Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

209 Perełka 2019-09-27 0

Prognoza na najbliższy weekend

01 Perełka
POLSKI 
Promocja
Karty Anielskie Tarot Runy
Dziedziny: Uczucia Praca Wsparcie duchowe
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...412 3.50 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 588 ...048 3.69 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny

Prawdopodobnie będzie to weekend, w którym do wydarzeń nie należy odnosić się z pełną powagą. Czas, w którym najlepszą opcją będzie wykazanie się elastycznością, gdyż mogą pojawić się zmienne nastroje. Ponadto może to być czas, kiedy będziesz musiał ustalić priorytety w związku oraz wyjaśnić problemy, rozterki i niejasności. Możesz stanąć w obliczu sytuacji, które zmuszą Cię do dokonania wyboru lub podjęcia decyzji. Zapowiadają się zmiany, wymiana informacji oraz zdarzenia, które nie są stałe. Mogą pojawić się dwie przeciwstawne opcje, dwa wybory, niewykluczone, że może to być także konieczność dokonania wyboru pomiędzy dwiema osobami. Przy podejmowania decyzji i dokonywaniu wyborów, kieruj się swoim życiowym doświadczeniem i polegaj na swoim instynkcie. Staraj się przede wszystkim wyciągnąć z tego jak najwięcej korzyści dla siebie. Nie zapominaj, że stać Cię na bardzo wiele i jedynym sposobem na ustalenie granic Twoich możliwości jest nieustanne podejmowanie nowych wyzwań.Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Perełka
Perełka
ODKRYJ NUMER ↓708 588 ...048 3.69 zł brutto POLSKA
autor: Perełka, odwiedzin: 209
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.