Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

211 Wróżka Eliza 2019-09-10 1

Karmiczna miłość

Nowy-artykul
Karty Klasyczne Przyjaźń i uczucia w zodiaku Odcienie męskości
Dziedziny: Uczucia Praca Biznes
ODKRYJ NUMER ↓224 452 ...469 5.00 zł brutto CAŁY ŚWIAT
teraz niedostępny

Miłość karmiczna jest  odwzajemniona, ale często burzliwa pełna emocji i często bólu i przeszkód życiowych. Jest to miłość  z przeznaczenia  i taka miłość pragnie spełnienia, w każdym wcieleniu.


Spotkanie karmicznej miłości wskazuje także analiza dat urodzenia. Analiza cech  takiej pary pokazuję, że pasują do siebie idealnie i energia przyciągania jest wręcz magiczna. Karmiczna osoba potrafi spowodować, że nasze serce płonie i wyrzuca najbardziej skrywane emocje. Pragniemy spełnienia i dopełnienia się z tym partnerem. Często czujemy się niesamowicie komfortowo, w jego towarzystwie i mamy wrażenie nieustanne jakbyśmy znali się. W oczach partnera dostrzegamy blask i energię jego czujemy nawet po latach. Sam dotyk niejednokrotnie powoduje dreszcze i stan ekstazy. Sama obecność partnera koi naszą duszę, zaś  jego brak powoduje poczucie straty i ból. Jedynie należy pokonać przeszkody, które w innym wcieleniu spowodowały rozstanie i dopełnić przeznaczenie.

Dusze karmiczne szukają się czasem wiekami...

 Uczuciem osamotnienia będąc nawet w związku stałym z innym partnerem. Nieuzasadnione poczucie straty, tęsknoty i ciągłej pustki. Ciągłe czekanie na kogoś i ból  którego nie potrafimy wyjaśnić. Nasza dusza cierpi i nawet wszelkie dobra świata, jak pieniądze, powodzenie nie daję jej pełni  szczęścia. Ona nadal czeka...                                                                                                                                    

 A gdy już  spotkamy  może ona zmienić całkowicie nasze obecne życie i odwrócić świat do góry nogami. Nawet będąc w związku możemy, porzucić partnera i  siła połączenia się z duszą karmiczna będzie silniejsza. Za wszelką cenę będziemy chcieli zatrzymać tą osobę i dopełnić się. Emocje będą wybucham i siłą, nad którą trudno zapanować. Miesza siłę z bezsilnością, strach z nadzieją, porządek i rozsądek. A wszystko po to, aby dusze w triumfie nad czasem i przestrzenią stały się jednością. Będzie towarzyszył nam strach  i niepewność przed ewentualną stratą tego na co tak długo czekaliśmy.

Pocałunek dusz, które czekają na siebie i w końcu mają okazję spotkać się będzie czymś niewygodnie emocjonalnym. Będziesz czuć energię kosmiczną, która wypełni całe ciało twe i totalnie stracisz kontrolę. Nie będzie to zwyczajny pocałunek. .. Tak samo sex nie będzie zwyczajny, lecz to będzie taniec rozkoszy i symbioza totalna ciała i ducha.

Nie każdemu jest pisane spotkanie karmicznej miłości i wszystko jest zależne od tego na jakim poziomie rozwoju duchowym jesteśmy i wszechświata. Czy jesteśmy gotowi wybaczyć i w spokoju na nowo połączyć duszę swe pozwolić dopełnić się miłości, która została utracona kiedyś.  Jedno jest pewne, iż spotkanie karmicznej osoby daję spokój,  szczęście i poczucie dopełnienia i Miłość ponad wszystko. Jest to wielkie szczęście...

 

,, Dusza które czynni nas dobrym i szczęśliwym i wyzwala w nas najlepsze cechy, nie musi być doskonała dla wszystkich, ale zawsze będzie doskonała i spełnieniem marzeń dla nas”.


Uzyskaj profesjonalną poradę ezoteryczną lub życiową od tego Eksperta

teraz niedostępny
Wróżka Eliza
Wróżka Eliza
autor: Wróżka Eliza, odwiedzin: 211
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Najchętniej czytane

Horoskop na 2019 rok

Znajdź swój rok urodzenia i zapoznaj się z horoskopem na rok 2019. Sprawdź, co dla twojego...

CZYTAJ DALEJ >

Znaczenie daty urodzenia

Czym jest numerologia? Numerologia opiera się na liczbach od 1 do 9.

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop miłosny dla mężczyzn (wg znaku Zodiaku)

RYBYMiłość mężczyzny spod znaku Ryb jest jak powiew łagodnego, ciepłego, wiosennego wiatru. Jego...

CZYTAJ DALEJ >

Obrona przed atakami energetycznymi

Zdarza się, że ludzka zazdrość, zawiść nie zna granic. Dlatego chciałabym dziś Państwu przybliżyć...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 06.08-12.08.2018 r.

Czy już wiesz którym indiańskim znakiem zodiaku jesteś? Sprawdź, a dowiesz się co Cię spotka...

CZYTAJ DALEJ >

Fazy Księżyca i ich wpływ na ludzi

Księżyc - Naturalny satelita ziemi, prócz wpływu na cykle odpływów i...

CZYTAJ DALEJ >

Nowy Rok Numerologiczny 2014 – rok siódemki

Dziewiętnastego września bieżącego roku o godzinie 13:12 miała miejsce pełnia księżyca...

CZYTAJ DALEJ >

Karmiczna miłość

Większość osób interesujących się ezoteryką wie, czym jest karma. Może tylko tak dla...

CZYTAJ DALEJ >

Toksyczni ludzie, toksyczne związki - jak sobie z nimi radzić

Często spotykam się z pytaniami czy dany związek jest toksyczny, czy mamy do czynienia z...

CZYTAJ DALEJ >

Horoskop indiański na tydzień 27.08-02.09.2018 r.

Sprawdź swój horoskop indiański i zaplanuj najbliższy tydzień

CZYTAJ DALEJ >
Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.