Pomocnik
Sugestia

402 Perełka 2019-09-27 0

Prognoza na najbliższy weekend

Promocja
Runy Tarot Karty Anielskie
Dziedziny: Uczucia Praca Wsparcie duchowe
0048224 452 412 POLSKA I ZAGRANICA 3.00 zł brutto
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
teraz niedostępny

Prawdopodobnie będzie to weekend, w którym do wydarzeń nie należy odnosić się z pełną powagą. Czas, w którym najlepszą opcją będzie wykazanie się elastycznością, gdyż mogą pojawić się zmienne nastroje. Ponadto może to być czas, kiedy będziesz musiał ustalić priorytety w związku oraz wyjaśnić problemy, rozterki i niejasności. Możesz stanąć w obliczu sytuacji, które zmuszą Cię do dokonania wyboru lub podjęcia decyzji. Zapowiadają się zmiany, wymiana informacji oraz zdarzenia, które nie są stałe. Mogą pojawić się dwie przeciwstawne opcje, dwa wybory, niewykluczone, że może to być także konieczność dokonania wyboru pomiędzy dwiema osobami. Przy podejmowania decyzji i dokonywaniu wyborów, kieruj się swoim życiowym doświadczeniem i polegaj na swoim instynkcie. Staraj się przede wszystkim wyciągnąć z tego jak najwięcej korzyści dla siebie. Nie zapominaj, że stać Cię na bardzo wiele i jedynym sposobem na ustalenie granic Twoich możliwości jest nieustanne podejmowanie nowych wyzwań.Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Perełka
Perełka
708 488 261 POLSKA 2.58 zł brutto
autor: Perełka, odwiedzin: 402
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.