Heart_5
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

3183 Kumczo 2019-10-07 2

Wibracje numerologiczne na październik 2019

Kumczo
POLSKI 
Tarot Wahadełko Numerologia
Uczucia Samopoczucie Finanse
0048224 452 456 POLSKA I ZAGRANICA 4.80 zł brutto
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
teraz dostępny tylko telefon

Sprawdź Swoje wibracje w październiku...


Dla wibracji 1

Praca: W pracy aktywność, otwartość, będziecie odważnie podejmować działania, wręcz ryzykować w pewnych sprawach, poszukiwać nowych możliwości, nowych rozwiązań. Zapowiada się sporo ruchu, wyjazdów, możliwe, że dla niektórych jedynek to praca w terenie, związana z transportem, przemieszczaniem się, a nawet zagranicą.

Finanse: W sferze finansowej stabilnie, ale jakieś rozczarowanie, rozterki sercowe, kryzys niespełnionego celu życiowego. To będzie miesiąc zadumy nad sposobem życia i wytyczenia nowych celów.

Uczucia: W uczuciach okres dynamiczny i takie wzięcie odpowiedzialności za swoje życie.Niektóre jedynki czekają wyjazdy służbowe lub w celach odpoczynku, które będziecie przeżywać dość emocjonalnie. W związkach uważać na dominację i władzę w związku.

Zdrowie: W zdrowiu mogą pojawić się problemy neurologiczne z układem nerwowym, wszelkiego rodzaju nerwobóle, stany zapalne. Problemy z nogami.

Rodzina: Szykują się uroczystości rodzinne, spotkania typu chrzciny, imieniny, urodziny itp... Będzie uroczyście, wesoło, zabawnie, humor będzie wszystkim gościom dopisywał, miłe dyskusje i pogawędki.

Otoczenie: Co do otoczenia będziecie ostrożni i nieufni. Przyjmiecie postawę obronną, ostrożną, jakby was blokowały jakieś niemiłe doświadczenia z przeszłości.

Niespodzianki: Zostaną wam dostarczone jakieś informacje, wiadomości, przesyłki, listy. Nadarzy się okazja, którą trzeba będzie szybko wykorzystać, żeby inni nie sprzątnęli jej z przed nosa.

Ostrzeżenia: Gwiazda to karta ochronna, więc nic negatywnego nie powinno się wydarzyć, ale możecie poczuć się w tym miesiącu tacy zagubieni, słabi, zrezygnowani oskarżając los i upatrując przyczynę niepowodzeń.

Przesłanie Anielskie: Anioł Zabawy zapowiada uroczystości, świętowanie, relaks, beztroskie chwile, które pozwolą na moment zapomnieć o szarej rzeczywistości. Pomoże umiejętnie korzystać z wolnego czasu, zachować harmonię między zabawą, a pracą i wywiązywaniem się z obowiązków. Bezpiecznym korzystaniem z przyjemności.

 

Dla wibracji 2

Praca: W pracy u dwójek nastąpią zmiany, więc albo zdecydujecie się odejść na emeryturę, rentę, lub poszukać czegoś lepszego. Może towarzyszyć wam strach przed tym co nowe nieznane dlatego podjęcie decyzji będzie trudne i będzie wymagało procesu, dojrzewania do zmian.

Finanse: Finansowo będziecie rozsądnie dysponowali tym co posiadacie. Odpowiedzialność i właściwa ocena sytuacji pozwoli na matematyczne wyliczenia, kalkulację i obiektywizm. Mogą przytrafić się wydatki związane z urzędami, uważać na jazdę samochodem.

Uczucia: W uczuciach dynamiczny okres, wyjazdy służbowe, rekreacyjne. W związkach nerwowa atmosfera, walka o przetrwanie w związku, dominacja, trudności w utrzymani równowagi emocjonalnej. Może tez być tak, że partner gdzieś wyjechał i mamy w związku z tym ciszę i brak relacji.

Zdrowie: Problemy z układem nerwowym, nerwobóle, dolegliwości górnych dróg oddechowych.

Rodzina: W rodzinie stabilizacja i dobrobyt. Umiejętne dysponowanie posiadanymi zasobami materialnymi i finansowymi. Możecie mieć kogoś w rodzinie kto jest majętny, operatywny, ktoś kto dobrze zna życie, zna się na interesach i pomocny w razie potrzeby.

