74d6c10a60d658710f3eda1c2fc98f41
Pomocnik
Sugestia

419 Wróżka Eliza 2019-09-18 0

Uzdrawianie duchowe

Karty Klasyczne Przyjaźń i uczucia w zodiaku Odcienie męskości
Dziedziny: Uczucia Praca Biznes
0048224 452 469 POLSKA I ZAGRANICA 5.00 zł brutto
708 788 057 POLSKA 4.92 zł brutto
teraz dostępny

Uzdrawianie duchowe w dawnych czasach Ludzie wszystkich kultur zawsze i wszędzie wierzyli instynktownie w istnienie siły  uzdrowicielskiej, która jest w  stanie przywrócić im sprawność organizmu i dobre samopoczucie.


Wiedzieli, że tę tajemniczą moc można wezwać, jeśli się potrafi, a ona uśmierzy  ludzkie cierpienie. Świadectwa takich  wierzeń  znajdujemy w historii wszystkich narodów. Od dziejów umiejętność uzdrawiania ludzi przypisywane było  kapłanom,  kapłankom  oraz  świętym, którzy mówili że dysponują mocą od Boga i wróżką.  W różnych częściach świata były obrzędy i rytuały, które miały uzdrowić duszę i ciało. Ludzie składali ofiary i robili ceremonię, jak przekładanie dłoni, śpiewy, wykorzystywano amulety talizmany, pierścienie, relikwie. Czcicielom bogini Hekate polecano, by w okresie, gdy przybywa księżyc, przygotowali jaszczurki, żywice, kadzidło oraz mirrę, zmieszali to wszystko i zrobili miazgę. Po odbyciu tego rytuału  modlili się do bogini i przyjmowali świeżo sporządzoną mieszaninę. Ów rytuał w tamtych czasach przynosił uzdrowienie. W starożytności wypracowano dużo skutecznych rytuałów i było to często skuteczne. Rytuały, eliksiry, amulety przemawiały tak samo jak dziś i wywoływały zamierzony efekt. We wszystkich epokach obserwuję się moc rytuałów. Cudowne uzdrowienia zdarzają się  w rozmaitych świątyniach i świętych miejscach na całym świecie.                                       

,,Pamiętaj, że wiara jest niczym ziarno, które zapadło w glebę.  Zakorzenia się daje owoce”                  


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz dostępny
Wróżka Eliza
Wróżka Eliza
ODKRYJ NUMER ↓708 788 ...057 POLSKA 4.92 zł brutto
autor: Wróżka Eliza, odwiedzin: 419
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.