Pomocnik
Sugestia

1689 Vera 2019-10-01 2

Horoskop astrologiczny biznesowy na bieżący tydzień

Vera
POLSKI 
Tarot Astrologia - horoskop Numerologia
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Finanse
0048224 452 404 POLSKA I ZAGRANICA 7.69 zł brutto
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
teraz dostępny

Październik upłynie nam pod dużym wpływem pięknej i wyniosłej Wagi, będącej pod rządami planety Wenus. Symbolizuje ona cechy żeńskie, wrażliwość, emocje, zdolność człowieka do miłości. Jest symbolem afektacji, romansów, sentymentów, przyjaźni, piękna, przyjemności, sztuki, muzyki, atrakcyjności, wesołych uroczystości, zmysłu estetycznego.

Wagi skłaniają się ku harmonii, są dyplomatyczne, idealistyczne, romantyczne i mają miły wygląd. Taki też będzie ten miesiąc – piękny kolorami jesieni, urokiem babiego lata, spadających kasztanów i nostalgii.


1 październik - wtorek

Mimo wszechogarniającej energii Wenus obecność Księżyca w znaku Skorpiona nie przyniesie spokoju i sentymentów. Ludzie mogą być agresywni, krytyczni, niecierpliwi. Mogą wzbudzić się stare żale i pretensje a także wystąpić silna zazdrość, mściwość czy obraźliwość. Do tego kwadratura Wenus do Plutona pobudzi egoizm i pragnienie władzy. Na szczęście popołudniowe pozytywne aspekty Księżyca z Neptunem i Plutonem załagodzą zły nastrój.

 

2 październik - środa

Poprawa nastroju, chęć do pracy i działania. Mimo braku spektakularnych tranzytów na Niebie przejście Księżyca do znaku Strzelca, którym włada ekspansywny Jowisz, może wzbudzać u ludzi chęć przeżycia przygody, pragnienie podróży, intensywności zdarzeń, niezależności i wyzbycia ograniczeń. Południowy sekstyl Księżyca z Marsem doda energii każdemu przedsięwzięciu.

 

3 październik - czwartek

Znakomity dzień na sprawy biznesowo-finansowe. Przejście Merkurego do znaku Skorpiona obudzi w nas intelektualne pasje, ciekawość, dążenie do prawdy. Możemy być podejrzliwi, nie dowierzać nikomu i niczemu. W tym czasie aktywizuje się rynek papierów wartościowych, zaczyna się ruch na giełdzie, banki organizują akcje reklamowe. Chętnie tworzy się plany biznesowe i szuka sposobu na sukces.

 

4 październik - piątek

Przejście Marsa w znak Wagi wyciszy nas, ograniczy stres, ekspansję i wzbudzi chęć do rozliczeń i analiz. Dobra pora na reklamę. Głównym zadaniem okaże się konieczność nawiązania niezbędnych kontaktów. Rozrywki staną się prostsze a nawet nieco prymitywne. Możemy być rozleniwieni czy popaść w stagnację. Wieczorem, Księżyc wchodzi w znak Koziorożca, niosąc konfrontację. Nastrój trochę się zmieni a podejście do świata będzie raczej konserwatywne i poważne.

 

5 październik - sobota

Mimo weekendu dość trudna aura dnia. Kwadratura Księżyca ze Słońcem oraz koniunkcja Księżyca z Saturnem spowoduje nagromadzenie spraw do załatwienia, problemy w związkach, niską samoocenę, pesymizm, depresję, niepokój, wymusi zastanawianie się nad celami, które realizujemy.

 

6 październik - niedziela

Dalszy ciąg niezbyt korzystnej aury dnia. Obecność Księżyca w znaku Koziorożca oraz koniunkcja Księżyca z Plutonem mogą spowodować konflikty, pretensje, napięcia, kłótnie. Wolny dzień od pracy nie przyniesie wypoczynku.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Vera
Vera
708 888 098 POLSKA 7.69 zł brutto
autor: Vera, odwiedzin: 1689
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.