Otoczenie: W otoczeniu uważać na młode osoby, które mogą być przebiegłe i nieszczere, wywołując nieporozumienia. Uważajcie też sami aby nie wydać pośpiesznych sądów, nie oceniać jeżeli nie znacie dobrze sprawy, czy osoby. To będzie miesiąc spotkań z różnymi osobami o lotnym i przenikliwym umyśle.

Niespodzianki: Może was ogarnąć zniechęcenie, izolowanie się od otoczenia, przebywanie w samotności. Nic się wam nie będzie chciało żadne nakazy, zmuszanie się do czegokolwiek.Ten marazm przejdzie, ale trzeba będzie zebrać siły, przemyśleć swoje postępowanie i zrobić krok do przodu.

Ostrzeżenia: Karta ostrzega przed porażką, przegraną, coś o co walczyliście może obrócić się w straty, a wam pozostanie niesmak i niepokój. Sporo macie kart mieczowych, więc to może być miesiąc rozczarowań, krytyki, kłamstw, blokad, bujania w obłokach.

Przesłanie Anielskie: Anioł Możliwych Cudów pomaga bezpiecznie poruszać się po obszarze marzeń, wcielać w życie plany nawet te z fantazji. Chroni przed zatraceniem się we własnym wyimaginowanym świecie. Jeżeli żyjecie samymi marzeniami, albo trzymacie się sztywnego, surowego i hermetycznego realizmu, dziecinna naiwność, to Anioł Możliwych Cudów potrafi zaskoczyć i ocali was od bujania w obłokach sprowadzając na ziemię.

 

Dla wibracji 3

Praca: Praca pod nadzorem kogoś, kto trzyma się sztywno praw i reguł. Jest wymagający, może być nieprzystępny, chłodny i krytyczny. Może być jakaś reorganizacja, przesunięcia w inne miejsce, inne stanowisko. Jeżeli posiadacie stanowisko kierownicze, dyrektorskie, będziecie autorytetem władzy, porządku społecznego, opierając się na trzeźwej, logicznej kalkulacji.

Finanse: W sprawach finansowych październik upłynie na marzeniach. Możliwe, że to sprawy związane z rozpoczęciem jakiegoś nowego przedsięwzięcia, projektu, nowych działań, które przyniosłyby lepsze korzyści finansowe. To będzie takie bujanie w przestworzach, że chcielibyście mieć i to i tamto, tylko kasy brak.

Uczucia: Uczuciowo blokady, czegoś nie widzicie, nie zauważacie. Problemy, które będą dręczyły, a wy nie będziecie umieli podjąć decyzji, dokonać wyboru. Wycofanie emocjonalne, zamknięcie w sobie, zwątpienie. Wewnętrzne rozdarcie i sytuacja z której nie wiadomo jak się wyzwolić.

Zdrowie: Problemy z kończynami górnymi, problemy z sercem, krwią, zaburzenia emocjonalne, urazy.

Rodzina: W rodzinie dobre perspektywy na przyszłość. Wasza rodzina jest chroniona przez Kosmos w tym miesiącu więc wszystkie sprawy i zamiary powinny być kontynuowane. Czas nadziei i wiary w lepszą przyszłość.

Otoczenie: W otoczeniu szykują się spotkania towarzyskie. Możliwe ze zostaniecie zaproszeni na jakąś uroczystość koleżeńską. Ktoś z waszych znajomych będzie coś świętował. Z otoczeniem miło, rozrywkowo i przyjemnie.

Niespodzianki: Niektóre trójeczki mogą zaskoczyć niespodziewane wydatki na dzieci. Może trzeba będzie wyłożyć większą sumę na wyjazd dzieci, a może wasze dziecko zechce rozpocząć nowy etap w swoim życiu, czyli ślub, wesele i trzeba będzie wspomóc i przygotować się na większy wydatek. Ogólnie dostaniecie wsparcie od kogoś lub was ktoś wesprze finansowo.

Ostrzeżenia: Możecie w tym miesiącu odczuwać pustkę duchową i brak więzi z otaczającym światem. Zamkniecie się jak ślimak w swej skorupce czekając aż wszystkie niebezpieczeństwa odejdą. Nie będziecie ryzykować i szukać zmian.

