Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

1321 Vera 2019-10-14 2

Horoskop astrologiczny biznesowy na bieżący tydzień

Vera
POLSKI 
Astrologia - horoskop Tarot Numerologia
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Finanse
0048224 452 404 7.69 zł brutto CAŁY ŚWIAT
708 888 098 7.69 zł brutto POLSKA
teraz dostępny

Sprawdź jaki będzie tydzień w biznesie...


14 październik – poniedziałek

Początek tygodnia nie nastraja optymistycznie. Kwadratura Słońca z Plutonem oraz wczorajsza Pełnia w Baranie, wprowadzi poddenerwowanie i chaos, jednakże pod koniec dnia może okazać się, że postęp naszych prac był zaskakująco dobry i udało się dużo zdziałać. Dodatkowo sekstyl Merkurego z Saturnem zapewni nam wysoką sprawność intelektualną, przyczyniając się do skuteczności.

 

15 październik – wtorek

Bardzo miła aura dnia, chociaż nie związana bezpośrednio z pracą. Księżyc w znaku Byka, koniunkcja Księżyca z Uranem, trygon Księżyca do Saturna oraz opozycja z Wenus przyczynią się do spotkań towarzyskich, z nastawieniem przyjacielskim i ugodowym. To dobry dzień na formowanie się związków partnerskich – od przyjaźni czy biznesu, po mariaże. Dobry również czas na mediacje pomiędzy zwaśnionymi stronami.

 

16 październik – środa

Dzień pełen korzystnych tranzytów, które wspierać będą nasze działania umysłowe czy ich intelektualny wymiar. Trygon Merkurego do Neptuna szczególnie wyswobodzi naszą energię twórczą czy duchowy wgląd w siebie. Postarajmy się nie tracić głowy podczas dnia i skierować energię na działania, łącząc sprawność umysłu z romantyczna wiarą i uczuciami.

 

17 październik – czwartek

Trygon Księżyca z Marsem oraz przejście Księżyca ze znaku Byka w znak Bliźniąt, wniesie lekkość, swobodę oraz dobrą komunikację. Dobry dzień do pisania przemówień, rozrywek czy gier intelektualnych a także do załatwiania wszelkich trudnych spraw czy problemów, wymagających dyplomacji.

 

18 październik – piątek

Końcówka tygodnia okaże się dość trudna do przejścia. Podlegać będziemy nieharmonijnym aspektom Księżyca – kwadraturze do Neptuna i opozycji do Jowisza, co przełoży się na brak koncentracji, zmęczenie i błędne wyobrażenia. Unikajmy dziś dużych wyzwań.

 

19 październik – sobota

Bardzo miły dzień. Przejście Księżyca do znaku rodzinnego Raka oraz sekstyl Księżyca do Urana wpłynie silnie na naszą osobowość, podświadomość, emocje, instynktowne działania. Będziemy sentymentalni, opiekuńczy, rozleniwieni z potrzebą życia rodzinnego. Nadrobimy partnerskie zaległości, zatroszczymy się o starszych członków rodziny.

 

20 październik – niedziela

Dobra, aktywna aura dnia. Wielość pozytywnych, wspierających aspektów Merkurego, Wenus i Księżyca, spowoduje iż wykażemy się wysoką aktywnością intelektualną czy dobrą formą psycho-fizyczną. Udadzą się spotkania z przyjaciółmi i rodziną.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Vera
Vera
ODKRYJ NUMER ↓708 888 ...098 7.69 zł brutto POLSKA
autor: Vera, odwiedzin: 1321
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.