustrację, irytację, niepokój, zniechęcenie. Kontakty z najbliższymi nie będą najlepsze, stan zdrowia, niestety, także. Starajmy się wyciszyć i zachować umiar w reakcjach.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Vera
Vera
ODKRYJ NUMER ↓708 888 ...098 7.69 zł brutto POLSKA
autor: Vera, odwiedzin: 1149
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.