Przesłanie Anielskie: Anioł Wewnętrznego Spokoju wskazuje na kłopoty emocjonalne, pobudzenie nerwowe, irytację, chaotyczne myśli. Pomoże w odzyskaniu spokoju i równowagi wewnętrznej, łagodzi stres, zaburzenia snu, bóle serca, obniża ciśnienie krwi, zachęca do chwilowego wytchnienia w samotności.

 

Dla wibracji 4

Praca: Praca na dwie zmiany, dwie prace, dochody z dwóch źródeł. Czyli praca będzie, ale możecie odczuwać takie niezadowolenie emocjonalne. Coś was będzie dręczyło, rozdarcie wewnętrzne, a wy nie będziecie wiedzieli jaką podjąć decyzję.

Finanse: Z finansami będziecie bardzo ostrożnie się obchodzili czyli jeżeli w przeszłości popełniliście jakieś błędy w wydatkach, byliście zbyt rozrzutni, to w tym miesiącu, nie będziecie już tacy ufni wydając lekką ręką. Możecie odczuwać samotność, że w sprawach finansowych sami musicie o wszystkim myśleć i starać się.

Uczucia: Nie najlepiej będzie się działo, coś was przygnębi, przytłoczy, takie cierpienie psychiczne. Możecie mieć nadmiar obowiązków, możecie odczuwać, że cały ciężar utrzymania związku i rodziny spoczywa na waszych barkach, co powoduje niezadowolenie, gdyż partner może w chwilach konfliktowych zamiast pomóc obarczać za wszystko winą.

Zdrowie: Dysfunkcja kończyn górnych, nerwobóle, stany zapalne, reumatyzm, układ hormonalny. Uważać też na swoją psychikę i niepotrzebne zamartwianie się.

Rodzina: W rodzinie waszą uwagę przykuje w tym miesiącu małżeństwo. Będziecie się zastanawiali jaką podjąć decyzję, czy nadal pozostawić sytuacje taką jaka jest, czy zadecydować inaczej i odejść i przestać się zadręczać psychicznie, bo coś w tym wszystkim jednak wam nie pasuje.

Otoczenie: W tym miesiącu otoczenie może was nie interesować. To sytuacja w której się znajdziecie spowoduje, że nie będziecie widzieli wyjścia, negatywne myślenie, brak ruchu. Jedynie informacje wiadomości przekazywane drogą wirtualną.

Niespodzianki: Młoda osoba o cechach samotnego marzyciela może was zaskoczyć jakąś propozycją. Będzie miły, ugodowy, pozytywnie nastawiony do was i do ludzi. Może to być propozycja kompromisu, po upartej walce.

Ostrzeżenia: Uważajcie czwórki na swoją psychikę, nie rozpaczajcie nad swoim losem, straconej miłości. Brak wiary i ufności w człowieka doprowadzi was do zgorzknienia i utraty więzi ze światem.

Przesłanie Anielskie: Anioł Miłosierdzia wskazuje na nieumiejętność wybaczania, brak zrozumienia dla innych, długo noszoną w sercu urazę, wieczne pretensje i wzajemne obwinianie się. Zwrócenie się do Anioła Miłosierdzia pomoże lepiej zrozumieć ludzi ich wady i postępowanie. Uczy wybaczać, zachęca do wyrozumiałości. Kładzie większy nacisk na przyczynę negatywnego zachowania, niż ocenianie jej skutków.

 

Dla wibracji 5

Praca: Piątki zamiast skupić się na konkretach, będą w październiku trochę rozmarzone. W waszych głowach melancholia i fantazje dotyczące tego co by was uszczęśliwiło, co chcielibyście mieć w posiadaniu, może lepsza praca przynosząca większe korzyści finansowe, taki odlot zamiast urzeczywistnienia.

Finanse: Finansowo ktoś operatywny umiejący zadbać o interesy może mieć wpływ na powiększenie waszego statusu finansowego. To może być ktoś wpływowy, mądry i wyrozumiały do kogo możecie zwrócić się ze swoimi problemami. Miesiąc powodzenia materialnego i zmysłu do interesów.

Uczucia: Wasza osobowość i charakter będą w dobrej kondycji. Witalność, energia do działania, atrakcyjność i seksapil, to cechy, które nie opuszczą was w tym miesiącu.Będziecie kusić płeć przeciwną, a partner będzie starał się was oczarować i okazać miłość.

Zdrowie: Mogą pojawić się przeziębienia, oraz infekcja dróg oddechowych. Kończyny górne i dolne, układ hormonalny.

