Pomocnik
Sugestia

3993 Agra 2019-10-03 0

Horoskop anielski na październik 2019

Agra
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Praca
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny

Na co anioły zwracają uwagę jeśli chodzi o miłość tej jesieni?


Baran

Warto pomyśleć o przywołaniu swojej bratniej duszy. Każdy je ma i warto się z nimi połączyć tu na ziemi, bo dzięki temu osiągnie się duchowy rozwój. Wyszła karta, która dąży do aktywnego wprowadzenia romantycznej bratniej duszy. Módl się, medytuj, wizualizuj i stosuj afirmacje. To pomoże wam się połączyć.

Byk

Wyszła karta miesiąca miodowego. Jeśli jesteś w związku za wszelką cenę staraj się z ukochana osobą wyjechać gdzieś choć na kilka dni. To was zbliży. Raduj się błogosławieństwem wspólnie spędzonych chwil.

Bliźnięta

W tym okresie postaw na flirt. Ciesz się i rozszerzaj swoją radosną energię na innych. Kokieteria doda ci wdzięku i otworzy niejedno serce. Jeśli jesteś w związku flirt może przywrócić namiętność.

Rak

Wyszła karta uwolnienia. To czas przejęcia kontroli nad swoim życiem. Jeśli jesteś w trudnym związku, dusisz się, popracuj nad tym co cię trapi. Jeśli chcesz doświadczyć wielkiej miłości musisz nauczyć się odczuwać głębokie emocje. Gdy się uwolnisz zyskasz ty i twój związek.

Lew

W tym okresie warto pomyśleć o ślubie lub małżeństwie, jeśli masz partnera, a jeśli nie to jest szansa by go poznać. Skup się na sercu i na emocjach. Nie kalkuluj, nie oceniaj tylko czuj.

Panna

Wyszła karta czynników religijnych. Wygląda na to, że religia i duchowość są czynnikami wpływającymi na życie uczuciowe. Może poszukujesz więzi z partnerem, który wyznaje tą sama religię. Jeśli nie masz partnera szukaj odpowiedniego. Jeśli masz staraj się dopasować waszą duchową ścieżkę.

Waga

Anioły namawiają cię do przemyślenia co w miłości jest dla ciebie ważne, bo właśnie to możesz dostać. Jeśli nie masz partnera rozejrzyj się, bo może jest tuż obok.

Skorpion

Skorpiony przyciągną romantyczna miłość poprzez radowanie się chwilą obecną. Uważaj na stresy, bo będą w tym okresie szczególnie szkodliwe.

Strzelec

W tym okresie pisany jest ci związek z innego wcielenia. Niektóre Strzelce właśnie takie osoby poznają. To może być też odkrywcze jeśli chodzi o stałego partnera. Pamiętać powinny, że związki karmiczne nie zawsze są łatwe.

Koziorożec

Jeśli nie masz partnera jest szansa, że nowa osoba obudzi twoje romantyczne pragnienia. Jeśli masz partnera możesz odkryć w nim coś co cię zachwyci. Nie broń się przed tym.

Wodnik

W tym okresie finanse i kariera wpłyną na twoje życie uczuciowe. Możesz nie mieć za dużo czasu na miłość, albo czasu nie będzie mieć druga strona. Możesz też poznać kogoś w pracy lub zdać sobie sprawę, ze współpracownik jest kimś więcej.

Ryby

Ryby nie będą ze związku zadowolone, ale powinny mu dać szansę. Warto by nad związkiem popracowały. To ważne także dla rozwoju duchowego.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Agra
Agra
autor: Agra, odwiedzin: 3993
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.