Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

356 Wróżka Eliza 2019-09-26 0

Jak przyciągnąć idealnego męża?

Karty Klasyczne Przyjaźń i uczucia w zodiaku Odcienie męskości
Dziedziny: Uczucia Praca Biznes
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...469 5.00 zł brutto CAŁY ŚWIAT
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...057 4.92 zł brutto POLSKA
teraz niedostępny

Oto doskonała technika, aby przyciągnąć idealnego partnera do swojego życia.


Wieczorem w wygodnym fotelu, zamknij oczy, rozluźnij się odpręż i wycisz, stań się bierna i chłonna i wypowiedz takie słowa: "Przyciągam do siebie mężczyznę, który jest uczciwy, lojalny, wierny, spokojny, szczęśliwy i majętny. Wiem, że istnieje prawo przyciągania i  przyciągnę takiego mężczyznę do życia swego. Wiem, że przyczynie się do szczęścia i spokoju tego mężczyzny. On akceptuję mnie taką jaka jestem, a ja też nie chcę go zmieniać. Łączy nas wzajemna miłość i darzymy się szacunkiem’’.

 

Powtarzaj tą afirmację codziennie przed snem przez trzy  miesiące.  Bądź gotowa, że spotkasz go i otwórz się na dar miłości. 

 


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Wróżka Eliza
Wróżka Eliza
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...057 4.92 zł brutto POLSKA
autor: Wróżka Eliza, odwiedzin: 356
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.