Rodzina: Możliwe jakieś wydatki związane z rodziną. Pomoc finansowa, pożyczka, trzeba będzie kogoś wesprzeć w potrzebie co spowoduje zubożenie waszego portfela.

Otoczenie: W swoim najbliższym otoczeniu będziecie podejmować jakieś decyzje, dokonywać wyboru. To może dotyczyć osób z kim pozostać w dobrych przyjaznych relacjach, komu można zaufać, a kogo trzeba trzymać na dystans, odciąć negatywną energię. Wybór może tyczyć się spraw uczuciowych, partnerskich.

Niespodzianki: Możecie otrzymać jakieś niezbyt dobre wiadomości, które wprawią was w zakłopotanie, gdzie nie będziecie wiedzieli jak z tego wybrnąć. To może być jedynie pułapka negatywnego myślenia i odczuwaniu braku możliwości ruchu, pomimo że wyjście jest, jednak możecie tego nie widzieć.

Ostrzeżenia: Uważajcie na gwałtowne i nieprzemyślane reakcje. Możecie czuć rozdarcie wewnętrzne i wrażenie stania jedna nogą w jednej sprawie, a drugą w drugiej. Niemożność podjęcia decyzji, brak cierpliwości, tolerancji.

Przesłanie Anielskie: Anioł Duchowego Oświecenia wskazuje na trudności w odnalezieniu celu i sensu życia, błądzenie, zagubienie, ślepy zaułek. Trzeba spojrzeć na rzeczywistość z szerszej perspektywy. Anioł pomaga uświadomić człowiekowi to, co dla niego najważniejsze. Odnaleźć właściwą drogę, sens i cel w życiu.

 

Dla wibracji 6

Praca: W pracy możecie poczuć się samotnie, możecie myśleć o upływającym czasie, który przybliża nas do starości, o przemijaniu i strachu przed nieznanym. To będzie czas zadumy, poszukiwań, zrewidowanie swojego postępowania, poglądów, przekonań. Zmiany, które zbliżają się wielkimi krokami.

Finanse: W finansach poprawa. Możecie otrzymać prezent w postaci podarowania od kogoś pieniędzy, może to być premia, nagroda, wyróżnienie. Taki czas wzajemnej pomocy i wzajemnego obdarowywania się.

Uczucia: To nie będzie miesiąc uczuciowy, raczej skupicie się na pracy, na swoim celu, jedynie będziecie rozpaczać nad tym co was ominęło, co się nie udało w związku, nad tym co straciliście. Tęsknota za miłością, związkiem.

Zdrowie: Zdrowotnie samopoczucie takiego zawieszenia. Życie toczy się dalej, a Wy możecie mieć wrażenie utknięcia w martwym punkcie, niezadowolenia z waszego życia. Uważać na swoją psychikę, na uzależnienia od środków zmieniających świadomość.

Rodzina: W rodzinie ktoś kto dosyć chłodno traktuje wszystkich, władczy, nieprzystępny. To może być kobieta, jak i mężczyzna, ktoś kto więcej ocenia, krytykuje i osadza niż jest naszym obrońcą i pomocnikiem.

Otoczenie: W otoczeniu ktoś może potrzebować pomocy, jest przygnębiony, przytłoczony, a Wy nie wiecie jak pomóc, jak zaradzić, jak doradzić. Macie dylemat i takie rozdarcie wewnętrzne. Z jednej strony byście chcieli pomóc, z drugiej strony może nie potrzebnie się wtrącicie.

Niespodzianki: Zapowiadają się poważne zmiany niosące nadzieję na lepszą przyszłość. Przebudzenie się do życia, odrodzenie. Niektóre szóstki czeka bilans, podsumowanie np: pracy i odejście na emeryturę. Dla innych zmiany mogą oznaczać pojednanie, przebaczenie, uwolnienie się od przeszłości.

Ostrzeżenia: Nie blokujcie się na ludzi. Wsza nieufność i ostrożność podyktowana doświadczeniami z przeszłości, trzyma was w napięciu co może spowodować wyczerpanie się energii i załamanie nerwowe.

Przesłanie Anielskie: Anioł Spełnionych Marzeń-wskazuje na spełnienie marzeń oddalające się w czasie, oczekiwania, które czasami przerastają rzeczywistość. Anioł pomaga nabrać przekonania i wiary w marzenia, uczy wytrwałości, zaspokaja potrzeby serca i duszy, czasem obdarza łaskawością losu.

