Pomocnik
Sugestia

1946 Jur Popiel 2019-09-23 3

Horoskop dla Wagi od kart Tarota

Sennik Tarot Wróżba dla biznesmenów
Dziedziny: Uczucia Biznes Rozwój duchowy
0048223 285 121 POLSKA I ZAGRANICA 4.00 zł brutto
708 788 066 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz niedostępny

Horoskop od kart Tarota dla zodiakalnych wag na czas obserwowania słońca w tym znaku, czyli 23.08-22.10.2019.


Jak powiedział Eurypides: „Mądrym jest ten, który wie, kiedy zachować spokój” – to przesłanie winno stanowić credo dla wszystkich wag w tym okresie.

Sfera osobowości - Król Mieczy
W tym czasie warto unikać surowych osądów swojego otoczenia, bo granica między przywództwem a tyranią jest bardzo cienka. Ten okres może wzmocnić skłonność Wag do popadania w skrajności, w wyniku których może dojść do konfliktów w obszarze szeroko pojętych relacji międzyludzkich.

Sfera pragnień - Arcykapłanka
Odnalezienie wewnętrznego spokoju i zanurzenie się w błogiej ciszy. Napięcia w sferze osobowości spowodują potrzebę wejścia w sobie celem odnalezienia głębszej duchowości. To pragnienie jest czymś, czemu jak najbardziej należy ulec, albowiem konsultacja z samym sobą na płaszczyźnie duchowej to klucz lepszej samokontroli.

Sfera rozwiązań - Rycerz Buław
Osoby noszące się z myślą zmiany miejsca zamieszkania lub pracy mają teraz ku temu wspaniałą sposobność. Z kolej ci, którzy nie planują aż tak gruntownych zmian - powinny pomyśleć o choćby krótkim wyjedzie, by móc na nowo poznać siebie, co z pewnością ostudzi zagrożenia czyhające w sferze osobowości i ułatwi dostęp do spełniania sfery pragnień.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Jur Popiel
Jur Popiel
708 788 066 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Jur Popiel, odwiedzin: 1946
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.