Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

4890 Jur Popiel 2019-09-30 0

Horoskop z kart Tarota dla wszystkich znaków zodiaku na październik 2019

01 Jur Popiel
POLSKI 
Tarot Sennik Wróżba dla biznesmenów
Dziedziny: Uczucia Biznes Rozwój duchowy
ODKRYJ NUMER ↓223 285 ...121 4.00 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...066 4.92 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny

Cytując jugosłowiańskiego pisarza Ivo Andrić'a: ''Co nie boli, to nie życie, co nie przemija, to nie szczęście''. Właśnie dlatego, że żadne z uczuć nie trwa wiecznie — każde jest osiągalne. Poniżej rady od kart Tarota dla wszystkich znaków zodiaku na październik:


Byk - to miesiąc, by zabrać się do działania, bo wsparcie marzeń już się skończyło, a możliwości realizacji ukażą się same. Warto jednak by w nawet słusznej stanowczości nie popaść w nadmierny egotyzm i arogancje.
 

Baran - najwyższy czas, by ocenić wszystkie posiadane możliwości i obrać właściwy kurs, a przy tym zachować w sobie tyle samozaparcia, aby faktycznie dopiąć swego, bo ten miesiąc będzie sprawdzianem silnej woli.
 

Bliźnięta - jest teraz dobry czas, by stanąć na chwilę i przewartościować całość swoich działań i zastanowić się, czy aby na pewno zbierane plony są adekwatne do tego, co zostało zasiane wcześniej?
 

Rak - prawdziwe poświęcenie to dawać coś od siebie i nie oczekiwać nic w zamian. Warto zastanowić się nad tym, czy aby na pewno dostatecznie mocno stąpamy po ziemi, bo dla Raka istnieje zagrożenie rozproszenia życiowej energii.
 

Lew - październik to miesiąc, w którym Lwy będą w stanie najwięcej osiągnąć pod warunkiem, że staną z boku i pozwolą wszystkiemu, co je otacza wpływać na siebie, dzięki czemu wyciągną najlepsze wnioski odnośnie do każdej sfery ich życia.
 

Panna - wewnętrzna intuicja w tym okresie będzie największą siłą Panny. Analiza przez pryzmat intuicji tego, co było i co jest: pozwoli z niebywałą precyzją przewidzieć to, co się wydarzy, i zareagować w porę przed wszystkimi.
 

Waga - burzliwy czas, który będzie wymagał ponownego odnalezienia się w codzienności, aby wrócić do zachwianej równowagi, albowiem niepotrzebny upór wywołuje kłopoty. Dla Wag istnieje duże ryzyko konfliktów z otoczeniem.
 

Skorpion - październik to okres, w którym skorpiony powinny skupić się na pielęgnacji relacji z najbliższymi, bo będzie sposobność, by sporo w życiu naprawić i odbudować zburzone kiedyś mosty. Najważniejsze to wyzbyć się pruderii i nieuzasadnionej upartości.
 

Strzelec - intuicja w tym czasie będzie kluczem do rozwiązania większości zmartwień i choć Strzelce w tym miesiącu nie muszą być nader aktywne to jednak całkowity brak działań i może wnieść do świata myśli zbyt wiele hipokryzji
 

Koziorożec - nastał czas, aby być szczerym z samym sobą, by poznać swój cień i spojrzeć prosto w oczy własnym słabością, albowiem tylko szczera ocena sytuacji pozwoli ruszyć dalej i uniknąć pokus, przed którymi w tym miesiącu koziorożce zostaną postawione.
 

Wodnik - to, co dotychczas sprawiało trudność - przestanie istnieć. Ten stan nie będzie trwał długo, bo niebawem przyjdą nowe zmartwienia i problemy, przed którymi będzie trzeba stawić czoła, zatem Wodniki muszą uważać, by nie spocząć na laurach, bo wtedy grozi im klęska, poprzedzona chwilowym sukcesem.
 

Ryby - los sprzyja, by realizować powzięte cele. Wszystko można osiągnąć - mając w sobie pewność zwycięstwa. Warto nie tracić motywacji i działać, bo bez dwóch zdań październik tego roku może być dla Ryb kamieniem milowym na każdej płaszczyźnie, w której zdecydują się działać.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Jur Popiel
Jur Popiel
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...066 4.92 zł brutto POLSKA
autor: Jur Popiel, odwiedzin: 4890
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.