 

Dla wibracji 7

Praca: W pracy walka z przeciwnościami losu, ale nic was nie załamie pomimo oporu świata zewnętrznego, zdecydowanie będziecie realizowali swoje cele i potrzeby. Możecie do ludzi być nieufni, ostrożni, bojąc się zranień, a jesteście osobami wrażliwymi więc zachowacie dystans.

Finanse: Bardziej zaznaczą się sprawy związane z uczuciami, emocjami, jakieś niezadowolenie, niż sprawy finansowe. Możecie żyć w świecie swoich marzeń i powoli realizować plany. Sprawy związane z finansami będą miały w tym miesiącu szczęśliwe zakończenie.

Uczucia: Zatapianie się w świat marzeń, złudzeń i iluzji. Życie w imaginowanym świecie, który zamiast dążyć do tych marzeń działać i urzeczywistniać, wpadacie w melancholię i będziecie bujać w obłokach.

Zdrowie: Układ oddechowy, choroby zakaźne w obrębie układu oddechowego, układ nerwowy, choroby dolnej części układu pokarmowego. Mogą wystąpić problemy dermatologiczne.

Rodzina: Niektóre siódemki mogą mieć wsparcie w rodzinie od osób będących w związku.Zapowiada się przyjaźnie miło, współpraca. Możliwe, że ktoś z rodziny zechce wejść w związek małżeński.

Otoczenie: W otoczeniu zapowiadają się zmiany. Uważać na sprawy urzędowe, kontrole, jeżeli posiadacie swoją działalność gospodarczą, firmę. Praca z grupą ludzi objętych wspólnym interesem.

Niespodzianki: Możecie nawiązać współpracę z kimś kto jest osobą doświadczoną, to ktoś kto umie doradzić, pomóc, jednak wymaga podporządkowania się, posłuszeństwa. Akceptacja siebie ze swoimi pozytywami i negatywami.

Ostrzeżenia: Uważać na swój stan emocjonalny, pogłębianie się i niemożność pogodzenia się ze stratami, z ogarniającą bezsilnością, smutkiem, można doprowadzić do załamania nerwowego.

Przesłanie Anielskie: Anioł Harmonii-Anioł ten wskazuje na zachwianie wewnętrznej równowagi emocjonalo-uczuciowej. Na pobudliwość, nerwowość, rosnące napięcia psychiczne. Słaba akceptacja siebie, skomplikowane relacje z otoczeniem. Anioł pomoże odzyskać poczucie harmonii, polubić siebie, ułatwi asymilację z otoczeniem, rozładowuje napięcia psychiczne. Uwrażliwia na piękno przyrody.

 

Dla wibracji 8

Praca: W pracy ósemki będą zaangażowane w nowe projekty, będziecie dążyli zakończenia przedsięwzięć jakich się podjęliście. Bardzo dobry i korzystny miesiąc na realizację planów, na świadome rozpoznanie celów, na zmiany.

Finanse: W tej kwestii stan utknięcia, chwilowe zawieszenie, co byście nie robili, to wszystko będzie szło powoli, wymaga czasu i dojrzałości. Nie będziecie zadowoleni z obrotu spraw, okres czekania na wszystko.

Uczucia: Uczucia skierujecie bardziej na sprawy materialne czekając na efekty waszych działań, na nagrodę za dobrze wykonaną pracę i włożony wkład w twórcze pomysły. Związki oparte na wspólnym celu, a miłość transformują na sprawy istotne.

Zdrowie: Osłabienie organizmu, brak energii, witalności, problemy z krwią, dolegliwości serca. Wycofanie z otoczenia, stan niezadowolenia, smutku, cierpienia.

Rodzina: W rodzinie ktoś może mieć problemy materialne i potrzebne będzie wasze wsparcie, pomoc materialna i duchowa. Ktoś być może utracił pracę, dotknęła go choroba czy kryzys uczuciowy i w takiej ciężkiej sytuacji wasze wsparcie będzie lekiem na całe zło, a nadzieją na lepszą przyszłość.

Otoczenie: Nie widać witalności i zbytniego nawiązywania komunikacji z otoczeniem. Raczej rozczarowanie, zwątpienie, wycofanie emocjonalne. Do otoczenia będziecie bierni, zamykając się w sobie. Wewnętrzne rozdarcie i niemożność poradzenia sobie z własnymi problemami.

