Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

328 Wróżka Eliza 2019-10-08 2

Stara dusza

Karty Klasyczne Przyjaźń i uczucia w zodiaku Odcienie męskości
Dziedziny: Uczucia Praca Biznes
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...469 5.00 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...057 4.92 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny

Wedle wierzeń taoistów jest to ostatni etap naszego ziemskiego życia.  Stara dusza nie zawsze jest,  w starym człowieku i często dzieci mają ją i  posiadają mądrość jak starcy. Czym tak naprawdę jest stara dusza?? Jest to ostatnia faza życiowej podróży człowieka na ziemi. 


Gdy upłynie pięć pełnych cykli reinkarnacji, przechodzimy do szóstej fazy, gdzie łączą się nasze wszystkie przeżycia,  doświadczania i mądrość życiowa. Następnie dusza udaję się,  w swoją ostatnią podróż i jej zadaniem jest przekazać swoje mądrości i doświadczenia innym ludziom. To jest jej ostatnia misja na ziemi,  przed połączeniem się ze wszechświatem. Jest to dusza dojrzała i gotowa zakończyć reinkarnacje swą i być oświecona. Starą duszę posiada każdy i młody i stary człowiek.  Co cechuje ją??? Niewątpliwie specyficzne poglądy i odróżniają się od tłumu. Bardzo łatwo je dostrzec, w  tłumie. Starą duszę cechuje romantyzm i przywiązanie do tradycji. Kocha całym sercem bezinteresownie i potrafi  ofiarować miłość.  Kocha szczerze i z każdej relacji potrafi wyciągnąć nauki,  nawet tej nieudanej. Jest to dusza rozważna,  która ceni sobie prostotę i mądrze myśli.  Ceni ponad wszystko mądrość i prawdę. Potrafi wspaniale słuchać,  ale nie ocenia,  lecz mądrze doradza,  bo sama już to przechodziła i rozumie doskonale rozmówcę.  Czerpię nauki z poprzednich wcieleń i podświadomie wie,  że nie żyje pierwszy raz, bo mało co jest jej obce na ziemi. Stara dusza jest uczynna i sprawiedliwa,  chętnie pomaga i staję się przewodnikiem wielu ludzi. Często możesz czuć do takiej osoby potrzebę zapytania się i rozmowy,  mimo że nawet jej nie znasz. Jest to dusza spokojna,  która kontroluje swe emocje i unika często konfliktów,  bo wie że prowadzą jedynie do bólu i ponownej karmy. Ona nie biegnie,  nie spieszy się już,  lecz patrzy na wszystko z  dystansem i obserwuję.  Czuję wewnętrznie i podświadomie, iż  jest to jej ostatni etap na ziemi.

 

,,Nigdy  nie zestarzeje się serce  które kocha ‘’.

Sokrates  

 


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Wróżka Eliza
Wróżka Eliza
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...057 4.92 zł brutto POLSKA
autor: Wróżka Eliza, odwiedzin: 328
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.