Niespodzianki: Możecie otrzymać wsparcie, pomoc od kobiety intuicyjnej z dobrym wyczuciem i określeniem sytuacji w jakiej się znajdujecie. Możecie ukrywać przed światem, trzymać w tajemnicy jakieś swoje nałogi, związki. Ktoś nie zechce wyjawić wam wiadomości na temat czyjegoś lekko prowadzonego życia.

Ostrzeżenia: Uważać na swoją bierność, lęk przed zmianami i nieumiejętność dopasowania się do istniejących warunków. Ogólny zastój z którym nic nie robicie i nie umiecie podjąć decyzji aby cokolwiek zmienić.

Przesłanie Anielskie: Anioł Ciepła-wskazuje na tłumienie w sobie uczuć i emocji, nieumiejętność wyrażania swoich potrzeb, problemy z komunikacją, słabe porozumienie z innymi. Anioł ten pomoże rozładować napięcie emocjonalne i wyrazić swoje prawdziwe uczucia. Uczy przyjaźni, niweluje dystans i obawy przed kontaktem z ludźmi. Poprawia nastrój.

 

Dla wibracji 9

Praca: W pracy sporo wyjazdów służbowych, dojazd do pracy, dużo ruchu, ale czas oczekiwania na zapłatę za wykonane zlecenie, pracę. Zalecana jest cierpliwość i wytrwałe dążenie do osiągnięcia celu. To miesiąc działań, pracy, ale na efekty trzeba będzie jeszcze zaczekać. Nie należy nic ponaglać, bo może to przynieść odwrotny skutek.

Finanse: Finansowo może być wzrost kapitału, ale trzeba zachować umiar w wydawaniu, bo tak jak szybko pieniążki przyjdą, tak szybko mogą się rozejść. Mogą być wydatki związane z samochodem, może kupno nowego, lub trzeba będzie coś poprawić w starym.

Uczucia: W uczuciach mogą nastąpić zmiany, coś zostało już nadszarpnięte i ciężko będzie to poskładać.Coś od środka może niszczyć waszą duszę, a wy będziecie bezsilni. Takie kręcenie się w kółko. Jednak jeżeli przezwyciężycie waszą bezsilność, to możecie nagle dostać oświecenia, które pozwoli wam na zmianę postawy i stosunku do świata.

Zdrowie: Problemy neurologiczne czyli z układem nerwowym, dolegliwości układu kostnego, reumatyzm, nerwice, zaburzenia rytmu serca. Choroby wrodzone układu krążenia.

Rodzina: W rodzinie każdy żyje w swoim świecie, kontakty wirtualne po przez telefon, internet z powodu mieszkającej rodziny w oddaleniu, w dużej odległości od was, zagranica. Możecie też nie być szczerzy z rodziną, unikać kontaktu i współpracy, jak również uważać, żeby ktoś z rodziny nie chciał was wykorzystać.

Otoczenie: W otoczeniu możecie liczyć na mężczyznę energicznego, przedsiębiorczy, odpowiedzialny, który gotowy jest do działania i współpracy. Korzystne informacje, które pozwolą wam na podjęcie konkretnych i zdecydowanych działań.

Niespodzianki: Bezpieczeństwo materialne. Ktoś obdarzy was pomocą, wzajemną współpracą. Możecie otrzymać od kogoś wsparcie pieniężne, prezent. To może być też nagroda, wyróżnienie w pracy.

Ostrzeżenia: Uważać na nieuczciwych ludzi, którzy mogą was oszukać, wykorzystać, unikać odpowiedzialności. Ktoś może was oceniać, krytykować, boleśnie dotknąć złośliwymi uwagami.

Przesłanie Anielskie: Anioł Rozwoju Duchowego -wskazuje na samotność, lecz nie zawsze konieczną izolację. Potrzebę zwrócenia uwagi na wartości duchowe, tęsknotę za cisza i absolutnym spokojem. Anioł pomaga zaakceptować, uszanować i polubić swoją samotność z wyboru, rozwija duchowo, zbliża do Boga, rozbudza zainteresowanie wartościami wyższymi.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny tylko telefon
Kumczo
Kumczo
708 588 023 POLSKA 3.69 zł brutto
autor: Kumczo, odwiedzin: 3183
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.